בתהליכים של קדם בנייה עלינו לבחור בבעלי מקצוע רבים אשר יהיו מעורבים בבניית הבית, אך הבחירה הראשונה והחשובה מכל תהיה בחירת האדריכל שיתכנן את ביצוע הבנייה.

אדריכלים רבים ממליצים להביא את שאר בעלי המקצוע שאיתם הם מעדיפים לעבוד מסיבות חיסכון ומקצועיות, ובכך חוסכים לכם את המשך תהליך החיפוש המתיש של בעלי מקצוע. על כן, חשוב לבחור באדריכל מקצועי ובעיקר אמין, כך שתוכלו לבטוח בו בעיניים עצומות כי הוא יעבוד עם בעלי המקצוע הטובים ביותר.

כיצד נבחר את האדריכל איתו נרצה לעבוד?

ובכן נתחיל בכך שנשאל את כל מכרינו בין אם הם משפחה או חברים שונים, אם הם מכירים אדריכל שביצע עבורם או עבור מכר שלהם עבודה והיו מרוצים ממנו.

נאסוף מספר אדריכלים שהומלצו לנו ונבדוק את עבודתם. לאחר מכן נסן את אלו שעבודתם לא מצאה חן בעניינו ומשם נמשיך לשלב הסינון הבא.

בשלב הסינון הבא נבקש מהאדריכלים לבוא לשטח ולתת לנו הצעת מחיר מפורטת. לאחר איסוף כל הצעות המחיר, נבחן את כולן היטב, ננפה מספר הצעות ונמשיך לשלב הסינון האחרון.

בשלב הסינון האחרון נעזר בחברנו הטוב, הוותיק והיקר גוגל. בעזרת הקלדת שם האדריכל או שם החברה שלו, נוכל לקבל תגובות של לקוחות קודמים שלו ובעזרת תגובות אלה נוכל לקבל רושם על יושרו ומקצועיותו של האדריכל.

לבסוף נחתום על חוזה עבודה עם האדריכל שעמד בכל דרשותינו ויתאים לנו ברמת וביצוע העבודה וכמובן גם בהיבט הכלכלי, שהוא חשוב בפני עצמו.