• החשמונאים 6, ראש העין

  אנו ענבר ורעות ,בחרנו במקצוע מתוך אהבה ותשוקה גדולה לאסתטיקה ,סדר ויופי.גישתנו היא שעל הבית לתפקד בצורה הגיונית,פונקציונלית והרמונית יחד עם השיקולים האסתטיים.אצלנו כל בית הינו ייחודי ואינו תוצאה של גחמה עיצובית אלא ניתוח ספציפי של המשפחה,המגרש,הסביבה,התנאים וצרכי הלקוח.

  לפרטים נוספים
 • התאנה, באר שבע

  לינדה אדריכלית ומעצבת פנים העוסקת בתכנון ייעוץ ופיקוח בנייה של בתי מגורים, בתים פרטיים, וילות ועוד. עיצוב פנים עבור חללים מסחריים ופרטיים. שירות אישי ומקצועי בעת בניית הפרויקט והתאמתו של הלקוח, צרכיו ורצונותיו וכל זאת תוך הקשבה, הקפדה מתמדת על הפרטים ועמידה בלוחות זמנים.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  שואבה, שואבה

  חברתנו מתמחה בתכנון עיצוב וביצוע של פרוייטים של שיפוץ באיזור ירושלים והסביבה. אצלנו תקבלו את כל השירותים ובעלי המקצוע בכדי שבסופו של דבר תקבלו את דירת / בית חלומותכם!

  לפרטים נוספים
 • קורא הדורות 30, ירושלים

  מעצבת פנים והום סטיילינג.בעלת נסיון רב בעיצוב בתים פרטיים, דירות, משרדים ודירות בדיור מוגן. הקווים המנחים שבהם אני מאמינה ולפיהם אני מעצבת: התאמה לאופי וצרכי הלקוח והסביבה עיצוב ברעיונות ואלמנטים מקוריים והרמוניים. ליווי הפרויקט על כל שלביו, תוך שיתוף הלקוח

  לפרטים נוספים
 • חד נס 300, חד נס

  שרית בר - אדריכלות ועיצוב פנים עוסקת בתכנון ועיצוב, בתים פרטיים צימרים, משלב התכנון ועד שלב הבנייה, כולל הגשת היתרים. בנוסף עבודות שרטוט שונות, ברמה מאוד גבוהה.

  לפרטים נוספים
 • שורק 9, צור הדסה

  המשרד עוסק בעיצוב פנים ושרטוט אדריכלי. המשרד מעניק את שירותיו ללקוחות פרטיים, עסקיים ומסחריים.אנו מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך, תוך התחשבות בצרכיו ורצונותיו.אנו מספקים עבור הלקוח תכניות עבודה מפורטות העבודה נעשית בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח לכל אורך תהליך התכנון ואחריו.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  התות 28, אבן יהודה

  מעצבת פנים מקצועית המתמחה תכנון יצירתי לתוצאה מושלמת. מתמחה בתכנון ועיצוב אדריכלי למגורים, המשלב יצירתיות גבוהה, חדשנות ומקצועיות. בעלת ניסיון רב בעיצוב אדריכלי לבתי יוקרה, פנטהאוזים ודירות. מאמינה בהתייחסות אישית, קשובה ונוגעת לרצונותיו של הלקוח. התהליך נעשה בהתאמה אישית ומדויקת ובשיתוף פעולה מלא.

  לפרטים נוספים
 • עין קנייא

  מוגרבי סאמר תכנון ובניה מתמחה בתחום התכנון והבניה מהשלבים הראשוניים, תוך כדי ליווי של הפרויקטים עד שלב הגמר. עבודת התכנון והביצוע נעשית תוך הקפדה על טעמו האישי של הלקוח. מעל 20 שנות ניסיון בתחום! מתמחה גם בהיתרי בנייה, פיקוח בנייה, הוצאת אישורי בנייה וכל מה שקשור לתחום התכנון הבניה והשלד.

  לפרטים נוספים
 • האשל 15, גן יבנה

  גליה כהן מתמחה בתכנון ועיצוב בתי קרקע ודירות, SECOND OPINION, תכנון מטבחים, הלבשת הבית וליווי לכל אורך הפרוייקט.עיצוב פנים המשלב בין יופי לתכנון פונקציונלי ופרקטי שנוצר ע"י שיתוף פעולה בין הטעם האישי שלכם והטאץ' של המעצבת.לגליה מעל 20 שנות ותק וניסיון בתחום.

  לפרטים נוספים