מה עוד מלבד שמלת הכלה?

דרו ברימור התחתנה לפני מספר ימים עם וויל קופלמן איש עסקים יהודי. החתונה נערכה במוצאי שבת והיא הייתה חתונה יהודית לכול דבר ועניין עם חופה וקידושין. אלו הם הנישואים השלישיים של דרו ברימור ועולה השאלה האם גם לנישואים האלו, כמו לנישואים הראשונים, התכוננה דרו ברימור בהתרגשות רבה כפי שכלות רבות מתכוננות ליום חשוב זה?
בדרך אל היום המיוחד הזה בטח תעברי ימים רבים של התרגשות, החלטות והכנות – רוב הכלות מתרכזות בבחירת השמלה המושלמת ליום חתונתן, אבל ישנם דברים נוספים שחשוב לזכור ולתת עליהם את הדעת, כדי שביום החתונה תוכלי להיראות ולהרגיש כפי שתמיד חלמת.
אם כן, במה חשוב להתרכז?

בואי כלה וכנסי אל החנות

כף רגלי השמאלית – נעליים! ובכן, הנעליים הן תמיד המשלימות של השמלה המושלמת. צבע הנעליים, גובה העקבים והצורה שלהן יהפכו את ההופעה למושלמת. מלבד יופיין של הנעליים חשוב שתבחרי נעליים נוחות כדי שתוכלי ללכת עליהן במשך כל הערב בלי לסבול מכאבים. יש כלות הבוחרות זוג נעליים מרשים לטקס החופה ונעליים שטוחות נוחות יותר לשלב הריקודים.
משהו לצוואר הענוג – מפתח השמלה, פרקי הידיים, תנוכי האוזניים – כל אלה מבקשים תכשיטים מתאימים שיקשטו את העור ויתלוו לטבעת שתתווסף להן בטקס החופה. התכשיטים יכולים להיות כאלה המתאימים לצבע הלבן של השמלה – תכשיטי פנינה או יהלומים ויכולים גם להיות זריקת צבע מעניינת במראה שלך לערב המיוחד.
שערך הארוך נערה – מאפר וספר הם אנשי שירות חשובים מאוד עבור הכלה ביום חתונתה. ישנן כלות המעדיפות לאפר ולסרק את עצמן אבל יש רובן מבקשות להיעזר, באירוע המיוחד הזה, באנשי מקצוע. חשוב לערוך לפחות מפגש מקדים אחד כדי להחליט ביחד ולנסות את התסרוקת ואת סוג האיפור שתרצי. לרוב, הספר והמאפר יגיעו אל המקום בו את מתכוננת לאירוע אלא אם תבחרי אחרת.
מתחת לשמלה – את עיצוב שמלת הכלה שבחרת ייראו כולם אבל יש כמה דברים חשובים שאולי רק את תראי, אבל הם ישפיעו מאוד על המראה הכללי שלך לאותו הערב – תחתונים וחזייה מצוינים הם השלמה הכרחית לשמלת הכלה ויש כאלה בנינו שיבחרו להשתמש גם במחטב או מחוך תחת השמלה. גם את אלה חשוב לנסות קודם ליום החתונה, למשך מספר שעות, כדי שתוכלי להיות בטוחה כי הם מתאימים ונוחים.
לסיכום – זהו היום המיוחד שלך וחשוב להתכונן אליו ולחשוב על כל פרט ופרט כדי שהכול ייראה וירגיש בדיוק כפי שאת רוצה.

מחפשת שמלת כלה לאירוע המרגש? היכנסי לעסקים של b144 ומצאי את השמלה המושלמת