• קופון
  המעיין 67, עין ראפה

  בעין ראפה דיזיין תמצאו בדיוק את מה שחיפשתם באיכות הטובה ביותר של חומר הגלם והגימור המושלם, לצד מחיר אטרקטיבי במיוחד. ללא פערי תיווך ! באספקה ישירה מהיצרן לצרכן ! מתמחים בכל עבודות השיפוצים, כגון: עבודות שיש, מטבחים, קרמיקה וריצוף,שיפוצים וצבע.

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  שיפוצים ועיצוב בטאצ נשי? רק אצל מיכל! צלצלו עכשיו! עוסקת בעבודות גבס, טיח, צבע, אינסטלציה, ריצוף וכל עבודות השיפוצים לבית ולעסק. מיכל תעזור לך בתכנון ועיצוב תהליך השיפוץ לרצונכם ולטעמכם!

  לפרטים נוספים
 • הכלנית, ירושלים

  אדיר. ש- אינסטלטור המתמחה בגילוי ואיתור נזילות. מבצע בדיקת מערכות מים ואינסטלציה לבתים, דירות ומבנים באמצעות צילום טרמי. בנוסף מבצע את כל עבודות השיפוצים הכללייים: צבע, גבס, חשמל ועוד. שירות אדיב ומקצועי לכל לקוחותינו, תוך עמידה בלוחות זמנים.

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  אפרים עבודות שיפוצים ובנייה - מתמחה ומבצע כל עבודות השיפוצים. עבודות חשמל, אינסטלציה, גבס, טיח, חיפוי וריצוף, איטום, עבודות צבע ועוד... וותק וניסיון של שנים בתחום, שירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר.

  לפרטים נוספים
 • נהריה

  קודקוד זה ריצוף.קודקוד זה אינסטלציה.קודקוד זה עבודות גבסקודקוד זה בניית קירות.קודקוד זה עבודות חשמל.קודקוד זה איטום גגות.קודקוד זה צביעה.קודקוד זה תקרות אקוסטיות.קודקוד זה בניית בניית יחידות דיור,הרחבות בניה ובתים פרטיים.אחד מהיתרונות הבולטים של חברת קודקוד הוא חליפת השיפוץ המלאה- "קודקוד פותר הכל!" - שאנחנו מעניקים ללקוחותינו. אם לדוגמא לצורך תיקון הצנרת נעשתה חציבה בקירות ו/או שבירת ריצוף, המומחיות שלנו בכל עבודות הגמר מאפשרת לנו להעניק לכם שירות מלא, הכולל גם תיקון החיפויים והקירות וחוסכת מכם את הצורך בהזמנת בעלי מקצוע נוספים, דבר החוסך גם בעלויות.חברת קודקוד מתחייבת לתקציב מוגדר ומוסכם מראש ולתאריך סיום ביצוע העבודה. לא בשבת

  לפרטים נוספים