• בנימינה גבעת עדה

  ניסים אינסטלציה חברה המתמחה ומבצעת את כל עבודות האינסטלציה. טיפול בנזילות, החלפות ברזים, צנרת ועוד. תיקון והתקנה של דודי שמש. וותק של מעל 25שנה בתחום האינסטלציה. עבודה מקצועית ברמה גבוהה.

  לפרטים נוספים
 • יקנעם עילית

  סולאר זינו - אינסטלטור בעל וותק וניסיון רב בתחום. מבצע את כל סוגי עבודות האינסטלציה כגון פתיחת סתימות, תיקון צנרת, ביוב חיצוני, תיקון דודי שמש ועוד. הכל נעשה במקצועיות ויעילות ובאדיבות!

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  א.כאתבה מערכות אינסטלציה 2014 בע"מ - חברתנו מבצעת את כל עבודות האינסטלציה , מתקנה תברוא , מערכות כיבוי אש , ותשתיות . השירות ניתן ללקוחות פרטיים ולקוחות עיסקיים. שירות אדיב ומקצועי המותאם לצרכי הלקוח.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  סנש חנה 157, פתח תקווה

  בס"ד, 50 שנות וותק, אלפי לקוחות מרוצים. נותן שירותי אינסטלציה לפרטיים ועסקים , סתימות ביוב, ברזים מיוחדים, בעיות לחץ מים, ניאגרות סתומות, פיצוצי צנרת, דודי חשמל ושמש, החלפת גופי חימום, וחימום מהיר! באם הדוד לא מחמם אנחנו נדאג לך. בגוש דן, אזור השרון, פת, בני ברק. שירות מיידי ובכל מזג אוויר!!

  לפרטים נוספים
 • קופון
  קרית ביאליק

  חייב אינסלטור דחוף? צריך להחליף צנרת בבית? תיקון נזילה? פתיחת סתימה ? או כל עבודת אינסטלציה ? קליק אינסלטציה לשירותך - מספר 1 בדירוג האחריות ומקצועיות! אנו מגיעים, מתקנים, ומטפלים בבעיה בצורה מדוייקת ובמחירים אטרקטיביים. התקשרו עכשיו ! !כל העבודה מבוצעת על ידי בעל מקצוע מוסמך ובעל ניסיון רב.ייעוץ והדרכה ניתן ללא תמורה ללקוחותינו.מחיר ינתן בכתב לפני התחלת עבודה והינו סופי ללא הפתעות.קליק אינסטלציה לכל צרכי האינסטלציה שלכם.

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  מחפש אינסטלטור מקצועי באזור ירושלים? א. אינסטלציה, ביצוע כל עבודות האינסטלציה, תיקון נזילות, פתיחת סתימות, עבודות צנרת, עבודות ביוב והתקנת ברזים. שירות ע"י צוות מיומן ומקצועי בכל אזור ירושלים והסביבה!

  לפרטים נוספים
 • מודיעין מכבים רעות

  פרידמן הסקות ואינסטלציה עוסק בשרותי תיקון דודי שמש,מומחיות של מערכות סולריות,מכירה של כל החלקים השייכים לדודוי שמש ומערכות סולריות.שירות אמין ומקצועי.מקבל גם כרטסי אשראי.

  לפרטים נוספים