כל מי שחי ונוסע בכבישי הארץ רואה כיצד התפתח תחום התעבורה בצורה מרשימה בשני העשורים האחרונים: על כבישי הארץ נעים היום יותר ויותר אוטובוסים מפוארים, בגדלים שונים שעד 60 מקומות. 
כיום גם ניתן לראות כיצד חברת הסעות יכולה להחזיק צי רכבים מכובד ולהציע לציבור הרחב מגוון שירותי הסעות לצרכים שונים: מהסעת עובדים או תלמידים במספרים קטנים, ועד סיורים באוטובוסים גדולים ומפוארים, שמיועדים לתיירים 'מפונקים'. 

כלל ראשון - בטיחות

בכבישי הארץ נעים מדי יום ביומו אוטובוסים, מיניבוסים, אוטובוסים זעירים, רכבי הסעות מסוגים אחרים, שמשרתים אנשים פרטיים, חברות, עסקים וארגונים שונים. 
חשוב לזכור כי כל רכב הסעות חייב להיות בטוח ותקין לפני כל נסיעה שהיא. האחריות לבדיקת הנושא מוטלת על הלקוח, לא פחות ממה שהיא מוטלת על חברת ההסעות עצמה; אנחנו חייבים לוודא שלחברה יש ביטוח בתוקף, שהרכב עבר טסט ובדיקה של קצין הבטיחות של החברה ושהנהג הוא נהג אמין, שירותי וכמובן אחראי. 

חשיבות כוח האדם בכל חברת הסעות

לאלו המחפשים שירותי הסעות בתל אביב או שירותי הסעות בירושלים ובמקומות נוספים בישראל יש פתרון נוח ונהדר הנקרא אינדקס עסקים של b144. 
האינדקס מציג רשימה של חברות הסעה רבות והוא מאפשר הצצה רצינית ליכולותיה של חברת הסעות להעניק שירות בטוח המגובה באנשי מקצוע ברמה גבוהה ובכלי תחבורה חדישים ובטוחים. 
חברות הסעה רבות מפרסמות באינדקס b144 ומציגות בו גלריה של האוטובוסים או כלי הרכב שלהן ומתארות את השירותים שהן מציעות.
זה טוב ויפה, אבל חשוב להבין שכוח האדם של חברת הסעות הוא המשאב היקר ביותר שלה מאחר וגם אוטובוס חדיש ותקין לא יוכל לעמוד בזמן הסעות וטיולים למשל, אם נהגו אינו זהיר או שאינו מקצועי דיו. חפשו חברה שמתחייבת לשרות של נהגים מנוסים ואחראיים. 
אם אתם מחפשים נהג להסעות ילדים או בני נוער, תזדקקו לנהג בעל הרשאות מתאימות. דפי העסק במדריך b144 עשויים לספק לכם מידע גם בנושא הזה (חפשו "הסעות תלמידים").

הסעות לאירועים באדיבות רבה לכל מוזמן

לא מעט אנשים בישראל משתמשים מדי יום במגוון של שירותי הסעות למטרות שונות, ביניהן גם הסעות לאירועים משפחתיים או לצרכי פנאי. 
מי שמבקשים לערוך אירוע שכולם יגיעו אליו בנוחות יכולים גם הם להשתמש באינדקס b144. 
חלק גדול מחוויית האירוע מתחילה עם העלייה לאוטובוס או לכניסה למיניבוס: ההתרשמות מרכב מושקע ומפואר והנוחות בנסיעה יוצרת לא רק רושם טוב על המארגנים, אלא גם מכניסה את החוגגים או המשתתפים למצב הרוח הנכון – שמח ונינוח. 
בעזרת האינדקס תוכלו למצוא שירות הסעות לאירועים באזור המרכז שיביא את אורחיכם מתל אביב אל אותו מקום מחוץ לעיר שבו בחרתם לערוך את האירוע המושקע שלכם. 
הסעות וטיולים, כמו גם הסעות לאירועים, שונות משירות של הסעות תלמידים למשל, מאחר והן אמורות להעניק גם חוויה מיוחדת ולא רק פיקוח על ביטחונם של הנוסעים ברכב.

 

 

אוטובוס של חברת הסעות באתר b144

 

 

הסעות לכל מקום ובכל זמן

אחד היתרונות של חברת הסעות גדולה ומבוססת הוא היכולת שלה לתת מענה לכל צורך, ולתת מענה לכל היקף של שירות בכל תאריך או שעה שנבחרים. 
אם תסרקו את אינדקס העסקים של b144, תוכלו לגלות עולם שלם של חברות הסעות שיכולות להציע שירותים סביב השעון לכל יעד שתבחרו. 
אינדקס עסקים b144 מבין את חשיבות הזמינות של הסעות שונות ולכן הוא מאפשר לחברות להציג כל נתון חשוב שיכול לתרום לבחירה שלכם בחברה המתאימה ביותר: ממגוון הרכבים שעומד לרשות החברה ועד לטווח אזורי השירות שלה. 
שירות המפות של אינדקס עסקים של b144 תורם גם הוא רבות לאיתור החברות ולאיתור מסלולים בדרך לטיול מהנה או בדרך לכל הסעה רלוונטית אחרת.

ולסיום, האם כדאי להשתמש בחברת הסעות אחת, כדי לשכור רכבים של חברות הסעה אחרות?

קורה ואתם עובדים עם חברה מסוימת באופן שוטף, אבל אין לה כלי רכב מגודל שדרוש לכם באופן נקודתי. 
במקרה כזה שווה בהחלט לבקש מחברת ההסעות הרגילה לארגן עבורכם את הרכב המדובר. המחיר יהיה זהה למה שתקבלו בפניה ישירה, אבל תוכלו להיות בטוחים בבחירה הנכונה. 

מחפשים חברת הסעות? היכנסו עכשיו לאתר העסקים של b144!