חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

שירותי הסעות נכים בכפר כמא

(7 תוצאות)
נותן שירות באזור כפר כמא
טיולי פרח הגליל בע"מ
טיולי פרח הגליל בע"מ
טלפון: 076-8118366
טבריה
ייפתח בשעה: 08:00
הסעות וטיולים בכל חלקי הארץ, צי עצום של אוטובוסים ומיניבוסים מ- 10 מקומות ועד 55 מקומות. מספקים שירות הסעות ממפעלים, בתי-ספר, טיולים בכל הארץ, הסעות לאירועים פרטיים או לכל מטרה. שירות מקצועי ואדיב. מחירים ללא תחרות ותנאי תשלום מצויינים, לבעלי עסקים ולפרטיים, שירות מקצועי, אמין ובטוח .דרך טיולי פרח הגליל תיהנה מנסיעה בטוחה ונעימה.
נותן שירות באזור כפר כמא
פ.א נתיבי אתא בע"מ הסעות
פ.א נתיבי אתא בע"מ הסעות
טלפון: 076-8118168
בצרי יוסף 2, קרית אתא
ייפתח בשעה: 08:00
״נזקקנו להסעת חירום של בעלי, שהוא נכה בכסא גלגלים נזקקנו להסעת חירום לבעלי בכסא גלגלים ממונע בשעת ערב. אלי ענה מיד, באדיבות וביעילות, איתר נהג שהיה כבר בביתו, אשר יצא מיד לדרך, על אף השעה המאוחרת, אסף את בעלי, סיע לו בעליה לרכב ואבטחת הכסא, והסיע אותו במהירות, באדיבות ובמקצועיות לביתו. בהתחשב בשירות הייחודי ובשעה - המחיר היה סביר והוגן. ממליצה בחום על פ.א. נתיבי אתא להסעות. ״
נותן שירות באזור כפר כמא
הסעות אפללו צפון - רכב 16 מקומות
הסעות אפללו צפון - רכב 16 מקומות
טלפון: 076-8109912
צאלון 426, טבריה
ייפתח בשעה: 08:00
הסעות אפללו צפון חברת ההסעות המובילה בטבריה ובצפון, שירות מיניבוס עד 16 מקומות לכל מטרה. מעלון לנכים, נסיעות לכל חלקי הארץ, רכב חדיש ונוח, נהג וותיק, היכרות עם כבישי הארץ, מחירים הוגנים ונוחים,נסיעות מיוחדות לאירועים, טיולים בצפון,ירושלים,כותל,איסוף לבתי-ספר ומפעלים.חייגו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם! הסעות אפללו המובילים והבטוחים לנסיעות מיוחדות לכל מטרה! התחייבות למחירים הוגנים, עמידה בזמנים, מעלון לנכים, נסיעות לכל חלקי הארץ.

עסקים נוספים נותני שירות באזור כפר כמא

נותן שירות באזור כפר כמאאדיר את מנור הסעים בע"מאדיר את מנור הסעים בע"מ
(9 המלצות)
טבריה
אין על חברה כזאת שרות ואדיבות מחירים טובים שרות חם ומיוחד
נותן שירות באזור כפר כמארבאח טורס הסעות בע"מרבאח טורס הסעות בע"מ
(1 המלצות)
מג'דל שמס 23 207, מג'דל שמס
פתוח 24/7הסעות לכל חלקי הארץ שעות פעילות 8.00בבוקר/22.00 צי גדול של אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ורכבים להסעות שמותאמים לנכים. חברת הס
גלריהגלריה
נותן שירות באזור כפר כמאיוסף הלון מונית נגישהיוסף הלון מונית נגישה
(2 המלצות)
פתוח 24/7אדם אדיב, מקצועי, נעים וסבלני.... מומלץ. אהובה
נותן שירות באזור כפר כמאמוניות נגישותמוניות נגישות
(3 המלצות)
צפרירים 42, צפרירים
בתיאום טלפונימצא לי נהג מתאים בזמן מעכשיו לעכשיו תוך 10 דק' היה לי נהג עם רכב מותאם לכיסא גלגלים ממונע. שירות מדהים. ואפילו התקשר לוודא שה
גלריהגלריה

איך יכולים נכים ובעלי מוגבלויות שאין ברשותם רכב מתאים, להתנייד ממקום למקום בתוך כפר כמא או מחוצה לה? הפתרון הוא לעשות שימוש בשירותי הסעות לנכים. אלה קיימים במספר צורות - ממוניות מותאמות ועד וואנים גדולים. 
קיימת אפשרות לנכה לרכוש רכב ללא מיסים, דבר שמקל מאוד על ההוצאה ומקטין אותה בשיעור ניכר. למרות זאת, יש בהחלט בעלי מוגבלויות שאין להם רכב. במקרים אחרים, מדובר לעיתים במצב מוגבלות זמנית, כמו לאחר תאונה או פציעה אחרת. במקרים כאלה אדם עשוי להיעזר בכיסא גלגלים ויהיה לו לכן צורך בהסעה מיוחדת. 
הסעות לנכים עם כיסא גלגלים קיימות בארץ במספר צורות. אפשר למשל לשכור רכב מסחרי שהותאם לצורך זה ומאפשר הסעה של הנכה עם שלושה מלווים. כך יכולה למשל משפחה שלמה לנסוע לטיול או לביקור משותף, גם אם אין לה רכב מותאם. 
בישראל קיים חוק הנגישות, שמגדיר כיצד מנגישים מקומות, מבנים ואתרים למי שיש להם מוגבלויות שונות. בין השאר מוגדרת למשל גם הנגשה של תחבורה ציבורית. במסגרת הרפורמה בנושא זה ניתנו תמריצים לרכישת מוניות לבעלי מוגבלויות. כך ניתן היום ניתן להזמין שרות למרחקים קצרים או עירוניים, כמו במקרה של מוניות מותאמות. אלא מבצעות לעיתים קרובות הסעות לבתי חולים או לטיפול רפואי, אבל גם לכל מטרה אחרת, בהתראה יחסית קצרה. 

 

הסעות לנכים בכפר כמא בוואנים גדולים

אפשרות נוספת של מתן שירותים לבעלי מוגבלויות, הוא שימוש בקו קבוע, שבו הרכב אוסף מספר ילדים מבתיהם ומביא אותם לבית הספר. בנוסף, אם מספר ילדים רוצים לצאת לטיול משותף למשל, אפשר להשתמש באותם וואנים גדולים, בהם ניתן להסיע מספר נכים עם כסאות גלגלים. 
כדאי לדעת שמלבד גופי הסעות פרטיים ונהגי מוניות מותאמות, גם ארגון יד שרה מפעיל כמה עשרות ואנים וכלי רכב להסעת נכים. פריסת השירות היא ארצית ופועלת רק בימי חול. התשלום ברובו מסובסד על ידי יד שרה ודורש השתתפות עצמית. 
 

המשך קריאה