מיזוג אוויר לרכב


ארצנו הקטנטונת מאופיינת במזג האוויר החם והלח שלה במשך הקיץ ובעומס הרכבים שפוקד את כבישיה,שילוב זה הוא שילוב קטלני אשר יוצר סבל נוראי לבעלי הרכבים בעבר.רובנו זוכרים את הימים בהם לכל מונית היה מאוורר קטן על הדשבורד, שלא היה מועיל ואפילו רק מזיק עם האוויר החם שהיה זורק.
למזלנו בזמנים מודרניים אלו מועטות המכוניות אשר חסרות מזגן בתוכן.

מיזוג אוויר לרכב הכרח לקיץ


מספיק שנוציא את אפנו אל מעבר לדלת המשרד בימי הקיץ בכדי שנרגיש את האובך מצטבר על טיפות הזעה הניגרת על מצחנו לכדי שכבת לכלוך בוצית, אז תארו לעצמכם מהי ההרגשה של המתנה בפקק נוראי ,בתוך רכב ללא מזגן אשר השמש יוקדת על פחו והטמפרטורות רק עולות , מיזוג אוויר לרכב הוא הכרח במזג האוויר הישראלי והיעדרותו מהרכב  גורמת לסבל נוראי ולבעיות היגיינה ואסתטיות במהלך היום ( ריח חריף של זיעה).
לא משנה בכמה דאודורנט נשתמש במהלך היום הריח של הזיעה שהופרשה במהלך הנסיעה יתגבר על תכשירי הדאודורנט שהתבשמנו בהם ורק מקלחת תציל אותנו מלהיות פצצת סירחון מהלכת.


מוסכים לתיקון והתקנת מיזוג אוויר ברכבים


מוסכים רבים ישנם אשר מטפלים בתחום מזוג אוויר לרכב, אך כמו בכל מקצועות המוסך יש כאלה  שרלטנים אשר ימלאו לכם גז בכמה עשרות שקלים ויטענו בפניכם שהם החליפו מדחס עבורו יגבו כמה מאות שקלים עם לא אלפים.
אז מה עושים?
כמו בכל תחום המוסכים,מחפשים מוסך אשר אליו המלצות מאנשים אותם אתם מכירים ומעריכים,או לחילופין בודקים באינטרנט שמות של מוסכים ומנטרים תגובות גולשים על מוסכים אלו.
כאשר ישנו מוסך אשר גורם עוול ללקוחותיו ,הדבר יופיע בשלב מסוים באינטרנט ,כתגובה בפורמים או אפילו השמצה בבלוגים.