חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

וטרינרים בנתיבות

(5 תוצאות)
נותן שירות באזור נתיבות
גולדן מרכז וטרינרי ערוגות
גולדן מרכז וטרינרי ערוגות
טלפון: 076-8117942
שדרות המייסדים 39, ערוגות
ייפתח מחר בשעה: 09:00
״גולדן״ מרפאה ווטרינרית כאן עבור חיות המחמד שלכם! בדיקות דם, צילומים, חיסונים עיקורים, סירוס, שבבים. לתיאום הגעה - שלחו הודעה.
נותן שירות באזור נתיבות
דר' קלאודיה ארגליס מרפאה וטרינרית
דר' קלאודיה ארגליס מרפאה וטרינרית
טלפון: 076-8614361
קיבוץ גלויות 5, אשקלון
פתוח עד השעה: 13:00
״קיבלתי שרות מצוין, קיבלתי יחס חם, מומלץ מכל הלב״
נותן שירות באזור נתיבות
בית החולים הוטרינרי בע"מ - מרפאת ערד
בית החולים הוטרינרי בע"מ - מרפאת ערד
טלפון: 08-9953681
חן 8, ערד
פתוח עד השעה: 08:00
בית החולים הוטרינרי מנוהל ע"י דר בנט ריצרד ודר לואי סניפליסקי. מספק שרותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר, חדרי בדיקה וטיפול, מעבדה משוכללת ותוצאות מיידיות,חדרי ניתוח מאובזרים,רנטגן,אולטראסאונד,בידוד ואישפוז שירותים כירורגים ורפואיים, בדיקות מעבדה, צילומי רנטגן, טיפולים מונעים וחיסונים. צוות של 6 רופאים מקצועיים ומיומנים 4 סניפים: ביאליק, ערד, באר-שבע ודימונה. ביפר חירום 036106666 מנוי 1220.
דר' בוריסוב אולגהדר' בוריסוב אולגה
(10 המלצות)
ד"ר סמלו יוסף 201, נתיבות
פתוח 24/7מומלץ מכל הלב זמן תגובה מהיר מידי אפילו שהיה בשבת מחיר הוגן
אתראתר
מרכז וטרינרי נתיבות NegeVetמרכז וטרינרי נתיבות NegeVet
רפיח ים 26, נתיבות
ייפתח ביום חמישי בשעה: 17:00מרכז וטרינרי חדש ומאובזר בנתיבות מעבדת דם ורנטגן , טיפולי שיניים וניתוחים , יחידת אשפוז וטיפול נמרץ , חיסונים , מזון וציוד לב
אתראתר
חיסון משושה לכלב 120 - 240 ₪
חיסון משולש לחתול 150 - 300 ₪
בדיקה לכלב בדיקה תקופתית או בדיקת שגרה אחרת150 - 400 ₪
בדיקה לחתול בדיקה תקופתית או בדיקת שגרה אחרת150 - 300 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

וטרינר הוא רופא לבעלי החיים, אך במקור היה רופא לחיות ששימשו לעבודה בלבד. משם גם מגיע כינוי המקצוע שמגיע מהמונח הלטיני "וטרינה" (veterina) שמשמעותה חיות-עבודה, כגון סוסים, חמורים, גמלים, ועוד.
כיום, וטרינרים מטפלים בכל סוגי בעלי החיים, החל בחיות משק ובעלי חיים גדולים, וכלה בחיות מחמד כמו חתולים, כלבים ואפילו זוחלים שאנשים מחזיקים בבית. מלבד טיפול במחלות ופציעות הם מעניקים שירותים שונים, כגון חיסונים לכלבים ולחתולים וישמחו תמיד לתת עצה כללית. ניתן להתייעץ תמיד עם רופא החיות שלכם לגבי אוכל לכלבים או לחתולים ככל שהם יזדקנו, למשל.

התמחויות של וטרינרים בנתיבות

יש וטרינרים ומרפאות וטרינריות בעלי התמחות בסוגים נדירים של בעלי חיים: חיות אקזוטיות – נחשים, איגואנות וזוחלים אחרים, לצד חיות פרא. יש מי שמומחים בציפורי נוי כגון תוכים וציפורי שיר, ואחרים מומחים בחיות משק קטנות שמגדלים היום בחצר האחורית, כגון תרנגולות.
רופאי בעלי חיים נבדלים אלה מאלה גם על פי ההתמחות הרפואית שלהם: אורטופדים, רופאים פנימיים, מתמחים בטיפולי שיניים ואפילו אונקולוגים. הטיפול בבעלי חיים התפתח כל כך בשנים האחרונות, שההתמחויות השונות כבר דומות מאוד להתמחויות של רופאים רגילים.

שירותים נוספים ששמורים לרוב למרפאות וטרינריות בנתיבות

רוב הוטרינרים לא מחזיקים ציוד רפואי יקר או מורכב. ציוד להשגחה ממושכת, אמצעי ניתוח מתקדמים או כלים לאבחון כמו אולטרסאונד, CT, רנטגן ועוד, תוכלו למצוא במידת הצורך במרפאות או בתי חולים וטרינריים. שם תוכלו למצוא גם וטרינר תורן בסופי שבוע או בלילות, ולעיתים הם גם מפעילים אמבולנסים לחיות.

מחירים בתחום המרפאות הוטרינריות בנתיבות

להתייעצות לגבי מחירים בתחום, אפשר לפנות למחירון. ככלל, טיפולים בסיסיים אינם יקרים, אבל ניתוחים ופעולות חירום כבר יעלו יותר.

המשך קריאה