מחיר רצועת אילוף

כמה עולה רצועת אילוף לכלב ?

מחיר עלות לרצועה הבסיסית ביותר מתחיל ב20 ₪ ויכול להגיע עד ל300 ₪.
 

מה תפקידה של רצועת אילוף לכלב?

רצועה היא אחד הכלים החשובים ביותר שתשתמשו עם הכלב שלכם לאורך כל חייו. בין אם בתחילת דרכם והכשרתם של גורי כלבים, ועד לטיולים היומיומיים בשנות הבוגרים של כלבכם.

רצועת האילוף מכשירה את הכלבים להרגלים, עוזרת ברכישת מיומנות חברתיות שונות, עשיית צרכים מחוץ לכותלי הבית והגנה מפני סכנות כמו ריצה לכביש וכדומה.
 

מה משפיע על מחיר רצועת אילוף?

רצועות אילוף לכלב מגיעות במגוון של אורכים, צבעים, חומרים וסגנונות. ישנם רצועות שמתאימות לכל הגזעים, וישנם רצועות שמותאמות לגיל ומשקל הכלב.

למעשה, לכל רצועות הכלבים יש את אותה מטרה בסיסית: לשמור על בטיחות הכלבים ולשמש כעזר באילוף הכלבים.

 

מחיר רצועת אילוף מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום האילוף. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות  בהתאם למורכבות העבודה.

מחירים מומלצים לאילוף כלבים

עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות
 • אלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותיאלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי
  נותן שירות באזור בת ים
  ייפתח בשעה: 07:00אלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי בהנהלת אלכס מאלף תותח בתחום. אליי תצטרכו להגיע פעם אחת והכלב יתנהג אחרת כבר!!! אלכס מאלף
  גלריהגלריה
 • כלבי הצללים כלביהכלבי הצללים כלביה
  נותן שירות באזור עמק חפר
  ייפתח בשעה: 08:00מרכז אילוף והכשרה והדרכות טבע - אילוף כלבים, פתרון בעיות התנהגות, חינוך גורים, אילוף בסיסי, פנסיון כלבים- קיים שירות הסעה מבי
  גלריהגלריה
 • שגיא קונסון והחברים של קורלשגיא קונסון והחברים של קורל
  נותן שירות באזור רחובות
  ייפתח בשעה: 09:00אילוף, מספרה ופנסיון כלבים, פתרון בעיות התנהגות, בעיות משמעת, חינוך גורים ועוד... ליווי צמוד עם כניסת גור או כלב בוגר למשפחה.
  גלריהגלריה