מחיר אילוף גורים

כמה עולה אילוף גורים ?

אילוף גורים לפגישה בודדת עולה בין 150-250 ₪. ניתן לרכוש חבילות אילוף בסיסיות הכוללות מפגש של 8 מפגשים בעלות של כ1500 ₪
 

מה מורכב מחיר אילוף גורים?

מחיר אילוף גורים כולל בתוכו לימוד פקודות בסיסיות, למידת צרכים מחוץ לבית, הכוונת הכלב להרגלים המתאימים לבעלי הכלב ולימוד טכניקות בסיסיות. מאלף הכלבים מלמד ומכשיר את בעלי הכלבים להמשך אילוף עצמאי במידת הצורך.
 

במה שונה אילוף גורים מאילוף רגיל?

אילוף כלבים בין אם גורים או כלבים בוגרים יותר מתבצע בשיטות אילוף שונות, וגישות שתלויות לרוב בגיל הכלב. גורים וכלבים בוגרים עשויים לדרוש טכניקות אילוף שונות, בין אם סוג האילוף עוסק באימון צייתנות בבית ובין אם אילוף לצורך יצירת אינטראקציה וגירויים לסביבה.

אילוף גורים הוא יותר מאתגר אך מתגמל. גור הכלבים רק נולד, הוא מסוגל ללמוד במהירות, ואתה ואין צורך לדאוג מהתנהגויות שליליות שנרכשו בעבר.
 

מאיזה גיל ניתן להתחיל אילוף גורים?

מומלץ להתחיל אילוף כלבים עם גורים מגיל 7 שבועות ומעלה וזאת לאחר שביצע את החיסונים המתאימים לגילו.

 

מחיר אילוף כלבים מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום האילוף. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות  בהתאם למורכבות העבודה.

מחירים מומלצים לאילוף כלבים

עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות
 • אלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותיאלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי
  נותן שירות באזור בת ים
  ייפתח בשעה: 07:00אלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי בהנהלת אלכס מאלף תותח בתחום. אליי תצטרכו להגיע פעם אחת והכלב יתנהג אחרת כבר!!! אלכס מאלף
  גלריהגלריה
 • כלבי הצללים כלביהכלבי הצללים כלביה
  נותן שירות באזור עמק חפר
  ייפתח בשעה: 08:00מרכז אילוף והכשרה והדרכות טבע - אילוף כלבים, פתרון בעיות התנהגות, חינוך גורים, אילוף בסיסי, פנסיון כלבים- קיים שירות הסעה מבי
  גלריהגלריה
 • שגיא קונסון והחברים של קורלשגיא קונסון והחברים של קורל
  נותן שירות באזור רחובות
  ייפתח בשעה: 09:00אילוף, מספרה ופנסיון כלבים, פתרון בעיות התנהגות, בעיות משמעת, חינוך גורים ועוד... ליווי צמוד עם כניסת גור או כלב בוגר למשפחה.
  גלריהגלריה