מחיר קולר אילוף

כמה עולה קולר אילוף ?

עלות מחיר קולר אילוף לכלב נע בין 70 שקלים לדגם הפשוט ביותר ועד ל1,200 ₪ לדגם האלקטרוני המתקדם ביותר עם שליטה מרחוק באמצעות שלט.
 

מה תפקידו של קולר אילוף?

קולר אילוף לכלב הוא הדרך היעילה המאפשרת לבלום התנהגויות עקשניות רבות ושונות אצל כלבים כמו נביחות מוגזמות, תוקפנות לא רצויה, בלימת חיות מחמד והתנהגות עקשנית.
 

מאיזה גיל מומלץ לשים לכלב קולר אילוף?

יצרני קולר האילוף לכלבים ממליצים לשים לכלב את הקולר מגיל 6 חודשים לפחות. עם זאת, במקרים מסוימים, עשוי להועיל לחכות עוד קצת בהתאם להתפתחות הכלב.
 

כמה זמן הכלב צריך להיות עם קולר אילוף?

מומלץ שהכלב יענוד את הקולר למשך 4 חודשים זאת כדי לראות תוצאות מיטביות. הכלב יכול ללבוש ביום בממוצע 8-10 שעות את הקולר על צווארו.

 

מחיר קולר אילוף מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום האילוף. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות  בהתאם למורכבות העבודה.

מחירים מומלצים לאילוף כלבים

עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות
 • אלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותיאלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי
  נותן שירות באזור בת ים
  ייפתח בשעה: 07:00אלכס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי בהנהלת אלכס מאלף תותח בתחום. אליי תצטרכו להגיע פעם אחת והכלב יתנהג אחרת כבר!!! אלכס מאלף
  גלריהגלריה
 • כלבי הצללים כלביהכלבי הצללים כלביה
  נותן שירות באזור עמק חפר
  ייפתח בשעה: 08:00מרכז אילוף והכשרה והדרכות טבע - אילוף כלבים, פתרון בעיות התנהגות, חינוך גורים, אילוף בסיסי, פנסיון כלבים- קיים שירות הסעה מבי
  גלריהגלריה
 • שגיא קונסון והחברים של קורלשגיא קונסון והחברים של קורל
  נותן שירות באזור רחובות
  ייפתח בשעה: 09:00אילוף, מספרה ופנסיון כלבים, פתרון בעיות התנהגות, בעיות משמעת, חינוך גורים ועוד... ליווי צמוד עם כניסת גור או כלב בוגר למשפחה.
  גלריהגלריה