• פשוש 3, באר יעקב

  מבחינתנו הכי חשוב - אהבה אמיתית ונכונות לנתינה של הצוות, כאילו היו הילדים ילדינו האישיים. המבנה הותאם במיוחד לשימוש כגן ילדים ועבר את כל דרישות הבטיחות. פיקוח פדגוגי ע"י יועצת פדגוגית מוסמכת. צוות גדול, מיומן ומקצועי. 4 ארוחות חמות ומזינות. חצרות ומרחבים גדולים ומאובזרים.

  לפרטים נוספים
 • מודיעין מכבים רעות

  יצירת אווירת בית חם ואוהב , כך שהילד ירגיש אהוב ובטוח לצאת לקום לחקור ,לבדוק להתפתח ולהרגיש בגן חלק ממשפחה אחת גדולה .בקבוצת התינוקיה/גוניור- גילאים 6 חודשים- שנה וחודשיים- עד 5 ילדים עם מטפלת וסייעת בקבוצת ברני- גילאים שנה וחודשיים- 3.5 שנים- עד 23 ילדים עם 3-4 גננות וסייעות

  לפרטים נוספים
 • הבנים 26, הוד השרון

  גן משפחתי באווירה ביתית, מיועד לגילאי 3 חודשים ועד 4 שנים. גן ללא חופשות . תפריט יומי, טרי ובריא המבושל מקום ע"פ הנחיות תזונאית. מגוון פעילויות חינוכיות והתפתחותיות כגון: דרמה יוצרת, חיות, אנגלית, הצגות כל השנה ועוד...

  לפרטים נוספים
 • התבור 16, באר יעקב

  גן אדר - הגן הפרטי שלכם בהנהלת זיווה אדר, המקום המושלם לילדיכם. הגן מציע לילדיכם בית שני שיעטוף בחום ואהבה את ילדיכם. אוכל ביתי המבושל יום יום בגן עם דגש על מזון בריאותי. יחס חמים, אישי, מיוחד ותומך לכל ילד וילדה. כל ילד וילדה מתקבלים באהבה.

  לפרטים נוספים
 • בן יהודה 55, הרצליה

  הגן שלנו הוקם בשנת 2000 בהרצליה הצעירה. אנו, קרן אצבעוני ופזית כץ, מנהלות אותו באהבה ובמסירות. אנו גננות מוסמכות בכירות, בעלות תואר ראשון בהוראה, בהתמחות של פסיכולוגיה התפתחותית. כמו כן, אנו אמהות לשלושה ילדים. לכן, חשוב לנו להתנהל עם הילדים בגן בדיוק כמו בבית שלנו,...

  לפרטים נוספים
 • המעפיל 14, רמת גן

  המשפחתון של סילביה -נסיון של 24 שנה. משפחתון מגיל שלושה חודשים עד שנה ושלוש. משלושה חודשים עד גיל שלוש כאשר קבוצה נמצאת בנפרד. ארוחות בישול ביתי כולל בשר ירקות פירות ועוד והעשרה אינטליקטואלית מגיל 3 חודשים.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  ויצמן, עכו

  סואעד אלאטפאל בע"מ - גן ילדים לגילאי 3 שנים עד 5 שנים, כולל אוכל חם טרי, ארוחת בוקר וארוחת צהריים. אצלנו בגן היחס חם ואוהב, ישנה חצר פעילות ענקית עם מתחם גימבורי ענק ומיוחד. גן ללא חופשות. תלבושת אחידה לכל הילדים. לימודי העשרה וחוגים איכותים. יחס אישי לכל ילד.

  לפרטים נוספים
 • אדיר זמני 3, אלפי מנשה

  גן גורים הפועל באהבה ומתוך חזון לתת לילדים את כל החום, האהבה , אוכל טרי וחם , צעצועים ושיטות חינוך מתקדמות. בגן שלוש קבוצות מינקות ועד גיל 3. הכנסו לאתר ותוכלו לקבל מירב הפרטים.

  לפרטים נוספים
 • הזית 47, אורנית

  גן פעוטון באורנית, שתי קבוצות גיל, קבוצה אחת משלושה חודשים, וקבוצה שניה משנה וחצי ומעלה. אצלנו בגן כל אחד הוא יחיד ומיוחד, בגננו איכות ללא פשרות עם שילוב מנצח של צוות חם ואוהב.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  פנחס רוזן 16, הרצליה

  משפחתון הכפר בהנהלת סיגל צור, מטפלת מוסמכת לגיל הרך, בוגרת מכללת יהודה ושומרון ובעלת תעודת הוראה לתינוקות. משפחתון הכפר הינו מסגרת ייחודית ותומכת לקטנטנים החל מצעדם הראשון,המיקום הפסטורלי וציוץ הציפורים מקנים למקום אווירה של שלווה,פעילויות מגוונת,חוגים שונים ותכנית לימודית על פי מועדים ועונות השנה.מיקום אידיאליבהרצליה ב'- דקות ספורות מאזור התעשייה של הרצליה פיתוח.האני מאמין:המשפחתון שלי, הוא משפחתון נעים ואינטימי, מוקף בטבע, באזור שקט וירוק בשכונת הרצליה ב'.האווירה משפחתית, היחס אישי, מכבד ותומך. זהו משפחתון בטעם של פעם, עם תכנית חינוכית ומלאת תוכן. אני מאמינה בכך שלכל ילד יש צרכים וצדדים שונים באישיותו בהם יש לתמוך, לטפח ולחזק.באמצעות סביבה מגוונת ויצירת בפעילויות ואתגרים ילדכם ילמד את סביבתו הטבעית והחברתית אשר יבטיחו את התפתחותו האופטימלית.במסגרת המשפחתון מופעלים שלושה חוגים: שניים על ידי אנשי מקצוע חיצוניים (חוג חיות וטבע, חוג התעמלות) וחוג אחד בהפעלתי (חוג תאטרון).שכונת הרצליה ב' הינה שכונה פסטורלית ושקטה הגובלת בכפר שמריהו מצפון, ובהרצליה פיתוח ממערב.מיקום זה מאפשר גישה נוחה להורים שאינם תושבי העיר אך עובדים בהרצליה פיתוח, או לחילופין לתושבי הרצליה אשר מעוניינים במסגרת ייחודית באווירה שלווה לילדיהם.המשפחתון נמצא בדירה מרווחת בקומת קרקע ובקרבתה גינה גדולה עם מרחבי דשא.הנכם מוזמנים להגיע לפגישת היכרות ולביקור במקום.*בתאום מראש.

  לפרטים נוספים