מהם הדברים שאתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם מארגנים מסיבת רווקים או מסיבת רווקות? מועד, מקום ותוכן, אלה הדברים הבסיסיים בהם מדובר, אבל ישנם כמה דברים נוספים שאותם אתם צריכים לקחת בחשבון

 

1. עיתוי מסיבת הרווקים

המועד הטוב ביותר לקיום מסיבת רווקים הוא כשבוע עד שבועיים לפני החתונה, ביום חמישי בערב. אם אתם יוצאים מחוץ לעיר - נוסעים לסופשבוע למסיבת הרווקים או אפילו לחו"ל למסיבת הרווקות – קחו יותר זמן מראש. בכל מקרה, אל תבנו על קיום מסיבת רווקים או מסיבת רווקות ערב לפני החתונה, אלא אם כן אתם עורכים אותם בספריה העירונית ומסיימים בשש בערב. חתן או כלה בהנגאובר הם מראה לא סימפטי, וגם ככה הם לא ישנו בלילה שלפני.


2. בחירת האוכל למסיבה

הרעיון הבסיסי במסיבת רווקים או מסיבות רווקות הוא לא לספק ארוחת ערב מלאה, אלא ארוחת ערב נוזלית, עם כיבוד בצד. מה שכן, בהחלט יכול להיות שלמסיבת רווקות ההעדפה תהיה על ערב שבו כל אחת מביאה משהו. במסיבת רווקים שבה יותר שותים ושוטים, תכננו על אוכל מהיר ככל האפשר, שלא דורש לוגיסטיקה: פיצות מגניבות ומשוכללות זה בסדר גמור – מרקים מפונפנים – לא.

מחפשים\ות רעיונות למסיבת רווקות כיפית? היכנסו >


3. איך לבחור לוקיישן למסיבת רווקות

בדירה שלכם – סבבה. גם בדירה של חברים זה סבבה. אבל אם מספר המשתתפים במסיבת הרווקים או הרווקות עולה על מה שמותר בהיתר הבניה המקורי של הבנין, צאו למקום אחר: זה יכול להיות מקום בטבע, אם מדובר בערב של על האש, בחוף הים או ביער. אפשר לארגן את מסיבת הרווקים או מסיבת הרווקות בחדר פרטי בבר או מסעדה ואפשר במועדון או בבית מלון. בכל מקרה – הזמינו תמיד מקום מראש וסיגרו על תפריט ומחירי משקאות.
ויש לנו טיפ נחמד בשבילכם: אם אתם צריכים הרבה מקום ויש מחסן פנוי שיש לו שירותים צמודים וחשמל – לכו על זה. אין מה לשבור, אין שכנים והעלות תהיה נמוכה להפליא.
בכל מקרה: בין אם אתם שוכרים אולם ובין אם אתם הולכים על חדר גדול במלון או על צימר, בידקו מה אתם צריכים מבחינת ריהוט בסיסי, כמו שולחנות וכסאות. כל חברת השכרת ציוד לאירועים תשכיר לכם ציוד והמחירים ממש לא גבוהים.

ארגון מסיבת רווקים


4. בידור למסיבת רווקים או מסיבת רווקות

לא חסרים אתרים שיציעו לכם בדרנים, חשפנים, ברמנים ובנות על מוט. אל תשכחו לתאם עם בעלי השמחה מה סגנון מסיבת הרווקים או מסיבת הרווקות בהם היא או הוא מעוניינים. סיגרו הכל מראש, כולל מחיר מדויק ומה מקבלים בתמורה. אם אתם יודעים איפה אתם הולכים לחגוג את מסיבת הרווקים – הזמינו מקום מראש. מה שכן, אל תספרו לחבר'ה מה הולך לקרות, כי הם יספרו לחברות שלהם. זה לא שהם ירצו לספר להן, אבל הם יספרו. מישהו יספר.

 


5. הסעה למסיבת הרווקות או הרווקים וממנה

תלוי במקום המגורים של המשתתפים או המשתתפות באירוע ואם המסיבה מתגלגלת ממקום למקום. אתם מחליטים אם לארגן הסעה משותפת (רצוי) או לא ולאן. האופציות שעומדות בפניכם כוללות מוניות, מיניבוסים, הסעות פרטיות ואפילו לימוזינות.