בתחום של מגנטים לאירועים ישנם מתחרים רבים. זאת לאור הקלות יחסית בכניסה לתחום זה שכן אין צורך ללמוד משהו מיוחד או להגיע עם השכלה מיוחדת לתחום הזה. כל מה שצריך זה מצלמה, מחשב וציוד להכנת מגנטים לאירוע.

יחסית לתחומים אחרים שבהם יש צורך בהכשרה ארוכת שנים, מגנטים לאירועים הוא שירות שדי בהכשרה קצרה, ציוד מינימלי וכבר תוכלו להפוך לצלמי מגנטים לאירועים שדורשים סכומים יפים ביותר בעבור כל אירוע.

לאור העובדה הזו ולאור כמות המתחרים, כמות מאוד לבחור צלם מגנטים או חברה שמספקת אטרקציות לאירועים וגם מגנטים לאירוע, שעומדת בקריטריונים המינימליים לאספקת שירות טוב והגון. קחו בחשבון שמגנטים לאירוע כמו חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית/ה או יום הולדת, הוא שירות שעלול להיות חשוב שכן מדובר במזכרת מהאירוע שניתנת לאורחים שלכם במתנה, כמו כן איכות הצילום חשובה גם היא שכן מדובר במזכרת עבורכם ותמונות עבורכם שנשארות ממש כמו מצלם האירועים הראשי. בחרו בחברת מגנטים לאירועים בעלת רקע ניסיון והמלצות וכמובן אל תתפשרו על האיכות. 

מה חשוב לבדוק:

*איכות! איכות! איכות! מגנטים לאירוע הינם מזכרת לאורך זמן, אך ישנם סוגים שונים של איכויות, חומרים וציוד. למשל, ישנם מגנטים שנעשים מצבע שדוהה במהירות לעומת צבע ודיו שמחזיק לאורך זמן. כמו כן ישנה שכבה נוספת שנהוג להוסיף על גבי המגנטים של למינציה שהיא שכבת פלסטיק ששומרת על הצבע מפני חמצון, דבר שעלול לקרות תוך חודשיים שלושה ללא למינציה ולמרבה הצער צלמי מגנטים רבים חוסכים את השלב הזה. כמו כן ישנם סוגים שונים של נייר שעליו מודפסים המגנטים- נייר עבה ונייר דק, נייר מתקלף ונייר שאיננו מתקלף. הדרך הכי טובה להתרשם מאיכות המגנטים היא לבחון אותם בעצמכם, ועדיך מאירועים שהייתם בהם לפני הרבה זמן, אם המגנט על המקרר שמר על צבע יפה סימן שהוא איכותי.

 

*צילום ברמה גבוהה – שווה הכל. כל תמונות המגנטים התחיל כתמונה רגילה וצילום רגיל. חשוב לבחור צלם מגנטים שהוא קודם כל צלם ויודע לצלם תמונות יפות. בקשו להתרשם מתמונות שצלם המגנטים לאירועים שאותו אתם מעוניינים לבחור צילם. האם המצולמים במרכז התמונה? האם ראשיהם חתוכים? האם התמונה חשוכה? גם ללא רקע בתחום הצילום תוכלו להבחין האם התמונות יפות והאם הוא ראוי להיקרא צלם מגנטים.

 

*מחיר מגנטים לאירועים: שלא יעבדו עליכם! שירות שמקבלים באיכות גבוהה לא חייב להיות יקר. חבילת מגנטים לאירועים ללא הגבלה לחתונה סטנדרטית מחירה נע בין 800-1200 ש"ח, אך יכול גם לעלות על סכום זה. סכום שהוא מכובד לכל הדעות ומשקף את עלות החומרים ושעות העבודה של צלמי מגנטים לאירועים. כמובן שישנו הבדל האם מגיע לאירוע צוות של שני עובדים או רק צלם שהוא גם מכין את המגנטים. כמו כן תוכלו לקבל כל מיני הטבות כמו מגנטים מוגדלים ועוד.

 

*הכי חשוב אך לא מדברים על כך הרבה: הכל מתחיל באופי. צלמי המגנטים לאירועים מסתובבים בין האורחים שלכם ומציעים להם להצטלם. אף אחד לא רוצה צלם מגנטים שהוא לא נחמד. בכלל, אם מדובר בצלם שכאשר יבקשו ממנו להצטלם הוא יענה בגסות רוח (ויש מקרים כאלה) כל השירות לא שווה כלום. לכן בחרו בצלם נחמד ושיהיה אדיב ונעים כלפי האורחים.

 

לסיכום, כמו בכל שירות ישנם מספר גורמים: איכות, שירות ומחיר! אל תתפשרו על האירוע שלכם שהוא אירוע של פעם בחיים ומגיע לכם ספק מגנטים לאירועים שהוא רציני איכותי ואמין וגם במחיר נוח.