• דרך הר הזיתים 21, ירושלים

  אצלנו תמצאו מגוון רכבים משומשים מכל הסוגים , כל הרכבים מטופלים ושמורים ברמה גבוהה , מעבר לכך אנו קונים גם רכבים לפירוק . אנו מתחייבים לשירות אדיב אמין ומקצועי !

  לפרטים נוספים
 • כביש ראשי, ירכא

  רכב מסעד מעדי, מגרש רכבים הממוקם בירכא , במגרש השכרת כל סוגי הרכבים, מכירת רכבים יד 2, מגוון רכבים פרטיים מכל הדגמים. שירות מקצועי ואדיב, צוות מיומן ומנוסה. מחירים הוגנים לכל לקוח.

  לפרטים נוספים
 • בית ספאפא (שכונה) 2106, ירושלים

  ברכאת אוטו 10 בע"מ הינו המרכז הגדול למכירה וטרייד אין של כל סוגי הרכבים, מומחים ברכבים מסחריים וכן גם בטנדרים, רכבים פרטיים, גיפים ועוד. ידע מקצועי רב בתחומי הרכב. במקום תצוגה גדולה של רכבים מכל הסוגים. ניתן לקבל מימון לרכב בתנאים טובים! שירות אדיב ומהיר לכל לקוח, באחריות! שירות בכל הארץ.

  לפרטים נוספים
 • אזור תעשיה, קצרין

  המרכז הגדול למכירה וטרייד אין של כל סוגי הרכבים, מומחים ברכבים מסחריים וכן גם בטנדרים, רכבים פרטיים, גיפים ועוד. ידע מקצועי רב בתחומי הרכב, במקום תצוגה גדולה של רכבים מכל הסוגים.

  לפרטים נוספים
 • מזרח ירושלים (שכונה) 51040, ירושלים

  מחפש לקנות למכור להחליף את הרכב? הגעת למקום הנכון! חוסייני אכרם מגרש למכירה, קנייה והחלפת רכבים. בעל ניסיון רב שנים בתחום הרכבים, באיזור מזרח ירושלים. מספק שירות בכל הארץ, ללקוחות מתעניינים. שירות אישי אדיב ואמין.

  לפרטים נוספים