חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

ניסור וקידוח בבטון בבאר אורה

(5 תוצאות)
נותן שירות באזור באר אורה
אדירי ישראל
אדירי ישראל
טלפון: 076-8025011
כפר כנא 114, כפר כנא
פתוח עד השעה: 08:00
ברוכים הבאים אל אדירי ישראל ניסור וקידוח בטון הכי טוב בארץ נותן שירות אדיב מיקצועי ברמה אחת מעל כולם נותן שירות בכל הארץ 24/7 , עובדים מכל הלב ,דבר ראשון והכי חשוב הוא אמינות ורצינות , מבצעים עבודות ניסור וקידוח בטון והריסות , מהעתיקים בארץ מיקצוענים זה אנחנו .
נותן שירות באזור באר אורה
נמרם השכרת ציוד בע"מ
נמרם השכרת ציוד בע"מ
טלפון: 076-8023491
אשלג 29, אשדוד
ייפתח בשעה: 07:30
״מקום עם שירות ומוצרים ברמה גבוה״
נותן שירות באזור באר אורה
אבו עאבד ניסור וקידוח בטון
אבו עאבד ניסור וקידוח בטון
טלפון: 076-8608002
פתוח 24/7
״עבודה יותר תוב״

עסקים נוספים נותני שירות באזור באר אורה

נותן שירות באזור באר אורהציוני המתכת בע"מציוני המתכת בע"מ
שכ קרית נחום 26, קרית אתא
פתוח עד השעה: 08:00חברת ציוני המתכת בע"מ קבלני הריסה - חברה גדולה ומנוסה בבעלות משפחתית, אשר הוקמה עלי ידי רמי וציון כהן, וכיום מנוהלת על ידי
חנותחנות
אתראתר
נותן שירות באזור באר אורהניסור וקידוח בטון אלבאסלניסור וקידוח בטון אלבאסל
(3 המלצות)
צור בחר 73169, ירושלים
ייפתח בשעה: 06:30נתן פיניש טוב קיבלנו מחיר ממש טוב
גלריהגלריה

שיפוץ בית או שדרוג שלו והכנסת שינויים בכל מבנה באופן כללי, דורשים לעיתים קרובות הריסה של חלקים יצוקים בבטון. שינויים כאלה כוללים למשל הסרה של קירות תומכים או עמודים וקורות וחלקי בניין אחרים וכיום נעשים בניסור.

נניח והחלטתם לבצע עבודות שיפוצים שכוללות חלוקה מחדש של חלל הבית או הדירה. לאחר שבדקתם עם קונסטרוקטור או מהנדס אזרחי כיצד אתם יכולים לתמוך בבניין, גם אם תורידו קירות תמך או עמודים, אתם צריכים להביא אנשי מקצוע שיחתכו את החלקים שבנויים בבטון ויסירו אותם.

בעבר, כל שינוי כזה היה מצריך עבודה פיזית קשה תוך שימוש בפטישים כבדים, שזכו לכינוי "פטיש חמש קילו". לאחר מכן הגיע כלי עבודה חשמלי שנקרא "קונגו" ולמעשה היה סוג של פטיש אוויר ידני. כיום, עובדי עבודות בטון רבים משתמשים בדיסקים בגדלים שונים, לצורך חיתוך הבטון.

ניסור בטון בבאר אורה - כיצד נעשה בפועל?

מדובר בכלים חשמליים מיוחדים שעליהם מורכב ברוב המקרים דיסק משונן שעשוי ממתכת קשה במיוחד או מתכת שמצופה באבק יהלומים, שמיועדת לעבודה קשה יותר. לכלים אלה יש מנועים חזקים במיוחד והם מניעים ומסובבים את המסורים במהירות גבוהה. תוך כדי העבודה, בגלל שהמסור מתחמם, מזרימים מים בסביבות מקום החיתוך, כדי שהמתכת לא תתעוות וכדי שאבק ולכלוך - דברים שמאפיינים מאוד עבודות בנייה בכלל - ישקעו ולא יתפזרו.
כלי העבודה לא כוללים רק מסורים, אלא גם מקדחים. אלה יכולים לשמש למשל קבלן בניין שמעוניין להעביר צנרת מיזוג או צנרת מים דרך קורה קיימת. במקרה כזה הוא קודח חור בקורה ומעביר דרכה את הצנרת, במקום להרוס אותה ולצקת אחרת במקומה. מקדחים אלה פועלים כמו המסורים ולרוב גם מופעלים על ידי אותן חברות או אנשי מקצוע.

אם אתם מזמינים קבלן לניסור בטון בבאר אורה, בדקו והשוו מחירים, שיטת עבודה וזמני עבודה. כמו כן, ודאו שלקבלן המבצע יש ביטוח ושהוא מתחייב לפנות את פסולת הבטון ליעד הטמנה מסודר, כפי שמחייב החוק.

המשך קריאה