חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

כירורג פה ולסת בנהריה

(5 תוצאות)
נותן שירות באזור נהריה
ד"ר קוקיס - מרכז השתלות בע"מ
ד"ר קוקיס - מרכז השתלות בע"מ
טלפון: 04-9081119
קקל, כרמיאל
בתיאום טלפוני
במרפאה מבצעים את כל סוגי הטיפולים: שיקום הפה, יישור שיניים, השתלות, כירורגיית פה ולסת ורפואה כללית. במרפאה קיים הסדר מול חברות הביטוח: דקלה, הפניקס, מגדל, מנורה והראל. ד"ר שלזינדר מומחה ליישור שיניים, ד"ר טואג מומחה לכירורגיה פה ולסת, ד"ר רחליס וד"ר כצנלסון - שיקום נשלף וקבוע ורפואה כללית, ד"ר נובסק - רפואת שיניים אסתטית, ד"ר ולנסקי, ד"ר קוקיס - כירורגיה והשתלות.
נותן שירות באזור נהריה
ד"ר  רוג'ה שחאדי - רופא שיניים כללי
ד"ר רוג'ה שחאדי - רופא שיניים כללי
טלפון: 076-8109979
לוחמי גטאות 3, נהריה
בתיאום טלפוני
״התרשמתי מאד רופא מקצועי סובלני ואדיב באתי לעזרה ראשונה קיבל אותי בלילה ואמשיך לטפל אצלו ללא ספק״
נותן שירות באזור נהריה
ד"ר וייס שמעון מרפאת שיניים
ד"ר וייס שמעון מרפאת שיניים
טלפון: 076-8015247
הרב קוק 88, מעלות תרשיחא
ייפתח בשעה: 08:00
״מעולה נותן שרות מצוין״
היחידה לרפואת שינייםהיחידה לרפואת שיניים
(1 המלצות)
נהריה
ייפתח בשעה: 08:00דר טל רופא מיקצועיעובד מכל הלב מרפאה נעימה מחיר הוגן בקיצור היה לי העונג להכיר רופא מיקצועי נעים ושעובד מכל הלב מומלץ בחום תו

עסקים נוספים נותני שירות באזור נהריה

נותן שירות באזור נהריההמרכז לרפואת שיניים ואסתטיקה ד"ר לנאהמרכז לרפואת שיניים ואסתטיקה ד"ר לנא
וייצמן 32, עכו
ייפתח בשעה: 08:00המרכז לרפואת שיניים ואסתטיקה בהנהלת ד"ר לנא אבו ורדה רופאת שיניים מובילה בעלת מוניטין וניסיון של שנים בתחום, מתמחה בכל סוגי ט
אתראתר
גלריהגלריה
פתיחת מורסה 244 - 354 ₪
עקירה רגילה 293 - 1,400 ₪
עקירת שורש 537 - 1,400 ₪
עקריה כירורגית שן שבורה 537 - 2,200 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

כירורגיית פה ולסתות הוא מקצוע רפואי-ניתוחי שהתמחותו היא באזור הפנים, הראש והצוואר. אנחנו משייכים אותו בעיקר לטיפול בבעיות שיניים, אבל המומחים בתחום זה מטפלים במגוון שלם של מחלות. אלה כוללות לדוגמא גם תיקון פגמים שנגרמים מבעיות גנטיות שונות ופגיעות אחרות – מתאונה, למשל. 
הכירורגים בתחום זה הם רופאי שיניים מומחים. בישראל, ההתמחות שלהם כוללת קודם כל לימודי רפואת שיניים. לאחר הלימודים, הרופאים יכולים להמשיך להתמחות הזו, שנחשבת קשה ומסובכת, ובהחלט יוקרתית.
תואר מומחה בתחום מוענק לאחר חמש שנים נוספות של לימודים התמחות באחד משמונה בתי החולים המרכזיים בארץ. חמש השנים האלה כוללות שלוש וחצי שנים במחלקה עצמה ועוד חודשים ארוכים במחלקות כירורגיה אחרות, במחלקת הרדמה וטיפול נמרץ, בפתולוגיה ועוד. אין ספק אם כך שבארץ אתם יכולים לקבל טיפול של מומחה אפילו כאשר אתם צריכים השתלת שיניים ממוחשבת של שן אחת או שתיים בלבד.

 

מתי כדאי לפנות להתייעצות עם כירורג פה ולסת בנהריה?

כפי שהזכרנו, מלבד ניתוחים בחלל הפה, שכולל השתלות שיניים, תחום העיסוק של רופאים מומחי פה ולסת רחב מאוד וכולל טיפול הן ברקמות הרכות של הפה (חניכיים, למשל) והן ברקמות הקשות – עצמות הלסת, סינוסים והראש בכלל. 
המומחים בתחום מתמחים כל אחד בנושא אחר ומטפלים במגוון של בעיות, שכוללות תיקון של שברים בעצמות הפנים בעקבות תאונות או טראומה אחרת, טיפול בפגמים מולדים, ואפילו טיפול במקרים של מחלת הסרטן: אבחון וטיפול במה שמכונה "פתולוגיה ממאירה בראש ובצוואר".
במרבית המקרים, טיפולים כמו עקירות, כתרים ושתלים, מתבצעים במרפאות פרטיות ובמרפאות בקהילה, כמו אלה שקיימות בסניפים שונים של קופות החולים בנהריה. נושאים מסובכים יותר, שדורשים בין השאר הרדמה כללית או כירורגיה מסובכת ופרוצדורות ארוכות, מטופלים במסגרת מחלקות כירורגיה פה ולסת בבתי החולים.

המשך קריאה