העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
 • mipanuy-icon
 • הצגת תוצאות לפי:

  נותן שירות באיזור ראשון לציון
  נותן שירות באיזור אכסאל
  נותן שירות באיזור תל אביב יפו

  עסקים נוספים נותני שירות באזור ראשון לציון

  קור עז
  placeBRראשון לציון
  ...03-9651
  אי. אס. או מהנדסים בע''מ
  placeBR דוד סחרוב 19, ראשון לציון
  ...03-6041
  יעוץ הנדסי בע"מ
  placeBR שמואל שרירא 36, ראשון לציון
  ...03-9440
  מסד - ר.מ.ד הנדסה בע"מ
  placeBR ההגנה 32, ראשון לציון
  ...03-9516
  ארם מהנדסים בע"מ
  placeBR משה לוי 11, ראשון לציון
  ...03-6293
  ג.בן חורין - מהנדסים יועצים
  placeBR המורן 5, ראשון לציון
  ...03-7300
  מ.י.כ.ו.ן מנדנביץ ישי כהן - ייעוץ הנדסי
  placeBR פלוטיצקי 15, ראשון לציון
  ...03-6443
תוצאות נוספות

מידע על ייעוץ הנדסי בראשון לציון

מקימים בית חדש בראשון לציון? רוצים לשפץ את הבית או לחלק מחדש את הדירה, להוסיף חדר או להוריד קיר או שניים? אתם מתלבטים אם המבנה הקיים יציב מספיק או שתצטרכו לחזק אותו? אתם צריכים יועץ הנדסי בראשון לציון.

 

למה לשכור שירותי ייעוץ הנדסי בראשון לציון? 

כאשר בונים בניין, חשוב לתכנן ולבצע אותו כך שהוא יהיה יציב לאורך שנים, לא יקרוס ויהיה תמיד בטוח לשימוש. מי שאחראיים על תכנון בנייה נכון הם מהנדסי בניין או "קונסטרוקטורים". מומחים אלה לוקחים את התוכנית האדריכלית שיצר הארכיטקט, ומתרגמים אותה הלכה למעשה לתוכניות ביצוע. לדוגמא, הם קובעים את סוג ועובי היסודות, כמה בטון יש לצקת בכל מקום ומה צריך להיות עובי הקירות.
מהנדסים אלה חשובים גם בזמן שיפוצים: רבים קונים בתים ישנים, ומעוניינים להרחיב אותם או לחלק אותם מחדש. הליך זה מחייב לעיתים קרובות הריסה של קירות, פתיחת חלונות או מפתחים גדולים במקומות מסוימים, ועוד. 
הקונסטרוקטורים צריכים לאתר קורות ועמודים ולבדוק אם הקירות שמיועדים להריסה אינם קירות תומכים. הם צריכים לתת חוות דעת שתקבע אילו קירות אפשר להזיז או לבטל, ואילו לא. במידה ואין ברירה ויש לסלק עמוד, קורה או קיר תמך, עליהם לספק פתרון חלופי, שיבטיח את שלמות הקונסטרוקציה הכללית.  
תפקיד נוסף לקונסטרוקטור הוא פיקוח על עבודות בנייה: הוא מפקח על הקבלן או על הפועלים שעובדים בשטח. כמפקח, הוא מוודא שהם אכן משתמשים בחומרים הנכונים ובכמויות הנכונות של בטון, ברזל וכד', ומבצעים את הכול על פי תוכניותיו.
לייעוץ הנדסי יש תפקיד גם בקניית דירה או בית חדשים: איתור ליקויי בנייה הוא משהו שחייבים לעשות כאשר הקבלן מסיים את העבודות שלו. היועץ ההנדסי בראשון לציון יבדוק את איכות העבודה והביצוע ויוודא שהכול נעשה על פי התוכניות