העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
 • mipanuy-icon
 • הצגת תוצאות לפי:

  נותן שירות באיזור בני ברק
  נותן שירות באיזור ראשון לציון
  נותן שירות באיזור אכסאל

  עסקים נוספים נותני שירות באזור בני ברק

  ג.בן חורין - מהנדסים יועצים בע"מ
  placeBR דרך זאב ז'בוטינסק 168, בני ברק
  ...03-5781
  מ.שחר - א.ברטשניידר יעוץ ותכנון הנדסי
  placeBR הירקון 29, בני ברק
  ...03-6702
  ט.א.ס תכנון ויעוץ הנדסי בע"מ
  placeBR מצדה 5, בני ברק
  ...03-6158
  י.פ.ג. שרותי יעוץ והנדסה בע"מ
  placeBR דרך בן גוריון 33, בני ברק
  ...03-5709
  אור סריקה והנדסה ממוחשבת בע"מ
  placeBR דרך זאב ז'בוטינסק 2, בני ברק
  ...03-6887
  שמיר פוזנר מהנדסים יועצים בע"מ , -
  placeBR כינרת 13, בני ברק
  ...03-5784
תוצאות נוספות

מידע על ייעוץ הנדסי בבני ברק

מקימים בית חדש בבני ברק? רוצים לשפץ את הבית או לחלק מחדש את הדירה, להוסיף חדר או להוריד קיר או שניים? אתם מתלבטים אם המבנה הקיים יציב מספיק או שתצטרכו לחזק אותו? אתם צריכים יועץ הנדסי בבני ברק.

 

למה לשכור שירותי ייעוץ הנדסי בבני ברק? 

כאשר בונים בניין, חשוב לתכנן ולבצע אותו כך שהוא יהיה יציב לאורך שנים, לא יקרוס ויהיה תמיד בטוח לשימוש. מי שאחראיים על תכנון בנייה נכון הם מהנדסי בניין או "קונסטרוקטורים". מומחים אלה לוקחים את התוכנית האדריכלית שיצר הארכיטקט, ומתרגמים אותה הלכה למעשה לתוכניות ביצוע. לדוגמא, הם קובעים את סוג ועובי היסודות, כמה בטון יש לצקת בכל מקום ומה צריך להיות עובי הקירות.
מהנדסים אלה חשובים גם בזמן שיפוצים: רבים קונים בתים ישנים, ומעוניינים להרחיב אותם או לחלק אותם מחדש. הליך זה מחייב לעיתים קרובות הריסה של קירות, פתיחת חלונות או מפתחים גדולים במקומות מסוימים, ועוד. 
הקונסטרוקטורים צריכים לאתר קורות ועמודים ולבדוק אם הקירות שמיועדים להריסה אינם קירות תומכים. הם צריכים לתת חוות דעת שתקבע אילו קירות אפשר להזיז או לבטל, ואילו לא. במידה ואין ברירה ויש לסלק עמוד, קורה או קיר תמך, עליהם לספק פתרון חלופי, שיבטיח את שלמות הקונסטרוקציה הכללית.  
תפקיד נוסף לקונסטרוקטור הוא פיקוח על עבודות בנייה: הוא מפקח על הקבלן או על הפועלים שעובדים בשטח. כמפקח, הוא מוודא שהם אכן משתמשים בחומרים הנכונים ובכמויות הנכונות של בטון, ברזל וכד', ומבצעים את הכול על פי תוכניותיו.
לייעוץ הנדסי יש תפקיד גם בקניית דירה או בית חדשים: איתור ליקויי בנייה הוא משהו שחייבים לעשות כאשר הקבלן מסיים את העבודות שלו. היועץ ההנדסי בבני ברק יבדוק את איכות העבודה והביצוע ויוודא שהכול נעשה על פי התוכניות