חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אורתודנטים באזור באר שבע והנגב

(7 תוצאות)
נותן שירות באזור באר שבע והנגב
ריביצקי גרגורי רופא שיניים
ריביצקי גרגורי רופא שיניים
טלפון: 08-6279640
סולד הנריאטה 8, באר שבע
בתיאום טלפוני
מרפאת שיניים כללית לכל המשפחה עסק בעל מוניטין של 30 יישור שיניים אורתודנטיה גם לילדים שיקום הפה יישור שיניים שקוף ייעוץ וטיפולים כללים עקירות שיקום הלבנות שיניים השתלות ועוד השתלות שיניים דר ריביצקי DMD בוגר הדסה ירושלים 1978- רופא שיניים כללי השתלות שיניים טיפול שיניים בהרדמה כללית הלבנת שיניים טיפולי שיניים לילדים
נותן שירות באזור באר שבע והנגב
ד"ר נשעת איגבריה -  מרפאת שיניים
ד"ר נשעת איגבריה - מרפאת שיניים
טלפון: 076-8026135
שח"ל 31, באר שבע
ייפתח בשעה: 09:30
ד"ר נשעת איגבריה - מציעים מגוון רחב של טיפולי שיניים. החל משיקום הפה, אורתודנטיה, משמרת, הלבה ועוד. בעל ותק ומוניטין רב בתחום. שירות אדיב, מקצועי ולשביעות רצונו של כל לקוח.
נותן שירות באזור באר שבע והנגב
לייפדנט באר שבע בע"מ - מרפאת שיניים
לייפדנט באר שבע בע"מ - מרפאת שיניים
טלפון: 076-8018252
העצמאות 40, באר שבע
פתוח עד השעה: 19:00
טכנולוגיה חדישה, ציוד חדיש, בהסדר עם כל חברות הביטוח( פניקס, מגדל, דקלה, הראל, מנורה ועוד...) טיפולי שיניים משקמים ואסתטיים ציפויי שיניים שתלים ושיקום מיידי בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה אורתודונטיה יישור שיניים טיפולי שיניים לילדים כירורגיית פה ולסת הרמות סינוס טיפולי חניכיים ע"י פריודונט מומחה תנאי תשלום נוחים והתאמה לצורכי הלקוח. קומה ג.
ד"ר יגאל חיים יישור שינייםד"ר יגאל חיים יישור שיניים
הרצל 32, באר שבע
פתוח עד השעה: 20:00מרפאת שיניים מובילה בבאר שבע. יישור שיניים ואסתטיקה דנטלית, אורתודנטיה לילדים ולמבוגרים בשיטות המתקדמות ביותר. מכשור חדיש
גלריהגלריה
ד"ר ל. בלוסטוקי מומחה מייעץ ליישור בפלטות שקופותד"ר ל. בלוסטוקי מומחה מייעץ ליישור בפלטות שקופות
נותן שירות באזור באר שבע והנגב
פתוח עד השעה: 14:00ד"ר ליאון בלוסטוקי מומחה אורתודונט, לשעבר מנהל המרפאה האורתודונטית בבי"ח "שיבא" תל-השומר. ד"ר בלוסטוקי, בעל נסיון של למעלה מ-
ד"ר מרק בימבדד"ר מרק בימבד
יצחק בן צבי 10, באר שבע
גלית פלג אורתודנטיה בע"מגלית פלג אורתודנטיה בע"מ
יצחק רגר 53, באר שבע
טיפול שיננית הסרת אבנית180 - 350 ₪
סתימה שחורה 200 - 350 ₪
סתימה לבנה255 - 430 ₪
סתימה חרסינה425 - 475 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

אורתודנטיה הוא נושא חשוב מאוד מבחינה אסתטית, אבל גם בריאותית: שיניים עקומות, צפופות מדי או חופפות עלולות לגרום בעיות בלעיסה, כאבים בלסת ותופעות נוספות. 
כל אחד ואחת רוצים חיוך נפלא ופה מלא שיניים לבנות וישרות, שכל אחת מהן נראית מצוין ומונחת בדיוק במקום הנכון ליד שכנתה. הבעיה היא שהן לא תמיד צומחות בצורה אחידה ושווה, ממש כשם שלא כל בני האדם נולדו שווים ודומים. 
אורתודנטיה הוא תחום התמחות ברפואה דנטלית שנועד להביא את הפה לא רק לצורה יפה, אלא כזו שגם תבטיח סגירה טובה של הלסתות בזמן לעיסה, במנוחה, בשינה וכו'. יש מרפאות שיניים באזור באר שבע והנגב שמתמחות רק או בעיקר בתחום האורתודנטיה, ממש כשם שיש מרפאות ורופאים מומחים ברפואת חניכיים, כירורגיה או שיקום הפה. טיפול אורתודנטי נחשב יקר, ורצוי מאוד לעשות סקר שוק בתחום זה ולהשוות מחירים. 

 

איך מתבצע יישור שיניים?

באופן כללי, המטרה היא להזיז את השיניים (כולן או חלקן) בצורה איטית ומבוקרת למקום חדש בפה ושבסופו של דבר הן תהיינה מונחות בתורה ישרה ואחידה, במרווחים נכונים זו מזו. 
דבר זה נעשה על ידי הכנסת חוטי מתכת לתוך התקן אורתודנטי המכונה "גשר" או "סמך" אשר עשוי מפלדת אל-חלד. החוטים, יחד עם הסמכים, מפעילים כוח על השיניים שבסופו של דבר זזות לעמדות הרצויות לרופא. 
בשנים האחרונות התפתח מאוד התחום של יישור שיניים שקוף. תחום זה פונה בעיקר למבוגרים, שלא מעוניינים לחשוף את המתקן שבו משתמשים ליישור. לצורך הזה יש היום פלטות שקופות, סמכים שעשויים מפלסטיק או מחומר קרמי ולא מפלדת אל חלד וחוטים צבועים בגווני אמאייל טבעיים, שבזכות צבעם הם כמעט בלתי נראים בפה.
בנוסף על אלה, יש היום סמכים שמותקנים בחלק האחורי של השיניים – בתוך הפה, בצורה שבה אי אפשר לראות בכלל שמותקן בו גשר, כיון שהוא פנימי. למרות שהם יעילים, החיסרון של אלה הוא שהנגישות של הרופא אליהם קשה יותר והם גם קשים יותר לניקוי. 
 

המשך קריאה