חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

רופאי שיניים לילדים באזור באר שבע והנגב

(3 תוצאות)
נותן שירות באזור באר שבע והנגב
ד"ר מעוז לורה
ד"ר מעוז לורה
טלפון: 08-6652757
דרך המשחררים 94, באר שבע
ייפתח מחר בשעה: 08:30
ד"ר מעוז לורה רופאת שיניים לילדים אמריקן, מגילאים 0-18 שנים, עם מעל 40 שנים ניסיון. מתמחים בסתימות,טיפול משמר לילדים,בשילוב גז צחוק. שרות מקצועי, אדיב וסבלני לכל ילד.
מרפאת שיניים - מוחמד אל קרנאווימרפאת שיניים - מוחמד אל קרנאווי
(1 המלצות)
שכונה 17 1, רהט
פתוח 24/7מרפאת שיניים ד"ר מוחמד אל קרנאוי - מספק מגוון טיפולים, השתלות, יישור שיניים, שיננית, סתימות, עקירות, שיקום הפה והלבנת שיניים.
מרפאת שיניים שגב שלום הוזיל שאקרמרפאת שיניים שגב שלום הוזיל שאקר
(5 המלצות)
שכונה ד 144, שגב שלום
פתוח 24/7ילדיי מטופלים במרפאה יחס חם וצוות למופת אני מרוצה מאוד וממליצה באהבה.

ילדים רבים פוחדים וחוששים ממפגש עם רופא שיניים. אבל זה לא חייב להיות כך, במיוחד אם שומרים בצורה נכונה על בריאות הפה ואם לוקחים אותם לרופא לילדים מוקדם ככל האפשר להיכרות ולביקורת.

הורים רבים חוששים מהמפגש הראשון של הילדים שלהם עם רופא השיניים, אבל האמת היא שעיקר הפחד מכל טיפול או סתימה של חור בשן הוא של ההורים, על סמך מה שהם זוכרים מילדותם. למעשה אין כל כך ממה לחשוש. הטיפולים כיום נעשים בעזרת מכשור מודרני וציוד מדויק, במינימום כאב. גם שימוש בגז צחוק או חומרי הרדמה שונים מפחית מאוד את הכאב.

רופאי שיניים לילדים באזור באר שבע והנגב - אווירה נעימה וסבלנות רבה

מרפאות שיניים שמיועדות לטיפולים בילדים קטנים ובבני גילאים צעירים הן מקומות נעימים, בעיקרם. תמיד תמצאו שם ציור קיר נחמד של איזו פיה או שלגיה עם כמה גמדים, ובגמר הטיפול יקבל כל מטופל צעיר בלון או פרס אחר כלשהו.

רופאים מומחים בתחום חייבים להיות סבלנים במיוחד. טיפול שורש הוא אירוע נדיר בגיל צעיר, אבל אם מגיעים לכך, חשוב שהוא ייעשה לאחר הסבר מתאים, ובאווירה נעימה ולא מלחיצה.

תחום משיק הוא תחום האורתודונטיה: כל התחום של יישור שיניים, מחייב ביקורים רבים, חוזרים ונשנים אצל הרופא. האורתודנט חייב לגלות סבלנות רבה כדי להבטיח שיתוף פעולה של כל הצדדים, כולל ההורים, בדרך להצלחה.

מטבע העניין, טיפולים אלה נעשים בעיקר בגילאים צעירים ובגילאי ההתבגרות. גשר בשיניים הוא לא הדבר היפה והנעים ביותר למתבגר, וגם כאן חשובה מאוד סבלנות. לא רק בזמן המדידות וההתקנות, אלא גם בתשובה על שאלות רבות והפגת חששות.

רופאי שיניים לילדים באזור באר שבע והנגב - מחירים ועלויות

המחירים בתחום זה, כמו בכל תחומי רפואת מומחים, עלולים להיות גבוהים למדי. רצוי להתייעץ במחירון, להשוות מחירים ולקבל הצעות מחיר מכמה מומחים, במיוחד אם מדובר בטיפולים ארוכי טווח.

המשך קריאה