חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אבחון דידקטי בפתח תקווה

(9 תוצאות)
נותן שירות באזור פתח תקווה
אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז
אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז
טלפון: 076-8608371
ייפתח מחר בשעה: 09:00
ביצוע אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז . יש אפשרות לאבחונים באונליין ! אבחון דידקטי מאפשר לבנות תוכנית התערבות מתאימה שתאפשר למאובחן לצמצם פערים, להתקדם ולשפר הישגים ולהתאים התאמות למבחנים תוך התחשבות בקשיים וביכולות. ביצוע האבחונים גם בזום. יחס ושירות מקצועי, חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר במחירים נוחים ובזמינות גבוה . עובדים עם כל הגילאים מילדים ועד מבוגרים , אנו פה בשבילכם על מנת שתקבלו את מלוא ההקלות והזכאויות אבחוני MOXO בזמינות גבוה מידית .
נותן שירות באזור פתח תקווה
הדס אורנשטיין אבחון דידקטי
הדס אורנשטיין אבחון דידקטי
טלפון: 076-8882680
האימהות 10, נס ציונה
פתוח 24/7
שלום רב, שמי הדס אורנשטיין , מטפלת בכל הקשור להוראה מתקנת, לקות למידה, והפרעות קשב. מורה מוסמכת להוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה בשפה. שטף ודיוק בקריאה, הבנת הנקרא כתיבה והבעה בכתב מוזמנים לפנות אלי בפרטי
נותן שירות באזור פתח תקווה
מרכז צמרת בהנהלת ציפי רוזנפלד
מרכז צמרת בהנהלת ציפי רוזנפלד
טלפון: 076-8018560
רשב"י 21, אלעד
ייפתח מחר בשעה: 08:00
״מקצועית, נעימה ומקדישה את מלא הזמן הנדרש.״

עסקים נוספים נותני שירות באזור פתח תקווה

נותן שירות באזור פתח תקווהמחשבאות אבחונים פסיכודידקטים ומבדקי קשבמחשבאות אבחונים פסיכודידקטים ומבדקי קשב
(1 המלצות)
בית שמש 1, בית שמש
ייפתח מחר בשעה: 08:00אסתי מאבחנת דידקטית מוסמכת בעלת ותק בתחום. מבצעת אבחונים פסיכו דידקטיים ודידקטיים וכן מבצעת מבדקי קשב מוקסו. האבחון נערך במ
נותן שירות באזור פתח תקווהמכון פדר \ מנכל רווית פדרמכון פדר \ מנכל רווית פדר
(8 המלצות)
הרצל 5, אשקלון
ייפתח מחר בשעה: 08:30קיבלתי יחס חם
גלריהגלריה
איבחון דידקטי - אוסנת אבניאיבחון דידקטי - אוסנת אבני
(1 המלצות)
דרך בגין מנחם 62, פתח תקווה
ייפתח מחר בשעה: 15:00מדהימה ומקצועית טיפלה בבת שלי במסירות וחל שינוי לטובה, שווה כל שקל
אתראתר
ליטל מלכה קליניקה להוראה מתקנתליטל מלכה קליניקה להוראה מתקנת
פתח תקוה, פתח תקווה
פתוח עד השעה: 00:00מורה להוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה מגילאי גן עד יב' וסטודנטים. בנוסף, מעריכת תפקודי למידה ומאבחנת דידקטית. אבחון דידקטי
היי קפיטל בע"מהיי קפיטל בע"מ
שחם 32, פתח תקווה
שחר טובה מאמנת אישית לפי מודל MBTIשחר טובה מאמנת אישית לפי מודל MBTI
(1 המלצות)
אליהו בן חור 22, פתח תקווה
ייפתח מחר בשעה: 17:00אימון אישי אונליין לפי מודל MBTI. הכוון ויעוץ אישי לבחירת מקצוע - שיפור מיומנויות תקשורת ויחסי עבודה כמנהל וכחבר צוות. יעוץ
גלריהגלריה
אבחון דידקטי לכל הגילאים600 - 1,850 ₪
בדיקה חוזרת אחרי טיפול תרופתימ- 165 ₪
השתתפות עצמית קופת חולים כללית550 - 500 ₪
השתתפות עצמית קופת חולים מכבי654 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

אבחון דידקטי נועד להעריך את כישוריו של אדם כלשהו ללמוד, באיזה אופן הוא רוכש ידע ומהן האסטרטגיות הטובות ביותר כדי שיוכל לעשות זאת ברמה טובה ובמינימום קשיים.

לדוגמא, ניתן לבדוק אם לאדם כלשהו, בין אם ילד ובין אם בוגר, יש לקויות למידה כגון דיסלקציה או ADHD – תסמונת שנקראת בעברית הפרעת קשב וריכוז, ועלולה לפגוע ביכולות למידה בעקבות חוסר יכולת להתרכז בשיעור או בכלל להתאים למסגרת בית ספרית.

מאבחנים דידקטיים בפתח תקווה – לא רק לבירור קשיים

תפקידם של אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הוא לא רק לבדוק אם קיימים קשיים כלשהם לאדם מסוים בלימודים (ברכישת ידע ובעיבוד שלו), אלא יותר מזה: הם צריכים לאפיין את הקושי או הלקות, לבדוק כיצד הנבדק מתגבר עליהן (אם הוא מצליח בכך אפילו במידה מוגבלת) ואם כן, אם ניתן ליצור עבורו מסגרת של הוראה מתקנת. מרגע שיוצרים מסגרת כזו, תפקיד המערכת הוא להמשיך ללוות את אותו אדם, לבדוק ולעדכן מדי פעם את דרכי רכישת הידע.

מי יכול להיות מאבחן דידקטי בפתח תקווה?

שאלה זו היא שאלה שנשאלת לעיתים קרובות מאוד על ידי הורים וממי שסובלים מבעיות בבית הספר או במסגרות פדגוגיות אחרות, והיא מלווה בשאלות נוספות כמו: מה צריכה להיות ההכשרה של מאבחן דידקטי, מה הן הסמכויות של מאבחן זה, ועוד.

התשובה לכך היא שכל מי שעבר קורס או הכשרה מתאימה יכולים להיות בעלי מקצוע ויועצים בתחום האבחון הדידקטי. לעיתים קרובות תמצאו מאבחנת דידקטית שהיא עובדת רווחה או עובדת סוציאלית במקצועה, אבל אין מניעה שגם פסיכולוג או מורה יעסקו בנושא זה.

הסמכות של מאבחנים דידקטיים היא לזהות את הלקות הרלוונטית, להציע דרכי פעולה כדי להתגבר עליה במידת האפשר ולבקש או להמליץ על קבלת הקלות מסוימות בלימודים; בעיקר מדובר בהקלות ברמה 1 או 2, על פי הגדרת משרד החינוך.

המשך קריאה