חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אבחון דידקטי בחולון

(5 תוצאות)
נותן שירות באזור חולון
מחשבאות אבחונים פסיכודידקטים ומבדקי קשב
מחשבאות אבחונים פסיכודידקטים ומבדקי קשב
טלפון: 076-8615106
בית שמש 1, בית שמש
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00
אסתי מאבחנת דידקטית מוסמכת בעלת ותק בתחום. מבצעת אבחונים פסיכו דידקטיים ודידקטיים וכן מבצעת מבדקי קשב מוקסו. האבחון נערך במספר מפגשים, עם ההורים והילד בנפרד. בסופו ניתן דו"ח מסכם, המוכר עבור מערכת החינוך ובו ניתנות המלצות להמשך טיפול, כמו גם המלצות למתן התאמות לימודיות והתאמות להיבחנות. נשמח לעמוד לשרותכם!
נותן שירות באזור חולון
אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז
אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז
טלפון: 076-8608371
פתוח עד השעה: 21:00
ביצוע אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז . יש אפשרות לאבחונים באונליין ! אבחון דידקטי מאפשר לבנות תוכנית התערבות מתאימה שתאפשר למאובחן לצמצם פערים, להתקדם ולשפר הישגים ולהתאים התאמות למבחנים תוך התחשבות בקשיים וביכולות. ביצוע האבחונים גם בזום. יחס ושירות מקצועי, חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר במחירים נוחים ובזמינות גבוה . עובדים עם כל הגילאים מילדים ועד מבוגרים , אנו פה בשבילכם על מנת שתקבלו את מלוא ההקלות והזכאויות אבחוני MOXO בזמינות גבוה מידית .
נותן שירות באזור חולון
מרכז צמרת בהנהלת ציפי רוזנפלד
מרכז צמרת בהנהלת ציפי רוזנפלד
טלפון: 076-8018560
רשב"י 21, אלעד
ייפתח מחר בשעה: 08:00
״מקצועית, נעימה ומקדישה את מלא הזמן הנדרש.״

עסקים נוספים נותני שירות באזור חולון

נותן שירות באזור חולוןמכון פדר \ מנכל רווית פדרמכון פדר \ מנכל רווית פדר
(10 המלצות)
ייפתח מחר בשעה: 09:00המדריכה היית מקצועית מאוד נתנה לי מענה ראוי כל-כך
גלריהגלריה
אברהם סלעאברהם סלע
ידין יגאל 1, חולון
מאפיין סגנונות למידה . לבדוק את הדרך המתאימה ביותר לפרט, למיצוי מירבי של הלמידה. האבחון על ידי שאלונים וידום פתרונות לבעיות.
אבחון דידקטי לכל הגילאים600 - 1,850 ₪
בדיקה חוזרת אחרי טיפול תרופתימ- 165 ₪
השתתפות עצמית קופת חולים כללית550 - 500 ₪
השתתפות עצמית קופת חולים מכבי654 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

אבחון דידקטי נועד להעריך את כישוריו של אדם כלשהו ללמוד, באיזה אופן הוא רוכש ידע ומהן האסטרטגיות הטובות ביותר כדי שיוכל לעשות זאת ברמה טובה ובמינימום קשיים.

לדוגמא, ניתן לבדוק אם לאדם כלשהו, בין אם ילד ובין אם בוגר, יש לקויות למידה כגון דיסלקציה או ADHD – תסמונת שנקראת בעברית הפרעת קשב וריכוז, ועלולה לפגוע ביכולות למידה בעקבות חוסר יכולת להתרכז בשיעור או בכלל להתאים למסגרת בית ספרית.

מאבחנים דידקטיים בחולון – לא רק לבירור קשיים

תפקידם של אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הוא לא רק לבדוק אם קיימים קשיים כלשהם לאדם מסוים בלימודים (ברכישת ידע ובעיבוד שלו), אלא יותר מזה: הם צריכים לאפיין את הקושי או הלקות, לבדוק כיצד הנבדק מתגבר עליהן (אם הוא מצליח בכך אפילו במידה מוגבלת) ואם כן, אם ניתן ליצור עבורו מסגרת של הוראה מתקנת. מרגע שיוצרים מסגרת כזו, תפקיד המערכת הוא להמשיך ללוות את אותו אדם, לבדוק ולעדכן מדי פעם את דרכי רכישת הידע.

מי יכול להיות מאבחן דידקטי בחולון?

שאלה זו היא שאלה שנשאלת לעיתים קרובות מאוד על ידי הורים וממי שסובלים מבעיות בבית הספר או במסגרות פדגוגיות אחרות, והיא מלווה בשאלות נוספות כמו: מה צריכה להיות ההכשרה של מאבחן דידקטי, מה הן הסמכויות של מאבחן זה, ועוד.

התשובה לכך היא שכל מי שעבר קורס או הכשרה מתאימה יכולים להיות בעלי מקצוע ויועצים בתחום האבחון הדידקטי. לעיתים קרובות תמצאו מאבחנת דידקטית שהיא עובדת רווחה או עובדת סוציאלית במקצועה, אבל אין מניעה שגם פסיכולוג או מורה יעסקו בנושא זה.

הסמכות של מאבחנים דידקטיים היא לזהות את הלקות הרלוונטית, להציע דרכי פעולה כדי להתגבר עליה במידת האפשר ולבקש או להמליץ על קבלת הקלות מסוימות בלימודים; בעיקר מדובר בהקלות ברמה 1 או 2, על פי הגדרת משרד החינוך.

המשך קריאה