פרטים

כמה מילים על העסק
פרופ' רפאל זלצר מנהל המחלקה לכירורגיה פה ולסתות בביה"ח הדסה י-ם. מומחה בהשתלות שיניים ועצמות , הרמת סינוסים ועקירות כירורגיות. אבחון סרטן הפה והלסתות, כירוגיה אונקולוגית ראש צוואר להסרת גידולים ממאירים ושפירים, מומים מולדים וניתוחים אורתוגנטיים, חבלות של הפנים והלסתות ומחלות בלוטות הרוק מומחה בהשתלות שיניים ועקירות כירורגיות מורכבות ,הרמות סינוסים ואבחון סרטן חלל הפה .

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
25 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
ליאת פדר | 13.05.2018
תמונת המשתמש
רופא נדיר !!! אנושי, אדיב , יסודי וסופר מקצועי ! מספר 1
לדירוג המלא
שירי עפרוני | 13.09.2017
תמונת המשתמש
פרופ' רפאל זלצר רופא ואדם מיוחד מאוד,סבלני ואנושי שמסביר כל דבר ומקנה תחושת בטחון מלאה.בני עבר אצלו ניתוח של הוצאת 4 שיני בינה כלואות שקרובות לעצב הלסת, קיבלנו הסברים בצורה מפורטת על תהליך ההחלטה לעקרן ועל הסיכונים הקיימים.ידענו שאנו בידיים הכי טובות כי הגענו אליו דרך המלצות של רופאים בכירים שטענו שהוא כירורג פה ולסת הטוב ביותר ...קרא עוד
לדירוג המלא
דנה | 03.12.2012
תמונת המשתמש
רופא ומנתח מהשורה הראשונה,היינו אצל 4 רופאים שאמרו שהפצע בפה של אבא שלי זה כלום,כשהגענו לפרופ' זלצר הוא התעקש לבצע ביופסיה באופן מיידי וביצע אותה,לצערינו התשובה היתה סרטן ופרופ' זלצר ניתח את אבא שלי והציל את חייו,אבא שלי נמצא במעקב אצל הרופא והאדם המדהים הזה,כשמו כן הוא רפאל המלאך,גם רופא וגם מלאך,כן ירבו רופאים ואנשים כמוהו.
תגובות נוספות

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים