חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon
שעוןפתוח עכשיושעות פתיחה
משלוחעושים משלוחים
שחזור מידע

פרטים

information iconכמה מילים על העסק

אזהרה! נתונים קריטיים בסכנה! כשאין גישה לנתונים קריטיים בצורה רגילה, והבוס או האישה כועסים, הגיע הזמן לקרוא למומחי שחזור עם החומרה הייעודית והמעודכנת ביותר לשחזור מידע! יש לנו מעל 36 שנות ניסיון בשחזור נתונים. אם יש לכם נתונים חיוניים בדיסק או בכרטיס רופף, חייבים לטפל בזה דחוף, לפני שהחומרה תלך לגמרי, ח"ו. צריכים לטפל דחוף בחומרה רופפת עם נתונים חשובים, כי כמה שישתמשו בה יותר, או אם תמסרו אותה לטכנאים רגילים, יהיה יותר קשה לשחזר את המידע החיוני שלכם. למשל, האם יש לכם או לטכנאי שלכם חומרה ייעודית לטפל בחומרה ללא גישה, או שרועשת או שמצבה יורדת כל פעם שמשתמשים בה? התקלה יכולה לנבוע מנזק פיזי לחומרה עצמה או מנזק לוגי למערכת התיוק הפנימית. אם זה המצב, אתם מוזמנים ליצור קשר לאבחון. אנחנו פה בשבילכם! Warning! Crucial data at risk! If data can no longer be accessed in its usual way, and your boss or wife are upset, it’s time to call data recovery experts with specialized and updated data recovery hardware! If you have critical data on a failing hard disk, it must be seen to urgentlyשירות לעסקים הדיסק/כרטיס הולך? שחזור עם חומרת יעודית

map of the business address56map of the business address
יום ראשון22:00-10:00
יום שני22:00-10:00
יום שלישי22:00-10:00
יום רביעי22:00-10:00
יום חמישי22:00-10:00
יום שישי13:00-10:00
יום שבתסגור
אזור ירושלים והסביבה
בית שמש
*
*

דירוגים וחוות דעת

opinions icon

ממוצע דירוגים

4.7 | 3 מדרגים
שירות
מחיר
מקצועיות
זמן תגובה
אמינות
13
גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
 • 30.04.2024

  דיסק קשיח של טרה שניסו לעשות לו שיחזור ונכשלו מספר פעמיםמ הוא אצליח לשחזר לי את כל החומר מלפני 10 שנים יש לי את הציוד מהמתקדמים בשוק בנוסף לשירות נעים ויעיל מומלץ בחום

  שירות
  מחיר
  מקצועיות
  זמן תגובה
  אמינות
  יוסי קלי's photoיוסי קלי
 • 25.02.2024

  שירות מעולה. כל המדע ניצל. כל הכבוד. תודה רבה.

  שירות
  מחיר
  מקצועיות
  זמן תגובה
  אמינות
  Philippe Rosenfeld's photoPhilippe Rosenfeld
תגובות נוספות

מידע נוסף

למה הנתונים שלי התקלקלו או שאין להם גישה?arrow down icon

יתכן שאין גישה למידע בדיסק שלך עקב מערכת קבצים משובשת. במקרים כאלה, ניתן לשחזר לפחות חלק מהמידע בתיקון מערכת הקבצים או מיפוי הדיסק עם תוכנות שחזור מידע מיוחדות. ברוב המקרים, ניתן לשחזר את המידע בשיטות פשוטות יחסית. אבל, לפעמים, תזדקקו לטיפול מקצועי של מומחים. אנחנו גם יכולים לעזור לכם במקרים כאלה.
לפעמים, חוסר גישה למידע נובע מווירוסים או מנזק פיזי. לתהליך שחזור מידע מכונן קשיח שקרס פיזי קוראים שחזור מידע פיזי. כשכונן קשיח מת או ניזוק, הכונן ישמיע רעשים וקליקים חוזרים. במקרה כזה, צריכים לתקן את הכונן.

נזק פיזי ודאי יגרום לאיבוד נתונים. ישנן כמה גורמים לנזק פיזי לכונן, כגון טמפרטורות גבוהות מדי, חשיפה לטמפרטורות גבוהות מדי, לחות, או חדירת לחות.

זה כדאי להשתמש בעזרה מקצועית לשחזור מידע מנזק פיזי אם הנתונים הם חשובים לכם. מקצוענים ומומחים ידאגו לשחזר את המידע הנחוץ שלכם.

איזה שיטות משתמשים לשחזור מידע?arrow down icon

ישנן ארבעה שיטות לשחזור מידע:
1) שחזור לוגי, שמטפל בבעיות כמו קלקול קבצים, פרמוט, ומחיקת חומר, בטעות או אחרת.
2) שחזור פיזי, שכרוך בתיקון בעיות חומרה כמו כוננים מקולקלים או חלקים שבורים.
3) שחזור מרחוק, בדרך כלל דרך האינטרנט, שלא מומלץ.
4) שחזור מידי, מכונן גיבוי או משרת. במקרים מסוימים, אפשר לגבות מידע שלא ניתן להגיע אליו בצורה רגילה למתקן אחר. לאחר תיקון המחשב, ניתן לשחזר את המידע המגובה ולהחזיר אותו למחשב המקורי.

 • עברית
 • English
 • français
 • Eydish