חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon
מרכז הבינלאומי שם עולם-מכון שואה ואמונה

מרכז הבינלאומי שם עולם-מכון שואה ואמונה

היו ראשונים לדרג
שעוןפתוח עכשיושעות פתיחה
קורסים והשתלמויות

פרטים

information iconכמה מילים על העסק

המרכז הבינלאומי "שם עולם" מכון שואה ואמונה הוקם בכפר הרא"ה על ידי הרב אברהם קריגר. יחודו של מרכז "שם עולם" הוא בהתמקדותו במציאות התמודדות ותעצומות הנפש של הפרט והקהילה-בימי השואה. כאשר הסבל והרוע הם המעטפת ולא הליבה. שם עולם מציע לכיתות י'-יב' בבתי ספר כלליים, בישיבות ובאולפנות. ימי עיון חוויתיים וסמינרים המשולבים במסע שואה וזהות בארץ. שם עולם פתוח לגיל השלישי לחוויה נפשית מעצימה במרחב המוזאלי ובסדנאות שבו. גם לגיל הצעיר ולסטודנטים יש תוכניות מרתקות אם בהגעה למרכז שם עולם או בהגעה אל הקבוצה. פעילות שהיא חוויה מעצימה פתוחה לציבור באופן קבוע בימי חג הסוכות, הפסח וחנוכה. בית ההו"ל של שם עולם מציע ספרות יחודית ומגוונת. שם עולם מקיים סיורים של מס' שעות ועד תלת יומיים באזורים שונים בארץ המשלבים היסטוריה חוויה ושיח מרתק. בקיצור אם אתם רוצים להבין את הנפש והרוח של העם היהודי. הגיעו לשם עולם המציף זאת דווקא דרך סיפור השואה, המשמש כמצפן ערכי רוחני ומוסרי של העם היהודי.הנחות קבוצתיות: חיסכון לחברים ובני משפחהלחדש, לרומם, לעורר השראה

facebook iconפייסבוק
יום ראשון16:00-08:00
יום שני16:00-08:00
יום שלישי16:00-08:00
יום רביעי16:00-08:00
יום חמישי16:00-08:00
יום שישיסגור
יום שבתסגור
פסח - יתכנו שינויים בשעות הפתיחה
כפר הרא"ה
בכל הארץ
*
*

דירוגים וחוות דעת

opinions icon

ממוצע דירוגים

| 0 מדרגים היו הראשונים לדרג
4
גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון

  מידע נוסף

  האם אתם מקום דתיarrow down icon

  המקום אינו מוגדר כמקום דתי בצוות המרצים והעובדים ישנם דתיים ושאינם כאלו. גם הקבוצות המגיעות הינם מכל גווני הקשת. עכ"ז מכיון שהמקום עוסק דווקא בעוצמות הנפש והרוח שהתגלו בעם היהודי בשואה זה מתפרש כמקום דתי.

  האם המקום פתוח גם ליחידיםarrow down icon

  כן. אולם יש להתקשר לטלפון 04-6301637 או לטל' 0524-700906 ולתאם מראש כדי לוודא שמי מהצוות לא עסוק ויכול להתפנות להדרכה. ליחידים אין אנו גובים תשלום.

  מה היא הפעילות המרכזית שלכםarrow down icon

  התמחותינו היא בימי עיון, סמינרים לנוער ומבוגרים, ומסעות "שואה וזהות" המסיירים ברחבי הארץ

  האם יש לכם פעילות בו זמנית למשפחות עם מגוון גילאיםarrow down icon

  כן בודאי. זאת בעיקר בימי חוה"מ סוכות ופסח ובימי החנוכה. הפעילות חוויתית ומעצימה ונותנת מענה לילדים מגיל 3 ועד זיקנה ושיבה. פרסומים ע"כ לפני כל חג. כ"כ ניתן להזמין מראש פעילות כלל משפחתית ממשפחה יחידה ועד ענף משפחתי שלם של עד כמאה משתתפים.

  אתם משתמשים במילים חויה ושואה האין זה מונח לא מתאיםarrow down icon

  למילה חויה משמעויות רבות כשהעיקרית היא שהיא משלבת בין השכל והרגש, ההתנסות והאתגר, קלילות וכובד ראש. זה בדיוק התמהיל שאנו מעניקים בפעיליות שאנו קוראים להם גם חויה.
  העיסוק בשואה, באנטשמיות ובזהות ראוי שישלב את הקניית הידע והתודעה גם בכלים של חויה ע"מ לאפשר לציבור מגוון להתבונן, להשכיל ולהפנים את הארועים ואת עוצמות הנפש שבאו מתוך שלמות בזהות בימי השואה.

  יש לכם מסע בארץ לבני נוער של מס' ימים מה אופיוarrow down icon

  המסע נקרא "שואה וזהות" או המקביל לו נקרא "מסע מעגלים". שניהם מעולים והשוני במידת ההעמקה שבכל אחד.
  המסעות משלבים בין ארועי השואה למרחב ההיסטורי היהודי הכולל את כינונה של מדינת ישראל והאתגרים שלה מאז ועד עתה כולל ימי המלחמה שנפתחו בארוע הרצחני של החמס (האיסלם הפונדמטליסטי רדיקלי) ביום שמחת תורה תשפ"ד. המסע כולל סדנאות שיח ולימוד סיור במרחב המוזאלי ותצוגות נוספות בשם עולם ובאתרים נוספים. הוא נע בין אזורים וסיפורים שונים ברחבי הארץ. הוא כולל טיול, חוויה, פעילות חברתית ועוד. אנו בונים מפרט יחודי למסע לכל קבוצה לפי המאפיינים שלה והתואמים את המטרות שהקבוצה הציבה לעצמה.
  אנו מקיימים מסעות-סיורים מקוצרים שכאלו גם לציבור בוגר בדרגות קושי משתנות ובלוח זמנים של מ- 4 שעות ועד 3 ימים.

  • עברית
  • English
  • português
  • Deutsch
  • Eydish