מחיר מכולת פסולת

מכולת פסולת נועדה לשם פינוי כמות גדולה של פסולת הנוצרת כחלק מתהליך בנייה או שיפוץ. מחיר הזמנת המכולה משתנה לפי סוג הפסולת, גודל המכולה, מיקומה ועוד.

כמה עולה מכולת פסולת?

המחיר להשכרה יומית של מכולת פסולת בנפח של 6 עד 8 קו"ב נע בין 600 ל- 1,000 שקלים. מכולות גדולות יותר יכולות לעלות עד 2,000 שקלים פר יום השכרה. כיוון שלא בכל מקום ניתן להציב מכולה גדולה, ייתכן שיהיה צורך במספר הובלות של מכולה קטנה. 

מטרות מכולת הפסולת

כידוע, תהליכי בנייה ושיפוץ כרוכים בכמות רבה של פסולת: שאריות בטון, עץ, מתכות שונות ועוד. בפסולת הזו יש לטפל בצורה חוקית ולא ניתן להשליכה בכל מקום. השלכת הפסולת באתר לא חוקי תוביל לתשלום קנס מצד המשליכים, העומד על כ- 4000 שקלים. 

מעבר לשמירה על החוק, המכולה מאפשרת לשמור על סביבה מסודרת ונקייה במהלך השיפוץ, ומונעת סכנות אפשריות שיש בפיזור הפסולת. המכולה מאפשרת לרכז את הפסולת במהלך זמן השיפוץ, ולהובילה לאתר מוסדר בסיום התהליך. 

הזמנת מכולת פסולת – כדאי לדעת

אם הדירה ממוקמת בקומה גבוהה וחלקי הפסולת גדולים, ייתכן ויהיה צורך בהזמנת מנוף או מכשור מיוחד אחר. כמו כן, אם אין גישה נוחה לפסולת, ייתכן שיהיה צורך בשרוול פינוי. הזמנת המכשור הנוסף או השרוול תהיה כרוכה בתוספת תשלום. 

בסיום תהליך השיפוץ ולאחר פינוי המכולה, כדאי לבקש אישור בכתב מהקבלן על כך שהפסולת הגיעה לאתר מוסדר. אסמכתה זו תבטיח שהפסולת פונתה באופן חוקי ושלא יוטל קנס. 

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו שינויים במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים לשיפוצים

עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות