חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

שמאי רכב ברחובות

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור רחובות
חיים כהן שמאי רכב - לא בשבת
חיים כהן שמאי רכב - לא בשבת
טלפון: 076-8881170
נחמיה 130, ראשון לציון
פתוח עד השעה: 20:00
בס"ד חיים כהן - שמאי רכב מומחה משנת 1992 עד מומחה בביתי משפט. המעניק שירות אדיב ומקצועי לכל מגוון לקוחותינו. השירות ניתן לכל אזור המרכז. חייגו עכשיו לפרטים נוספים .. לא בשבת! שמאות רכב אופנועים משאיות טרטורים ציוד הנדסי ועוד.....
נותן שירות באזור רחובות
חטב יגאל שמאות
חטב יגאל שמאות
טלפון: 076-8021963
ראשון לציון
שמאי לכל סוגי הרכב הערכת נזקים, מתן חוות דעת לירידת ערך. סיוע וייעוץ טכני הערכת נזקים, ירידת ערך. סיוע וייעוץ טכני -- לרכב פרטי ומסחרי.
נותן שירות באזור רחובות
ב. ביידס - שמאות רכב
ב. ביידס - שמאות רכב
טלפון: 076-8608205
לוד
פתוח עד השעה: 08:00
״שירות מעולה״
יניב סופר - שמאות רכב ורכושיניב סופר - שמאות רכב ורכוש
רחובות החדשה, רחובות
פתוח עד השעה: 17:00רכבך נפגע בתאונה? מחפשים שמאי רכוש? שמאי רכב? אתם במקום הנכון! יניב סופר שמאי מוסמך המספק שירותי שמאות רכוש ורכב ללקוחות פרטי

עסקים נוספים נותני שירות באזור רחובות

נותן שירות באזור רחובותאבי מרחיב שמאי רכב ורכושאבי מרחיב שמאי רכב ורכוש
(1 המלצות)
בן עמרם 17, חולון
פתוח עד השעה: 20:00ממליץ בחום על אבי, הוא קיבל אותי אחרי שעות העבודה המקובלות בשעות אחהצ המאוחרות, זיהה לי נזקים שלא זיהיתי בתאונה שהייתה לי, וה
אתראתר
גלריהגלריה
נותן שירות באזור רחובותגיל שרותי שמאות - שמאי רכבגיל שרותי שמאות - שמאי רכב
ראש העין 1, ראש העין
פתוח עד השעה: 17:00גיל שרותי שמאות - שמאי רכב מתמחה בשמאות לכל סוגי הרכבים וכלי צמ"ה. ותק וניסיון רב בתחום, עבודה מקצועית ושירות אישי לכל לקוח.
גלריהגלריה

לשמאי רכב ברחובות תפקיד מהותי ומשמעותי מאוד בקביעת ערכה של מכונית לצורך ביטוח, לרוב בקביעת שווי נזק למכונית במקרה של תאונה. כך תבחרו באיש המקצוע המתאים לכם בעת הצורך; מול חברת ביטוח או לכל צורך אחר.

לכל מכונית, של כל יצרן ומכל דגם, יש מחיר ושווי. בישראל נהוג לקבוע את שווי המכוניות המשומשות על פי 'מחירון' או שניים, שההבדלים ביניהם אינם גדולים. מי שקובעים את המחירים במחירונים אלה הם שמאי רכב: הם בוחנים את מחיר האוטו החדש, את עלות התוספות השונות ואז מפחיתים בכל שנה מערך זה כמה אחוזים על פי מספר וסוג הבעלים הקודמים, הנסועה (קילומטראז') וכו'.

מתי צריכים להתייעץ עם שמאי רכב ברחובות?

לאנשים פרטיים, שמאות רכב דרושה בעיקר במקרה של תאונה או גניבה, אם יש מחלוקת עם חברת הביטוח על שווי הרכב שנגנב. במקרה של תאונה, השמאי מגיע ובודק את המכונית, ומעריך את הנזק שנגרם לה משתי זוויות:

  • ירידת ערך, באחוזים. האם התאונה הייתה קשה? האם הנזק שנגרם ייראה בעתיד או עלול לגרום בעיות כאלה, שיורידו מערך המכונית בזמן מכירה? אם כן, חברת הביטוח יכולה להחליט שהיא מפצה את בעל המכונית באחת משתי צורות: בתשלום כסף בסכום ששווה לאחוזי הנזק או שהיא בקניית האוטו על פי שוויו לפני התאונה. האופציה השנייה נקראת "טוטאל לוס" (total loss).
  • שווי תיקון: שמאי הרכב קובע מה לפי דעתו יכול המוסך לקבל מהמבטח על מנת לתקן את המכונית ובאילו חלקי חילוף לרכב הוא מתיר לו להשתמש; חדשים-מקוריים, חדשים-חליפיים או משומשים.

חשוב לדעת שאם הפיצוי של חברת הביטוח נראה לכם נמוך, יש מוסכים שימליצו לכם על שמאי רכב פרטי שהם מכירים או כזה עובד איתם ויוכל לתת חוות דעת נגדית לזו של שמאי מטעם חברת הביטוח. אתם יכולים גם לחפש בעצמכם איש מקצוע כזה ולהזמין אותו לבצע בדיקה והערכה.

המשך קריאה