חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

שמאי רכב בבאר שבע

(7 תוצאות)
נותן שירות באזור באר שבע
ד.א שמאים דהן אריק
ד.א שמאים דהן אריק
טלפון: 076-8621330
הנריאטה סולד 4, באר שבע
ייפתח בשעה: 08:00
״שירות מהיר ואדיב״
נותן שירות באזור באר שבע
גרוסהויס נדב-שרותי שמאות וסקרים בעמ
גרוסהויס נדב-שרותי שמאות וסקרים בעמ
טלפון: 076-8023277
אברהם בן עמי 8, באר שבע
ייפתח בשעה: 08:00
״קיבלתי שרות מצוין״
נותן שירות באזור באר שבע
ברוך גבריאלי שמאים בע"מ
ברוך גבריאלי שמאים בע"מ
טלפון: 076-8023811
באר שבע
״שמאי ישר והגון ומקצועי מעל הכל ״
מונדיאל טסט המכון לבדיקות רכב בנגב בע"ממונדיאל טסט המכון לבדיקות רכב בנגב בע"מ
המכונאי 45, באר שבע
ייפתח בשעה: 08:00מכון לבדיקה לפני קניה ומכירת רכבים. מעבדה מוסמכת מטעם משרד התחבורה והטכניון לבדיקת רכבים פרטיים, משאיות ואוטובוסים לפי תקנה 3
אתראתר
ד.א שמאיםד.א שמאים
דרך חברון 107, באר שבע
א.צ שמאיםא.צ שמאים
פיירברג מרדכי זאב 8, באר שבע
ייפתח בשעה: 07:00א.צ שמאים - חברתנו מתמחה בשמאות רכב לכל סוגי הרכבים ונזקי רכוש לכל סוגי הרכוש. וותק ונסיון רב בתחום, שרות אדיב ומקצועי, יחס א

לשמאי רכב בבאר שבע תפקיד מהותי ומשמעותי מאוד בקביעת ערכה של מכונית לצורך ביטוח, לרוב בקביעת שווי נזק למכונית במקרה של תאונה. כך תבחרו באיש המקצוע המתאים לכם בעת הצורך; מול חברת ביטוח או לכל צורך אחר.

לכל מכונית, של כל יצרן ומכל דגם, יש מחיר ושווי. בישראל נהוג לקבוע את שווי המכוניות המשומשות על פי 'מחירון' או שניים, שההבדלים ביניהם אינם גדולים. מי שקובעים את המחירים במחירונים אלה הם שמאי רכב: הם בוחנים את מחיר האוטו החדש, את עלות התוספות השונות ואז מפחיתים בכל שנה מערך זה כמה אחוזים על פי מספר וסוג הבעלים הקודמים, הנסועה (קילומטראז') וכו'.

מתי צריכים להתייעץ עם שמאי רכב בבאר שבע?

לאנשים פרטיים, שמאות רכב דרושה בעיקר במקרה של תאונה או גניבה, אם יש מחלוקת עם חברת הביטוח על שווי הרכב שנגנב. במקרה של תאונה, השמאי מגיע ובודק את המכונית, ומעריך את הנזק שנגרם לה משתי זוויות:

  • ירידת ערך, באחוזים. האם התאונה הייתה קשה? האם הנזק שנגרם ייראה בעתיד או עלול לגרום בעיות כאלה, שיורידו מערך המכונית בזמן מכירה? אם כן, חברת הביטוח יכולה להחליט שהיא מפצה את בעל המכונית באחת משתי צורות: בתשלום כסף בסכום ששווה לאחוזי הנזק או שהיא בקניית האוטו על פי שוויו לפני התאונה. האופציה השנייה נקראת "טוטאל לוס" (total loss).
  • שווי תיקון: שמאי הרכב קובע מה לפי דעתו יכול המוסך לקבל מהמבטח על מנת לתקן את המכונית ובאילו חלקי חילוף לרכב הוא מתיר לו להשתמש; חדשים-מקוריים, חדשים-חליפיים או משומשים.

חשוב לדעת שאם הפיצוי של חברת הביטוח נראה לכם נמוך, יש מוסכים שימליצו לכם על שמאי רכב פרטי שהם מכירים או כזה עובד איתם ויוכל לתת חוות דעת נגדית לזו של שמאי מטעם חברת הביטוח. אתם יכולים גם לחפש בעצמכם איש מקצוע כזה ולהזמין אותו לבצע בדיקה והערכה.

המשך קריאה