חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

שמאי רכב באזור אשדוד והסביבה

(11 תוצאות)
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
יניב סופר - שמאות רכב ורכוש
יניב סופר - שמאות רכב ורכוש
טלפון: 076-8022606
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00
רכבך נפגע בתאונה? מחפשים שמאי רכוש? שמאי רכב? אתם במקום הנכון! יניב סופר שמאי מוסמך המספק שירותי שמאות רכוש ורכב ללקוחות פרטיים ועסקיים. משרדנו מתמחה בהערכות שווי לרכבים ורכוש, הערכת נזק לאחר תאונה ועוד. לפרטים נוספים חייגו עכשיו!!! שרות מקצועי אמין וזריז. מופיע ברשימת שמאי החוץ של ביטוח ישיר.
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
ליאור נחום שמאים
ליאור נחום שמאים
טלפון: 076-8166707
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 09:00
״תותח מהירות ושירות אמין ומנוסה תודה רבה״
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
סינדל שמאים
סינדל שמאים
טלפון: 076-8025788
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 07:30
מומחה בהערכת נזקים, ירידות ערך ויעוץ טכני, מספק שירות מהיר וזמין במרכז הארץ. למידע חייגו עכשיו. שמאות רכבים, חוות דעת לבית משפט, רכבים פרטיים, משאיות, אופנועים, כלי צמא, אוטובוסים וכו.
עזרא ארז יעקב - שמאי רכב מוסמךעזרא ארז יעקב - שמאי רכב מוסמך
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 07:00עזרא ארז יעקב - שמאי רכב מוסמך, מעריך נזקים, מבצע חקירות ושיחזור תאונות דרכים. קובע שומות, שווי ערך של כלי תחבורה, שווי נזק ו
זאב מצרפי שמאי רכבזאב מצרפי שמאי רכב
(5 המלצות)
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00קיבלתי יחס חם, נהניתי מהשירות, קיבלתי שירות נעים, קיבלתי שרות מצוין, המחיר היה מצוין, קיבלתי תמורה לכספי, מוצרים טובים, מקום
גלריהגלריה
אבי שחור שמאות בע"מ , רכבאבי שחור שמאות בע"מ , רכב
(1 המלצות)
חצור-אשדוד 261, חצור אשדוד
אבי שחור שמאות בע"מאבי שחור שמאות בע"מ
חצור-אשדוד 261, חצור אשדוד
מ.מ שרותי שמאות מרגוליס מריאןמ.מ שרותי שמאות מרגוליס מריאן
(1 המלצות)
העבודה 50, אשדוד
בתיאום טלפונישירות אמין ומקצועי , מומלץ מאוד !
גלריהגלריה
יצחק זקוטו שמאי רכב ורכושיצחק זקוטו שמאי רכב ורכוש
יבנה, יבנה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00רכבך נפגע בתאונה? מחפשים שמאי רכוש? שמאי רכב? אתם במקום הנכון! יצחק זקוטו שמאי מוסמך המספק שירותי שמאות רכוש ורכב ללקוחות פרט
גלריהגלריה

לשמאי רכב באזור אשדוד והסביבה תפקיד מהותי ומשמעותי מאוד בקביעת ערכה של מכונית לצורך ביטוח, לרוב בקביעת שווי נזק למכונית במקרה של תאונה. כך תבחרו באיש המקצוע המתאים לכם בעת הצורך; מול חברת ביטוח או לכל צורך אחר.

לכל מכונית, של כל יצרן ומכל דגם, יש מחיר ושווי. בישראל נהוג לקבוע את שווי המכוניות המשומשות על פי 'מחירון' או שניים, שההבדלים ביניהם אינם גדולים. מי שקובעים את המחירים במחירונים אלה הם שמאי רכב: הם בוחנים את מחיר האוטו החדש, את עלות התוספות השונות ואז מפחיתים בכל שנה מערך זה כמה אחוזים על פי מספר וסוג הבעלים הקודמים, הנסועה (קילומטראז') וכו'.

מתי צריכים להתייעץ עם שמאי רכב באזור אשדוד והסביבה?

לאנשים פרטיים, שמאות רכב דרושה בעיקר במקרה של תאונה או גניבה, אם יש מחלוקת עם חברת הביטוח על שווי הרכב שנגנב. במקרה של תאונה, השמאי מגיע ובודק את המכונית, ומעריך את הנזק שנגרם לה משתי זוויות:

  • ירידת ערך, באחוזים. האם התאונה הייתה קשה? האם הנזק שנגרם ייראה בעתיד או עלול לגרום בעיות כאלה, שיורידו מערך המכונית בזמן מכירה? אם כן, חברת הביטוח יכולה להחליט שהיא מפצה את בעל המכונית באחת משתי צורות: בתשלום כסף בסכום ששווה לאחוזי הנזק או שהיא בקניית האוטו על פי שוויו לפני התאונה. האופציה השנייה נקראת "טוטאל לוס" (total loss).
  • שווי תיקון: שמאי הרכב קובע מה לפי דעתו יכול המוסך לקבל מהמבטח על מנת לתקן את המכונית ובאילו חלקי חילוף לרכב הוא מתיר לו להשתמש; חדשים-מקוריים, חדשים-חליפיים או משומשים.

חשוב לדעת שאם הפיצוי של חברת הביטוח נראה לכם נמוך, יש מוסכים שימליצו לכם על שמאי רכב פרטי שהם מכירים או כזה עובד איתם ויוכל לתת חוות דעת נגדית לזו של שמאי מטעם חברת הביטוח. אתם יכולים גם לחפש בעצמכם איש מקצוע כזה ולהזמין אותו לבצע בדיקה והערכה.

המשך קריאה