חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

שירותי הסעות נכים בכרמיאל

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור כרמיאל
פ.א נתיבי אתא בע"מ הסעות
פ.א נתיבי אתא בע"מ הסעות
טלפון: 076-8118168
בצרי יוסף 2, קרית אתא
ייפתח בשעה: 00:00
״נזקקנו להסעת חירום של בעלי, שהוא נכה בכסא גלגלים נזקקנו להסעת חירום לבעלי בכסא גלגלים ממונע בשעת ערב. אלי ענה מיד, באדיבות וביעילות, איתר נהג שהיה כבר בביתו, אשר יצא מיד לדרך, על אף השעה המאוחרת, אסף את בעלי, סיע לו בעליה לרכב ואבטחת הכסא, והסיע אותו במהירות, באדיבות ובמקצועיות לביתו. בהתחשב בשירות הייחודי ובשעה - המחיר היה סביר והוגן. ממליצה בחום על פ.א. נתיבי אתא להסעות. ״
נותן שירות באזור כרמיאל
רבאח טורס הסעות בע"מ
רבאח טורס הסעות בע"מ
טלפון: 076-8897878
מג'דל שמס 23 207, מג'דל שמס
פתוח 24/7
הסעות לכל חלקי הארץ שעות פעילות 8.00בבוקר/22.00 צי גדול של אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ורכבים להסעות שמותאמים לנכים. חברת הסעות אמינה מקצועית במחירים הוגנים! צוות נהגים מקצועי ואדיב עם ניסיון רב בנהיגה על הכבישים לנסיעה בטוחה ונעימה. להצעת מחיר ולהזמנות חייגו כעת!
נותן שירות באזור כרמיאל
יוסף הלון מונית נגישה
יוסף הלון מונית נגישה
טלפון: 076-8106235
פתוח 24/7
״אדם אדיב, מקצועי, נעים וסבלני.... מומלץ. אהובה״

עסקים נוספים נותני שירות באזור כרמיאל

נותן שירות באזור כרמיאלהסעות סגל שוקי - סגל טורס בע"מהסעות סגל שוקי - סגל טורס בע"מ
(7 המלצות)
צפת
קיבלתי יחס חם
אתראתר
גלריהגלריה
נותן שירות באזור כרמיאלמוניות נגישותמוניות נגישות
(3 המלצות)
צפרירים 42, צפרירים
בתיאום טלפונימצא לי נהג מתאים בזמן מעכשיו לעכשיו תוך 10 דק' היה לי נהג עם רכב מותאם לכיסא גלגלים ממונע. שירות מדהים. ואפילו התקשר לוודא שה
גלריהגלריה
תיור וסיור הגלילתיור וסיור הגליל
חטיבת עציוני 60, כרמיאל
חברתנו מתמחה במתן שירותי הסעים מתקדמים , מוניות נגישות , אוטובוסים נגישים , הסעות לנתב״ג. שירותי הסעות לנכים

איך יכולים נכים ובעלי מוגבלויות שאין ברשותם רכב מתאים, להתנייד ממקום למקום בתוך כרמיאל או מחוצה לה? הפתרון הוא לעשות שימוש בשירותי הסעות לנכים. אלה קיימים במספר צורות - ממוניות מותאמות ועד וואנים גדולים. 
קיימת אפשרות לנכה לרכוש רכב ללא מיסים, דבר שמקל מאוד על ההוצאה ומקטין אותה בשיעור ניכר. למרות זאת, יש בהחלט בעלי מוגבלויות שאין להם רכב. במקרים אחרים, מדובר לעיתים במצב מוגבלות זמנית, כמו לאחר תאונה או פציעה אחרת. במקרים כאלה אדם עשוי להיעזר בכיסא גלגלים ויהיה לו לכן צורך בהסעה מיוחדת. 
הסעות לנכים עם כיסא גלגלים קיימות בארץ במספר צורות. אפשר למשל לשכור רכב מסחרי שהותאם לצורך זה ומאפשר הסעה של הנכה עם שלושה מלווים. כך יכולה למשל משפחה שלמה לנסוע לטיול או לביקור משותף, גם אם אין לה רכב מותאם. 
בישראל קיים חוק הנגישות, שמגדיר כיצד מנגישים מקומות, מבנים ואתרים למי שיש להם מוגבלויות שונות. בין השאר מוגדרת למשל גם הנגשה של תחבורה ציבורית. במסגרת הרפורמה בנושא זה ניתנו תמריצים לרכישת מוניות לבעלי מוגבלויות. כך ניתן היום ניתן להזמין שרות למרחקים קצרים או עירוניים, כמו במקרה של מוניות מותאמות. אלא מבצעות לעיתים קרובות הסעות לבתי חולים או לטיפול רפואי, אבל גם לכל מטרה אחרת, בהתראה יחסית קצרה. 

 

הסעות לנכים בכרמיאל בוואנים גדולים

אפשרות נוספת של מתן שירותים לבעלי מוגבלויות, הוא שימוש בקו קבוע, שבו הרכב אוסף מספר ילדים מבתיהם ומביא אותם לבית הספר. בנוסף, אם מספר ילדים רוצים לצאת לטיול משותף למשל, אפשר להשתמש באותם וואנים גדולים, בהם ניתן להסיע מספר נכים עם כסאות גלגלים. 
כדאי לדעת שמלבד גופי הסעות פרטיים ונהגי מוניות מותאמות, גם ארגון יד שרה מפעיל כמה עשרות ואנים וכלי רכב להסעת נכים. פריסת השירות היא ארצית ופועלת רק בימי חול. התשלום ברובו מסובסד על ידי יד שרה ודורש השתתפות עצמית. 
 

המשך קריאה