חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

פירוק רכבים באזור חיפה הקריות והסביבה

(7 תוצאות)
נותן שירות באזור חיפה הקריות והסביבה
אפקס חלקי חילוף לרכב בע"מ
אפקס חלקי חילוף לרכב בע"מ
טלפון: 04-8742272
חיפה
ייפתח בשעה: 08:00
יבואן לחלקי חילוף חדשים תחליפיים ומקוריים לרכבים פרטיים מסוג: פולקסווגן ,אאודי,סיאט וסקודה. אנו מספקים כל חלק נדרש עפ"י מק"ט ייצרן . מחירים ושירות ללא תחרות. אנו ממוקמים בא.ת. קרית ביאליק.
נותן שירות באזור חיפה הקריות והסביבה
גרר ספאריני חיפה
גרר ספאריני חיפה
טלפון: 076-8885479
פייצל 5, חיפה
פתוח 24/7
״קיבלתי יחס חם, נהניתי מהשירות, קיבלתי שרות מצוין״
נותן שירות באזור חיפה הקריות והסביבה
ל. פיילר חלפים בע"מ
ל. פיילר חלפים בע"מ
טלפון: 04-8511138
דרך העצמאות 118, חיפה
ייפתח בשעה: 08:00
״שירות מצוין ואדיב״
חלקי חילוף לוטפיחלקי חילוף לוטפי
ייפתח בשעה: 08:00חלקי חילוף לוטפי - מקבל רכב לפירוק, כל סוגי חלקי החילוף המשומשים והמשופצים במקום אחד . יחס אישי אמין ומקצועי לכל מגוון לקוחות
סנטר ג'יפ בע"מסנטר ג'יפ בע"מ
(1 המלצות)
נותן שירות באזור חיפה הקריות והסביבה
בתיאום טלפוניכבר עשרה ימים מחפש חלק לטרופיר שלי רק התקשרתי וקבלתי תשובה חיובית שיש את החלק שחסר לי עם במחיר הכי זול כולל שליח עד אליי אחלא
יוסי פירוק רכביםיוסי פירוק רכבים
אורן רוממה 12, חיפה
פתוח עד השעה: 00:00אנו מתמחים מזה שנים רבות בקניית רכבים לפירוק אשר הושבתו. אנו מאמינים שכל בעלי הרכבים בישראל זכאים וכן צריכים להרוויח על רכבם
גרר המרכזגרר המרכז
(3 המלצות)
ייפתח בשעה: 09:00אלוף
אתראתר
גלריהגלריה
תשלום מינימלי לרכב לפירוק 300 - 500 ₪
תשלום ממוצע לרכב לפירוק 1,000 - 1,500 ₪
תשלום גבוה עבור רכב לפירוק 1,500 - 2,000 ₪
תשלום עבור גריטה התכנית אינה פעילה ב- 2018מ- 3,000 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

יש לכם מכונית ישנה, שכבר לא שווה לתחזק ולתקן? מצד שני, אולי אתם מחפשים חלק לתיקון של מכונית כזו או כל רכב אחר? מגרשי פירוק רכבים באזור חיפה הקריות והסביבה עשויים לספק לכם מענה לשני הצרכים. 
מחירי החלפים בישראל הם מהגבוהים בעולם. עם כל הרפורמות שנעשו והניסיונות להוריד את מחירי החלקים, הם עדיין גבוהים. לעיתים די קרובות יש אפילו מי שנמנעים מתיקון המכונית שלהם ונוסעים באוטו פחות מתוחזק, רק בגלל שעלות חלק חדש היא גבוהה מאוד. 

 

מגרש רכבים לפירוק באזור חיפה הקריות והסביבה- מקור מצוין לחלפים זולים

על מנת לחסוך בעלות חלקי חילוף לרכב, ניתן לרכוש חלקים חדשים שאינם "מקוריים" אלא חלופיים. חלקים כאלה יכולים להיות זולים עד כדי 50% ממחירם של חלקים מקוריים אך עדיין יקרים. חלקים כאלה גם קשה להשיג לדגמים שאינם פופולריים או שהם מאוד ישנים. 
אופציה נוספת היא קניית חלפים משומשים, שמקורם במכוניות שפורקו: מדובר בשני סוגי רכבים שנמכרים לסוחרי גרוטאות וחלפים. הסוג הראשון כולל רכבים שהתיישנו והורדו מהכביש בגלל שווי נמוך (וחוסר כדאיות לתחזוקה). הסוג השני כולל מכוניות שעברו תאונה קשה והורדו מהכביש על ידי חברות הביטוח, שהכריזו עליהן כ"טוטאל לוס". 
מגרשי גרוטאות באזור חיפה הקריות והסביבה קונים מכוניות מחברות ביטוח, מארגונים גדולים (כמו המשטרה ומשרד הביטחון) וגם מאנשים פרטיים. בעבר הייתה בישראל תוכנית גריטת רכבים, אבל נכון לשנת 2020, היא לא מופעלת. תוכנית זו דרשה שבעת הגריטה, למכונית יהיה רישיון בר תוקף ("טסט") ושהיא תהיה בעלת כושר תנועה ותגיע לסוחר בנסיעה. 
בהעדר תוכנית פעילה, אם יש לכם מכונית מיושנת שכבר לא שווה להחזיק או לתחזק, אתם עדיין יכולים למכור אותה לסוחר גרוטאות או למגרש. סוחר גרוטאות ייתן לכם מחיר ששווה פחות או יותר לשווי המתכת שיש במכונית, בעוד שמגרש הפירוק עשוי לתת לכם מחיר קצת יותר גבוה; כזה שמשקף את "אוצר" החלפים שגלום באוטו הישן שלכם. 

המשך קריאה