חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

ריפוד רהיטים באורנים גם בבית הלקוח

(4 תוצאות)
נותן שירות באזור אורנים
מרפדית  כחול לבן
מרפדית כחול לבן
טלפון: 076-8613865
שד ההסתדרות 163, חיפה
ייפתח בשעה: 08:00
מרפדיית רכבים מכל הסוגים כולל מכוניות ישנות, חידוש, תיקון, שידרוג ברמה מאוד גבוהה, ריפוד סירות וריפוד רהיטים. 35 שנות ניסיון וותק. עובד יסודי ובאיכות גבוהה מאוד. עשרות לקוחות ממועדון 5 .
נותן שירות באזור אורנים
מרפדיית הנשיא
מרפדיית הנשיא
טלפון: 076-8615520
המלאכה 9000, קרית אתא
ייפתח בשעה: 08:00
מפרדיית הנשיא - מרפדייה מקצועית ואיכותית, המעניקה שירות אדיב ומהיר לכל מגוון לקוחותינו. חייגו אלינו לפרטים נוספים!
נותן שירות באזור אורנים
עץ השדה מרפדייה
עץ השדה מרפדייה
טלפון: 076-8609727
רמז 10, עפולה
ייפתח בשעה: 08:00
״מעולה״

עסקים נוספים נותני שירות באזור אורנים

נותן שירות באזור אורניםסטייל ריהוט ועיצובסטייל ריהוט ועיצוב
(3 המלצות)
אזור התעשיה 1722, מגדל העמק
סטייל ריהוט ועיצוב - מרפדיה לכל עבודות החידושים והריפודים. מומחים לשחזור צבע ותיקון סלוני עור, בניית ספסלים, בוטים, למסעדות ל
גלריהגלריה
מטר בד ריפוד - עודפים שונים - למטר 40 - 100 ₪
מטר בד ריפוד זול 55 - 100 ₪
מטר בד ריפוד בסיסי עד יקר 100 - 600 ₪
יחידת עור לריפוד 1,200 - 2,000 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

יש לכם רהיט ישן שחבל לכם לזרוק, אבל נראה כבר מיושן או שחוק? אולי מצאתם ברחוב כורסא ישנה ויפה, ואתם רוצים לחדש אותה ברטרו-שיק אורבני? כך או אחרת ולכל מטרה, אנחנו מציעים לכם לחשוב על רפד רהיטים באורנים.

העולם מלא היום במוצרים שנראה כאילו נוצרו להחזיק מעמד שנים ספורות בלבד, ואז למצוא את מקומם בפח, או במצב טוב – במחזורית. עולם המוצרים החד פעמיים הגיע גם לתחום הרהיטים, ויש לא מעט חברות שמייצרות ארונות, ספות וכורסאות מחומרים פשוטים וזולים, שלא מחזיקים מעמד.

רהיטים ישנים, בעיקר אלה שעשויים מעץ שאנחנו מכנים "מלא", נבנו כדי להחזיק מעמד וכדי שישתמשו בהם שנים רבות. אפשר להחזיר להם את המראה המקורי שלהם או להעניק להם מראה חדש, אם לוקחים אותם לרפד רהיטים באורנים. הוא יחליף את בדי הריפוד שבהם השתמשו, ואולי התלכלכו מאוד או נשחקו והתבלו.

ריפוד כסאות או ספות פירושו לא רק החלפת הבד. לעיתים יש צורך להחליף את המילוי – טבעי או סינתטי – לחזק רצועות או אפילו להחליף קפיצים שנשברו. בעלי מקצוע טובים ומיומנים ומי שיש להם כבר ניסיון רב בתחום, ידעו גם לבצע חיזוקים ותיקונים שונים, שדרושים בפריטים ישנים במיוחד.

כמה עולה החלפת ריפוד רהיטים באורנים?

תלוי בגודל הרהיט, מידת המורכבות שלו ובסוג הריפוד והבד שבהם אתם בוחרים. טיפול בכרית מושב בודדת עשוי לעלות כמה עשרות שקלים אם אתם מביאים את הבד. ריפוד סלון שלם יכול לעלות כמה אלפי שקלים בודדים. דבר זה עשוי להיות שווה את ההשקעה אם מדובר בהפרש גדול בהשוואה למוצרים חדשים ואם הרהיטים הם במצב טוב, באופן כללי. מצד שני, כמובן שאין תחליף למראה של ספה או כורסא עתיקים שחודשו בבדים מודרניים והוענק להם לוק חדשני ומעורר קנאה.

המשך קריאה