חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

קוסמטיקאית פרא רפואית באזור אשקלון הנגב המערבי והסביבה

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור אשקלון הנגב המערבי והסביבה
קוסמטיקאית באשקלון ויקי שפירו
קוסמטיקאית באשקלון ויקי שפירו
טלפון: 076-8884438
סלעית 14, אשקלון
פתוח עד השעה: 23:30
״מקום מושלם יחס מהמם קיבלתי טיפול מקצועי בהחלט יחזור שוב ממש ממליצה״
נותן שירות באזור אשקלון הנגב המערבי והסביבה
רויטל קוסמטיקס
רויטל קוסמטיקס
טלפון: 076-8105141
החרש 420, נתיבות
ייפתח מחר בשעה: 10:30
״ואוו וואו וואו אחרי מלא סיבובים אין ספק שמצאתי את האחת שלי אחרי של תקופה של סבל של אקנה חריף פלוס צלקות הגעתי לרויטל המושלמת שהחזירה לי את הביטחון שאבד לי והיום אני הולכת ללא איפור בכלל תודה לך רויטל האהובה והמקסימה״
קוסמטיקאית פרא רפואיתקוסמטיקאית פרא רפואית
הנשיא 4, אשקלון
קוסמטיקאית פרא רפואית מתמחה בבעיות עור.brמגוון טיפולי פנים:brטיפול פנים קלאסי,אקנה,פיגמנטציה,אנטי אייגינג,יופי וזוהר מזותרפיה
גלית קוסמטיקסגלית קוסמטיקס
קלחים 43, מושב קלחים
קוסטיקאית מוסמכת p.m.e טיפולי פנים לכל סוגי העור אנטי אגיינג , אקנה , פיגמנטציה טיפולי מכשור של מיקרונדליינג חידוש העור ,
אסתראסתר
שד' מלכי ישראל 100, קרית גת
הרמת ריסים וצבע ,טיפולי פנים מתקדמים עם מיכשור עדכני,טיפולי יופי מפנקים עם מוצרים מובילים, שעווה,פרפין לידיים ועוד קוסמטיקה פ
מכון יופי סימה מיכאלימכון יופי סימה מיכאלי
נגבה, נגבה
מכון יופי,בקיבוץ נגבה ,בעלת ידע רב תחומי ונסיון 30 שנה, בכל סוגי העור.משלבת אנרגיה ריפוי בתוך הטיפול, וחויה נפשית.
טיפול פנים, חצי שעה מ- 190 ₪
טיפול פני ארוך 250 - 350 ₪
טיפול פנים ייעודי - אקנה, סבוראה וכד' 250 - 350 ₪
סבון פנים 70 - 90 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

מהו תחום הקוסמטיקה הפרא רפואית? אילו טיפולים כלולים בו ומה ההכשרה שנדרשת מקוסמטיקאית כדי להעניק אותם? מהם המחירים הנהוגים בתחום?

על פי תנאי הרישיון בישראל, קוסמטיקאיות יכולות לעבוד עם חומרים בריכוז חומצות פעילות של עד 16%. זאת, על מנת שלא ייגרם חלילה נזק למטופל בגלל שימוש לא זהיר או שגוי בחומרים בעלי חוזק רב מדי בטיפולים כמו מזותרפיה, שמבוססת על מחטים דקיקות שחודרות את העור.

קוסמטיקה פרא רפואית באזור אשקלון הנגב המערבי והסביבה – מהי?

רבים סבורים שקוסמטיקה פרא רפואית פירושה טיפולים חודרניים או עמוקים יותר, כמו למשל טיפולים של פילינג עמוק לפנים, המלווים בחומרים חזקים. אבל למעשה, לא כך הדבר. אמנם חלק מהטיפולים האלה הם בעלי אפקט עמוק יותר, שהשפעתו ניכרת לאורך זמן, אך חשוב יותר לדבר על ההשפעה שלהם ולא על "החוזק" שלהם. זאת, היות והם תלויים בהכשרה של אשת המקצוע, יותר מאשר בכל דבר אחר.

לעיתים קרובות, קוסמטיקאית פרא רפואית היא אשת מקצוע בעלת הסמכה באחד או יותר מתחומי הרפואה המשלימה. בעולם הזה הטיפולים לא בהכרח כוללים חומרים חזקים. הם יכולים אפילו להיות מבוססי דמיון מודרך או עיסוי, להקל על מתח ובאופן כזה להביא למראה צעיר יותר של העור.

במסגרת ההכשרה שלה כקוסמטיקאית פרא רפואית, המטפלת תלמד לעיתים גם עקרונות ברפואה סינית וכך תוכל להעניק גם טיפולים מתקדמים יותר או קרובים יותר מבחינה תפיסתית לעולם הרפואה גם בנושאים כמו פיגמנטציה. דווקא לצורך הזה ניתן בהחלט להשתמש בתכשירים שהם עדינים יחסית כמו השריית תה ומשחות צמחיות שונות שפועלות בצורה איטית אבל השפעתם ניכרת.

האם קוסמטיקה פרא רפואית באזור אשקלון הנגב המערבי והסביבה יקרה יותר?

באופן כללי, כן. בכל זאת מדובר בתכשירים שונים - מוצרי קוסמטיקה טבעית - הנחשבים לטובים יותר מהתכשירים הרגילים, בטיפולים ארוכים יותר ובהשקעה גדולה יותר מבחינת הקוסמטיקאית. האם הם שווים יותר? נשים רבות אומרות שכן, היות וההשפעה ניכרת לאורך זמן.

המשך קריאה