העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
 • mipanuy-icon
 • הצגת תוצאות לפי:

  נותן שירות באיזור באר שבע
  נותן שירות באיזור עומר
  נותן שירות באיזור בני עי"ש

  עסקים נוספים נותני שירות באזור באר שבע

  סיגמה מתכות בע"מ
  placeBR הדגן 14, באר שבע
  ...08-6738
  מתכת דביר פרויקטים בתעשיה
  placeBR הרצל 94, באר שבע
  ...08-6583
  מתכת עם ש.ח (1997) בGמ
  placeBR צאלים 40, באר שבע
  ...08-9516
  מ.ב.ד. מתכות בע"מ
  placeBR שיפון 11, באר שבע
  ...08-6270
  א.ב.מלכה מתכות פלסטיק בע"מ
  placeBR יהודה הנחתום 4, באר שבע
  ...08-6652
  מתכת דביר פרויקטים בתעשיה בע"מ
  placeBR עמיעז 45, באר שבע
  ...08-6651
  מתכת מ.ת. נפתלי בע"מ
  placeBR יעקב (בודה) עורב 7, באר שבע
  ...08-6481
  ט.ג מתכות וצינורות
  placeBR פיארברג 39, באר שבע
  ...077-442
  געש תעשיות מתכת בע"מ
  placeBR צאלים 23, באר שבע
  ...08-6315
  מתכת ועץ
  placeBR דרך חברון 66, באר שבע
  ...08-6587
תוצאות נוספות

מידע על ספקים וחנויות ברזל בבאר שבע

ברזל היא מתכת נפוצה, נוחה מאוד לעיבוד ועיצוב, ועם זאת היא חזקה מאוד ויכולה לשאת משקלים כבדים לאורך זמן. הודות לתכונות אלה משתמשים בה לא מעט בתעשייה ובבנייה וגם בשימושים ביתיים שונים ומגוונים.

 

מה מוכרים מי שעוסקים במכירת מוצרי ברזל בבאר שבע?

מגוון המוצרים גדול מאוד. חשוב או כדאי לדעת שברוב המקרים הסוחרים לא מוכרים רק מוצרי ברזל בבאר שבע, אלא גם חלקים או גופים שעשויים מאלומיניום. אחרים מוכרים גם לוחות איסכורית ופנלים מסוגים שונים, כיון שכל אלה דרושים לבנייה והלקוחות הם למעשה אותם לקוחות.

פרופילים: קיימים סוגים שונים של פרופילים. מפעלי עיבוד מתכות מייצרים אותם בצורות שונים והם נבדלים אלה מאלה בהתאם לעובי, הצורה שלהם והגודל. פרופילים משמשים לבניית מבנים, הקמת סככות מסוגים שונים ועוד.

פרופילים בלגיים: משמשים הרבה מאוד בסורגים עדינים ובמסגרות של חלונות ופתחים אחרים. יש כאלה שעשויים מברזל, למראה "קלאסי" ויש שעשויים אלומיניום. האחרונים קלים יותר ודורשים פחות אחזקה.

ברזלים שטוחים: אלה משמשים לבנייה, לייצור מוצרי מתכת שונים ועוד. הם נבדלים אלה מאלה בעובי וברוחב - מכמה מילימטרים עובי או רוחב ועד כמה עשרות ומאות מ"מ או סנטימטרים.

צינורות חלולים ומלאים: באלה משתמשים הרבה מאוד בבנייה. יש צינורות מגולוונים ויש "שחורים", שלא עוברים עיבוד. אלה משמשים לרוב ביציקות ולא בהתקנה חשופה.

פחים: משמשים לבנייה וכיסוי, לייצור מוצרים שונים בשיטות של חיתוך או לחץ, ועוד. יש פחים שחורים ויש מגולוונים בעובי ורוחב משתנים. בשוק אפשר למצוא גם פחים מנוקבים, בהם משתמשים בגדרות, למשל.

לצד מוצרים לשוק הבנייה ולשוק התעשייתי, ישנם מוצרי ברזל בבאר שבע לשוק הפרטי. אלה כוללים פריטים דקורטיביים שונים, כגון קישוטים שמשלבים בסורגים וגדרות. הם נקנים לרוב בכמויות קטנות מאוד (יחידה או שתיים ללקוח) ומחירם גבוה יחסית למוצרים הגולמיים שהזכרנו קודם.