העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
  076-8608451
  שלח לי פרטים לנייד
  דירוג העסק הנוכחי: 5
   (1 מדרגים)
  |
  יפתח בשעה: 8:00
  R-MOTOR הינו מוסך ומפיץ מורשה של חברת מטרו מוטור - חברת מטרו מוטור בע"מ הינה היבואן הגדול בישראל לכלי רכב דו גלגלים קטנועים, אופנועים, אופנועי ים וכלי רכב תפעוליים.
  נותן שירות במרחביה קיבוץ
תוצאות נוספות

אודות מוסך אופנועים במרחביה קיבוץ

אופנועים וכלי רכב דו גלגליים אחרים, וכן טרקטורונים, דורשים תחזוקה שונה וטיפולים אחרים משל רכבים אחרים ומכוניות. מסיבה זו מוסכי אופנועים במרחביה קיבוץ מתמחים רק בסוג זה של כלי רכב.
באופן כללי אפשר לומר שכלי רכב דו גלגליים מכל הסוגים עובדים קשה יותר מאלה שנוסעים על ארבעה גלגלים: המנועים ומערכות הבלימה חשופים יותר לפגעי הטבע, למים ולשמש, המנועים שלהם עובדים במהירויות ובלחצים גבוהים יותר ובהרבה מקרים הנוהגים בהם גם פחות סובלניים, מנוסים או סלחניים. 
לעיתים קרובות מדובר בנהגים צעירים וחסרי ניסיון או כאלה שמאיצים בכלים שלהם יותר מהרצוי, מעמיסים עליהם ומעבידים אותם קשה יותר. לא נדירים המקרים בהם קטנועים, למשל, עובדים ונוסעים 12 שעות ויותר ביממה ברחבי מרחביה קיבוץ בשליחויות, ולא חסרים כלים שמאיצים בהם למהירויות גבוהות. 
לכן מאוד חשוב שכלי דו גלגלי יהיה מתוחזק בשוטף בצורה טובה במוסך אופנועים במרחביה קיבוץ. חשוב להקפיד שהטיפולים התקופתיים יבוצעו בזמן ושלא יהיה מצב שבו קיימת תקלה - אפילו הקטנה ביותר - שלא מטופלת בזמן.

 

השירותים שניתנים במוסכי אופנועים במרחביה קיבוץ

בנוסף על אבחון תקלות, תיקונים וטיפולים שוטפים, כמעט כל מוסך אופנועים וקטנועים מציע בדיקות לפני קנייה וגם יותר מזה. בסל השירותים של הרבה מאוד עסקים תחום יהיו כלולים שירותים כמו החלפת חלקים או גרר אופנועים וגם חילוץ או התנעה
את העסקים בתחום זה ניתן לחלק (באופן כללי ביותר) לשני סוגים:

 1. מוסך אופנועים כללי, שיש לו רישיון מטעם משרד התחבורה, אבל אין לו בהכרח קשר עם יבואן כזה או אחר. 
 2. מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, שעובד עם יבואנים מסוימים.

היתרון שבעבודה עם מוסך אופנועים של יבואן הוא שברוב המקרים יש לו גישה נוחה ומהירה יותר למכלול הידע של היצרן והוא עובר השתלמויות שקשורות בדגמים חדשים ואביזרים שונים וכיוצא בזה. מצד שני, המחירים של מוסכים כאלה נקבעים בהרבה מקרים על ידי היבואנים עצמם והם עלולים להיות גבוהים מאלו של אלה שלא נמצאים בקשר עם היבואן. 
 

ממוצע דירוגים בתחום מוסך לאופנועים וקטנועים

(4.5 מתוך 5)| 21 המלצות