העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
 • mipanuy-icon
 • הצגת תוצאות לפי:

  נותן שירות באיזור עומר
  נותן שירות באיזור עומר
  נותן שירות באיזור עומר
  לודן הנדסה בע"מ
  דירוג העסק הנוכחי: 5
  (1 מדרגים)
  placeBR פארק תעשיה ב 10, עומר
  ...08-6239
  בייטמן הנדסה בע"מ
  placeBR אזור תעשיה עומר 9, עומר
  ...08-6254
  דניאל נהיר
  דירוג העסק הנוכחי: 5
  (1 מדרגים)
  placeBR תמר 5, עומר
  we are making a positive difference, providing consulting, design, engineering and management services for clients in water; environment and transportation; energy and…
  ...08-8563
  קבוצת גלעדי תכנון והנדסה בע"מ
  placeBR אירוס 26, עומר
  ...08-6467
  ר.ע.ף. הנדסה בע"מ
  placeBR הכרם 18, עומר
  ...08-6469
  ה.ר.ו.א.ק חברה לתכנון ויעוץ הנדסי בע"מ קרור חימום איורור מזוג אויר , אורי הראל מהנדס ,מעונו
  placeBR הגפן 24, עומר
  ...08-6460
  בייטמן הנדסה בע"מ
  placeBRעומר
  ...08-6254
  א א הנדסה אידל
  placeBR אזור תעשיה עומר 9, עומר
  ...077-664
  משכנות הנדסה בעומר בע"מ
  placeBR הגת 2, עומר
  ...08-6909
  פ.א.ר. ייעוץ הנדסי - טלפקס
  placeBR הדס 12, עומר
  ...08-6469
תוצאות נוספות

מידע על ייעוץ הנדסי בעומר

מקימים בית חדש בעומר? רוצים לשפץ את הבית או לחלק מחדש את הדירה, להוסיף חדר או להוריד קיר או שניים? אתם מתלבטים אם המבנה הקיים יציב מספיק או שתצטרכו לחזק אותו? אתם צריכים יועץ הנדסי בעומר.

 

למה לשכור שירותי ייעוץ הנדסי בעומר? 

כאשר בונים בניין, חשוב לתכנן ולבצע אותו כך שהוא יהיה יציב לאורך שנים, לא יקרוס ויהיה תמיד בטוח לשימוש. מי שאחראיים על תכנון בנייה נכון הם מהנדסי בניין או "קונסטרוקטורים". מומחים אלה לוקחים את התוכנית האדריכלית שיצר הארכיטקט, ומתרגמים אותה הלכה למעשה לתוכניות ביצוע. לדוגמא, הם קובעים את סוג ועובי היסודות, כמה בטון יש לצקת בכל מקום ומה צריך להיות עובי הקירות.
מהנדסים אלה חשובים גם בזמן שיפוצים: רבים קונים בתים ישנים, ומעוניינים להרחיב אותם או לחלק אותם מחדש. הליך זה מחייב לעיתים קרובות הריסה של קירות, פתיחת חלונות או מפתחים גדולים במקומות מסוימים, ועוד. 
הקונסטרוקטורים צריכים לאתר קורות ועמודים ולבדוק אם הקירות שמיועדים להריסה אינם קירות תומכים. הם צריכים לתת חוות דעת שתקבע אילו קירות אפשר להזיז או לבטל, ואילו לא. במידה ואין ברירה ויש לסלק עמוד, קורה או קיר תמך, עליהם לספק פתרון חלופי, שיבטיח את שלמות הקונסטרוקציה הכללית.  
תפקיד נוסף לקונסטרוקטור הוא פיקוח על עבודות בנייה: הוא מפקח על הקבלן או על הפועלים שעובדים בשטח. כמפקח, הוא מוודא שהם אכן משתמשים בחומרים הנכונים ובכמויות הנכונות של בטון, ברזל וכד', ומבצעים את הכול על פי תוכניותיו.
לייעוץ הנדסי יש תפקיד גם בקניית דירה או בית חדשים: איתור ליקויי בנייה הוא משהו שחייבים לעשות כאשר הקבלן מסיים את העבודות שלו. היועץ ההנדסי בעומר יבדוק את איכות העבודה והביצוע ויוודא שהכול נעשה על פי התוכניות