העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
 • mipanuy-icon
 • הצגת תוצאות לפי:

  נותן שירות באיזור ירושלים
  נותן שירות באיזור ירושלים
  נותן שירות באיזור ירושלים

  עסקים נוספים נותני שירות באזור ירושלים

  מרכז שיבננדה ליוגה ומדיטציה
  placeBR ראובן 3, ירושלים
  ...02-6714
  מרכז היוגה שמואל הנגיד
  placeBR רמב"ן 23, ירושלים
  יוגהפוינט ירושלים, רח' רמב"ן 23 - מבחר שיעורי יוגה ומדיטציה המותאמים לכל הרמות - מתחילים עד מתקדמים. מרכז היוגה יוגהפוינט מציע מערכת מלאה, שבעה ימים בשבוע, של שיעורי…
  ...050-950
  איינגאר יוגה בירושלים
  placeBR הרכבים 7, ירושלים
  מורה ליוגה בשיטת אינגאר. קבוצות קטנות, יחס אישי. בשיטת אינגאר מתרגלים באופן מדויק ומוקפד לחיזוק הגוף והנפש.
  ...052-551
  מיכלזון אפרת
  placeBR מרדכי כספי 7, ירושלים
  ...02-6716
  יצחק/עידן יעל
  placeBR הורקניה 14, ירושלים
  ...077-424
  אלמה - מרכז בינתחומי לאיזון גוף נפש
  placeBR יד חרוצים 4, ירושלים
  ...02-6781
  סירא יוגה בע"מ
  placeBR בן סירא 5, ירושלים
  ...058-522
  אשטנגה יוגה עין-כרם
  placeBR דרך התצפית 11, ירושלים
  ...058-444
תוצאות נוספות

מידע על יוגה בירושלים

יוגה נתפסת כיום בתור סוג של פעילות גופנית, שתורמת בעיקר לשיפור הכושר וגמישות הגוף, אך מיועדת גם לשמירה על הבריאות הגופנית. עם זאת, חשוב לדעת שתפיסה זו משקפת רק חלק מהעניין.

היוגה התפתחה בעיקר בהודו, בתור סוג של פילוסופיה, שרואה באיחוד המודעות והנפש מטרה לשם שמירה על הבריאות הכללית, ההוליסטית, של האדם.

יוגה בירושלים – גישות עיקריות

התא יוגה: זוהי הפילוסופיה המוכרת היום במערב בתור זו שהבסיס שלה הוא בסיס גופני ומשמעת גופנית. על פי הזרם הזה, הדרך להשיג את אותו איחוד מיוחד בין מודעות עצמית ושלווה היא באמצעות תרגילי יוגה פיזיים ותרגילי נשימה. אחד מסוגי האימון הפופולריים בתוך הזרם הזה הוא ה"אשטנגה יוגה".

הזרם השני הוא הזרם הבודהיסטי ה"קלאסי": זרם של מדיטציה, שכולל טכניקות שונות של ריכוז, שהמטרה שלהן היא להגיע קודם כל לרוגע ושלווה. ברגע שמגיעים להארה ולנירוואנה, הכול אמור להיות טוב יותר, משתפרת המודעות הכללית והעצמית וכו'.

שיעורי יוגה בירושלים - היכן, מתי ובאילו מחירים?

באופן כללי יש לא מעט מורים בתחום, עם התמחויות שונות: אלה יכולות להיות טיפול בילדים או טיפולי רפואה משלימה. מצד שני יש מי שעוסקים רק בהקניית גמישות או שיפור ההרגשה הכללית באמצעות העלאת הכושר.

יש מורים ומדריכים שעובדים בקליניקה או סטודיו משלהם ויש מורים שעובדים במכוני כושר. יש קבוצות שמתאמנות בפארקים או על חוף הים, ויש קבוצות שעובדות בסטודיו.

השיעורים עשויים להיות יחידניים, על בסיס פרטני (לרוב בבית המתרגל), או קבוצתיים, והמחירים נקבעים ומשתנים בהתאם: הם יכולים לנוע בין 40 - 60 ש"ח לכל תלמיד בשיעור קבוצתי שניתן על ידי מורה מוסמך בעל ותק רגיל, ויכולים להיות יקרים הרבה יותר: 200 - 250 ש"ח לשיעור שניתן על ידי מאסטר, בעל ותק של 20 שנים ויותר.