חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

סדנאות יוגה בירושלים

(14 תוצאות)
נותן שירות באזור ירושלים
Fit Fun אלישבע שטרן
Fit Fun אלישבע שטרן
טלפון: 076-8118364
בני ברק, בני ברק
פתוח עד השעה: 13:00
אלישבע שטרן מעבירה בזום שיעור כושר מגוונים לבנות בלבד. פילאטיס, זומבה, יוגה ותרגילי כושר. ניסיון רב בתחום, מקצועיות ויחס אדיב. לפרטים וקביעת שיעור חייגו!!
נותן שירות באזור ירושלים
יוגה בכרם - סטודיו ליוגה
יוגה בכרם - סטודיו ליוגה
טלפון: 076-8018897
נתן שלם 7, ירושלים
ייפתח מחר בשעה: 08:00
״קיבלתי יחס חם, נהניתי מהשירות, קיבלתי שרות מצוין, מקום נעים, היה כיף, מומלץ מכל הלב״
נותן שירות באזור ירושלים
פנימה - סטודיו למחול תנועה ויוגה
פנימה - סטודיו למחול תנועה ויוגה
טלפון: 054-4929485
ייפתח מחר בשעה: 08:00
סטודיו ליוגה ומחול, הוקם ב- 2008 בשכונת בית הכרם בירושלים ע"י חגית ויונתן גרוסמן מתוך רצון להקים בית שיכיל בתוכו מגוון פעילויות גוף עם ערך מוסף. הסטודיו עוסק בשני כיוונים עיקריים: דרך התנועה והמחול ודרך היוגה. אמונתנו הבסיסית היא כי שני העולמות, הלכאורה נבדלים הללו, יכולים לדור בכפיפה אחת... סטודיו ביתי ואינטימי , למחול תנועה ויוגה לילדים ומבוגרים, עוסק בשני כיוונים עיקריים: דרך התנועה והמחול ודרך היוגה.
יעל אוהד קרני - מורה ליוגה וצ'יקונגיעל אוהד קרני - מורה ליוגה וצ'יקונג
(9 המלצות)
משה קול 10, ירושלים
ייפתח מחר בשעה: 09:00הצטרפתי לשיעור נסיון ביוגה, ונשביתי. יעל מורה בעלת ידע ונסיון רחב, נעימה ומלאת רוגע. עבורי שיעורי היוגה עם יעל קודמים לכל
אתראתר
גלריהגלריה

עסקים נוספים נותני שירות באזור ירושלים

נותן שירות באזור ירושליםצ''ייני רחלצ''ייני רחל
מתת
ייפתח מחר בשעה: 08:00מרכז איינגאר יוגה בגליל הוקם ומופעל על ידי רחלי ציני ממצפה מתת, מורה מוסמכת ובכירה בשיטה (בדרגת סניור), לפי הוראת ב.ק.ס. איינ
אתראתר
סירא יוגה בע"מסירא יוגה בע"מ
בן סירא 5, ירושלים
מרכז שיבננדה ליוגה ומדיטציהמרכז שיבננדה ליוגה ומדיטציה
ראובן 3, ירושלים
אתראתר
מודיטה יוגהמודיטה יוגה
יפו 7, ירושלים
מגוון סגנונות תרגול, 8 שנות ניסיון ,יוגה טיפולית, אירווידה, העמקה, פילוסופיה והתפתחות אישית< >שיעורי קבוצה, שיעורים פרטניים ו
גלריהגלריה
איינגאר יוגה בירושליםאיינגאר יוגה בירושלים
הרכבים 7, ירושלים
מורה ליוגה בשיטת אינגאר. קבוצות קטנות, יחס אישי. בשיטת אינגאר מתרגלים באופן מדויק ומוקפד לחיזוק הגוף והנפש.
אלמה - מרכז בינתחומי לאיזון גוף נפשאלמה - מרכז בינתחומי לאיזון גוף נפש
יד חרוצים 4, ירושלים
אשטנגה יוגה עין-כרםאשטנגה יוגה עין-כרם
דרך התצפית 11, ירושלים
סירא יוגהסירא יוגה
שלומציון המלכה 18, ירושלים
ייפתח מחר בשעה: 08:00מרכז היוגה בירושלים סטודיו סירא נולד מתוך חיבור בין האהבה ליוגה והאהבה לירושלים. לולה ומעין מייסדות הסטודיו, שתיהן ילידות
בני יהושפט מורה יוגהבני יהושפט מורה יוגה
ייפתח מחר בשעה: 08:00מציע מגוון סוגים של חוגי יוגה ושיעורי מדיטציה. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות ומתאימים למתחילים ומתקדמים. בנוסף ניתן גם לערו
גלריהגלריה

יוגה נתפסת כיום בתור סוג של פעילות גופנית, שתורמת בעיקר לשיפור הכושר וגמישות הגוף, אך מיועדת גם לשמירה על הבריאות הגופנית. עם זאת, חשוב לדעת שתפיסה זו משקפת רק חלק מהעניין.

היוגה התפתחה בעיקר בהודו, בתור סוג של פילוסופיה, שרואה באיחוד המודעות והנפש מטרה לשם שמירה על הבריאות הכללית, ההוליסטית, של האדם.

יוגה בירושלים – גישות עיקריות

התא יוגה: זוהי הפילוסופיה המוכרת היום במערב בתור זו שהבסיס שלה הוא בסיס גופני ומשמעת גופנית. על פי הזרם הזה, הדרך להשיג את אותו איחוד מיוחד בין מודעות עצמית ושלווה היא באמצעות תרגילי יוגה פיזיים ותרגילי נשימה. אחד מסוגי האימון הפופולריים בתוך הזרם הזה הוא ה"אשטנגה יוגה".

הזרם השני הוא הזרם הבודהיסטי ה"קלאסי": זרם של מדיטציה, שכולל טכניקות שונות של ריכוז, שהמטרה שלהן היא להגיע קודם כל לרוגע ושלווה. ברגע שמגיעים להארה ולנירוואנה, הכול אמור להיות טוב יותר, משתפרת המודעות הכללית והעצמית וכו'.

שיעורי יוגה בירושלים - היכן, מתי ובאילו מחירים?

באופן כללי יש לא מעט מורים בתחום, עם התמחויות שונות: אלה יכולות להיות טיפול בילדים או טיפולי רפואה משלימה. מצד שני יש מי שעוסקים רק בהקניית גמישות או שיפור ההרגשה הכללית באמצעות העלאת הכושר.

יש מורים ומדריכים שעובדים בקליניקה או סטודיו משלהם ויש מורים שעובדים במכוני כושר. יש קבוצות שמתאמנות בפארקים או על חוף הים, ויש קבוצות שעובדות בסטודיו.

השיעורים עשויים להיות יחידניים, על בסיס פרטני (לרוב בבית המתרגל), או קבוצתיים, והמחירים נקבעים ומשתנים בהתאם: הם יכולים לנוע בין 40 - 60 ש"ח לכל תלמיד בשיעור קבוצתי שניתן על ידי מורה מוסמך בעל ותק רגיל, ויכולים להיות יקרים הרבה יותר: 200 - 250 ש"ח לשיעור שניתן על ידי מאסטר, בעל ותק של 20 שנים ויותר.

המשך קריאה