• הרטום 9, ירושלים

  משרד חקירות טרגט הוקם בירושלים בשנת 1989 בעלי ניסיון וידע רב באיסוף מודיעין בשירות הממלכתי, אשר שמו להם למטרה לספק שירותי חקירות פרטיות, מעקבים ובילוש, איסוף מידע, שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם לצרכי בילוש ומעקב ברמה גבוהה ביותר, ללקוחות שונים מהמגזר הפרטי או העסק בארץ ובח"ול

  לפרטים נוספים
 • דם המכבים, מודיעין מכבים רעות

  החוקרים בראשות אבי סודרי הינו משרד חקירות בעל ניסיון מבצעי עשיר, המספק שירותי מעקב, חקירות ואיסוף מידע עסקי בכל התחומים ובכל רחבי הארץ. ייחודו של המשרד טמון בשימת דגש על דיסקרטיות, על אמינות ללא פשרות, על מקצועיות ועל סדרי עדיפויותיו של הלקוח.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  פלג 61, ערד

  חושדים בבן או בת הזוג? חושבים שמישהו מאזין לכם? הגעתם למקום הנכון! משרדינו מתמחה בחקירות בין בני זוג, מעכבים וגילוי האזנות. פנו אלינו עוד היום וקבלו יחס נעים ומקצועי על ידי בעל מקצוע מנוסה בתחום.אנחנו נותנים ייעוץ גם בתחום הפלילי(חקירות לעורכי דין). בלעדי חוקר בכיר בתחום טיפול בנוער.איתורים בכל הארץ,חקירות כלכליות , ואיתור חייבים.

  לפרטים נוספים
 • דרך בן גוריון דוד 10, רמת גן

  קבוצת IIS המהווה את חוד החנית של תחום החקירות הפרטיות מאז 1995 , הקבוצה העלתה לאויר את אתר חקירנט אשר באמצעותו כל אחד יכול להזמין חקירה פרטית במספר לחיצות והקלדות, כך שאתם הלקוחות יכולים להנות מאותם סטנדרטים של מקצועיות, דיסקרטיות בזמןובמחירים נמוכים משמעותית, אנחנו מספקים שירותי מעקב וכל סוגי החקירות בארץ ובחול תוך כדי שמירה על אמינות, דיסקרטיות ומקצועיות ברמות הגבוהות ביותר, אנחנו עוזרים ומספקים שירותי חקירה מבנקים, עורכי דין, ארגונים וחברות במשק ועד למגזר הפרטי כולו.

  לפרטים נוספים
 • שארית ישראל, תל אביב יפו

  עובדות הינו משרד חקירות המורשה לעסוק בתחום החקירות מטעם משרד המשפטים. את המשרד מנהל דוד סולומן, חוקר פרטי משנת 1997 ובעל ניסיון עשיר בתחום החקירות. המשרד מספק שירותי חקירות - בגידות ומעקבים

  לפרטים נוספים