• חטיבת הנגב 9, אילת

  "מכון טל" הוקם ע"י יניב טל, לשעבר ראש מחלקת חקירות במשטרת ישראל. יניב טל שירת כ-18 שנה במשטרת ישראל ומילא שורה ארוכה של תפיקידים בתחום הבילוש והחקירות. בין היתר שימש כבלש ביחידה המיוחדת למלחמה בסמים במחוז הדרומי, כרכז מודיעין ביחידה המרכזית , מפעיל סוכנים , קצין מודיעין

  לפרטים נוספים
 • פנחס קהתי 22, ירושלים

  שיחזור תאונת דרכים אזרחית ונעשית ע"י קריאת דוח בוחן המשטרה. העבודה הכוללת: מדידת זירת תאונה,בדיקת שדה ראיה,מציאת מקום איפקט וכן,צילום זירה ופעמים אף סרט צילום על האיזור. חישוב הממצעים נעשה ע"י: חישובים פיזיקלים,והוכחות פורנזיות.(כמו סימני צמיגים,זכוכיות מנופצות,פגיעות בנפש וכו)

  לפרטים נוספים
 • אידלזון אברהם 20, ירושלים

  TAIR- המילה האחרונה בחקירת תאונות דרכים. חוקר ומשחזר תאונות דרכים עוסק בפן המקצועי של חקירת התאונה ומסייע לעורך הדין בהבנת התרחשות התאונה. לצורך החקירה אני משתמש בחומר הראיות על מנת לשחזר את התאונה ולהגיש לבית המשפט חוות דעת מנומקת המבוססת על חומר הראיות שנאסף בזירה על ידי בוחן המשטרה או המעורבים.

  לפרטים נוספים
 • הרטום 9, ירושלים

  משרד חקירות טרגט הוקם בירושלים בשנת 1989 בעלי ניסיון וידע רב באיסוף מודיעין בשירות הממלכתי, אשר שמו להם למטרה לספק שירותי חקירות פרטיות, מעקבים ובילוש, איסוף מידע, שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם לצרכי בילוש ומעקב ברמה גבוהה ביותר, ללקוחות שונים מהמגזר הפרטי או העסק בארץ ובח"ול

  לפרטים נוספים
 • מודיעין מכבים רעות

  החוקרים בראשות אבי סודרי הינו משרד חקירות בעל ניסיון מבצעי עשיר, המספק שירותי מעקב, חקירות ואיסוף מידע עסקי בכל התחומים ובכל רחבי הארץ. ייחודו של המשרד טמון בשימת דגש על דיסקרטיות, על אמינות ללא פשרות, על מקצועיות ועל סדרי עדיפויותיו של הלקוח.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  פלג 61, ערד

  חושדים בבן או בת הזוג? חושבים שמישהו מאזין לכם? הגעתם למקום הנכון! משרדינו מתמחה בחקירות בין בני זוג, מעכבים וגילוי האזנות. פנו אלינו עוד היום וקבלו יחס נעים ומקצועי על ידי בעל מקצוע מנוסה בתחום.אנחנו נותנים ייעוץ גם בתחום הפלילי(חקירות לעורכי דין). בלעדי חוקר בכיר בתחום טיפול בנוער.איתורים בכל הארץ,חקירות כלכליות , ואיתור חייבים.

  לפרטים נוספים