• רא"ל לסקוב חיים 2, מעלות תרשיחא

  זהבי גלאס מתמחה במסגור תמונות, מסגרות לצלמים , מסגור גובלנים ועוד. כל עבודות חתוך זכוכית, מראות, התזת חול, מקלחונים, מעקות. עיבוד זכוכית ליטוש יהלום ,פזה ,חריצים,זכוכית בדודית.

  לפרטים נוספים
 • הסתת 17, מודיעין מכבים רעות

  בזכוכית מודיעין מבצעים את כל עבודות הזכוכית באיכות גבוהה. העבודה נעשית במפעל הזכוכית במודיעין, אשר מבוצעת בהקפדה ע"פ דרישותיו של הלקוח.בין לקוחתינו נמנים,מוזיאון ישראל,מיני ישראל, קניון ארנה ועוד...

  לפרטים נוספים
 • קופון
  כיכר ניצן 20, קרית ים

  מחפשים מראות? מסגרות לתמונות? -זמזי מסגרות מומחה בתחום המסגרות לתמונות. ייצור עצמי במקום, מראות איכותיות ומעוצבות בעיצוב ייחודי ואישי, תיקון זגגות עד לבית הלקוח בכל איזור הקריות, כבר מעל 35 שנה! במרכז ניצן בקרית ים. אלוף בתחומו, מספק שירות אדיב ומקצועי .כיכר ניצן 20

  לפרטים נוספים
 • מיכאל וציפורה פינס 7, ירושלים

  בזגגיה של חן תוכלו לקבל את כלל עבודות הזכוכית, מראות, חיפויים, ויטרינות, עיבוד זכוכית, דלתות, מקלחונים, מעקות, פלטות ועוד. מבצעים את העבודה ברמה גבוהה, איכותית ומותאמת לצורכי הלקוח. מחירים הוגנים ויחס אישי! לתיאום והזמנה חייגו כעת!

  לפרטים נוספים
 • ירושלים

  שאול עובד- מבצע את כל סוגי עבודות הזכוכית לבית ולעסקים. עובד עם מלונות יוקרה. אדריכלים ומעצבי פנים. מבצע חיפויי זכוכית, מקלחונים מעקות ומראות. כל מה שחלמתם על זכוכית שאול יגשים לכם במקצועיות באמינות ובאדיבות.

  לפרטים נוספים