חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

מערכות אינטרקום באשקלון

(7 תוצאות)
נותן שירות באזור אשקלון
יאיר מערכות
יאיר מערכות
טלפון: 076-8619484
יוסף סמלו 41, נתיבות
פתוח עד השעה: 19:30
"יאיר מערכות" המתמחה בתחום האבטחה באזור נתיבות ,אשדוד, אשקלון והסביבה . אנו מתמקדים במכירת והתקנת מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, מעגל סגור, רמקולים ביתיים , ומערכות אינטרקום ,שירותי פריצה ועוד... עבודה מקצועית ומאות לקוחות מרוצים , החברה פועלת בימים א-ה בין השעות 08:00 ל-19:30 ומציעה שירות איכותי ומקצועי ללקוחותיה. בואו נדאג לבטיחותכם יחד! לבירור חייגו !!
נותן שירות באזור אשקלון
עמית מערכות אבטחה
עמית מערכות אבטחה
טלפון: 076-8166858
פתוח עד השעה: 20:00
עמית מערכות אבטחה -כל מערכות האבטחה המיגון, אינטרקום, מצלמות אבטחה ללקוחות פרטיים ועסקיים. מתן שירות בכל איזור הדרום. מתן שירות מקצועי, אדיב, נעים ויעיל מותאם לצרכי הלקוח תוך עמידה בלוחות הזמנים. ותק רב בתחום .
נותן שירות באזור אשקלון
חומת מגן מערכות ביטחון ישראל בע"מ לעסקים
חומת מגן מערכות ביטחון ישראל בע"מ לעסקים
טלפון: 076-8006067
פתוח עד השעה: 20:00
״נתקלתי בבעיה, קיבלתי יחס וליווי מהיר ואישי, שירות מקצועי.״

עסקים נוספים נותני שירות באזור אשקלון

נותן שירות באזור אשקלוןG1 מוקדG1 מוקד
(1 המלצות)
השחם 10, פתח תקווה
פתוח 24/7מעולים
נותן שירות באזור אשקלוןאמנון מדמוני- מערכות אבטחהאמנון מדמוני- מערכות אבטחה
(2 המלצות)
ירושלים 78, ירושלים
ייפתח מחר בשעה: 08:00מצוין שווה אמין מקצועי שרות מעל הכל
אתראתר
גלריהגלריה
נותן שירות באזור אשקלוןקומפלט אופייס-Complete officeקומפלט אופייס-Complete office
נחף 1, נחף
פתוח עד השעה: 20:00complete office ניידת פתרונות תקשורת וריהוט משרדי, פתרונות מקיפים למשרדים בכל רחבי הארץ.החברה מציעה מגוון של מוצרים ושירותים,
גלריהגלריה
נותן שירות באזור אשקלוןבת קול בע"מבת קול בע"מ
(2 המלצות)
הנגרים 1, באר שבע
ייפתח מחר בשעה: 08:30הכל קונה שם.ממליץ בחום
אתראתר
גלריהגלריה
קודן אינטרקום דו גידי , נגד ונדליזם - דגם בסיסי 280 - 330 ₪
קודן אינטרקום חמישה גידים, נגד ונדליזם - דגם בסיסי 619 - 840 ₪
קודן דו גידי + מתאם לטלפון 775 - 1,080 ₪
התקנת פאנל על תשתית קיימת בדגם "יקר עד 650 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

לבית פרטי או לבניין מגורים גדול, וגם לעסקים: האינטרקום הפך בשנים האחרונות שכיח בכל מקום, בין אם כשלעצמו, ובין אם כחלק ממערכת שלמה למיגון ואבטחה. טכנאי אינטרקום עוסקים לא רק באחזקה של אמצעים אלה, אלא גם בהתקנה שלהם. 
הצורך בהבטחת הביטחון האישי בסביבת המגורים ובסביבה העסקית הופך יותר ויותר חיוני. כיום מותקנות כמעט בכל בית פרטי ועסק באשקלון מערכות אזעקה מתוחכמות, שתפקידן למנוע פריצה או לפחות להאט אותה ולתעד מקרים של חדירות וגרימת נזק.
ברוב המקרים, מערכות אלה כוללות קודם כל אמצעי נעילה חכם, שיש בו לוח מקשים ואינטרקום. מערך ביטחון זה יכול להיות משולב במערכת הגנה היקפית שלמה, שיש לה מצלמות אבטחה, או שיש בו עצמו מצלמה, שמאפשרת לראות מי מבקש להיכנס לבית או לעסק. 

 

טכנאי מערכות אינטרקום ובית חכם באשקלון

יותר ויותר מערכות לפתיחה מרחוק של דלת או שער מותקנות היום כחלק ממערך שלם, שנקרא "בית חכם". מערך זה מותקן על ידי טכנאים מתמחים, שחלק גדול מהם עסק בעבר בעיקר בנושא של התקנת ותיקון אינטרקום או מערכות דומות. מערך זה מאפשר שליטה מרחוק על מכשירים שונים, והוא גם מאפשר ניהול ושליטה במערכת כמו מיזוג אוויר או חימום מים. 
מדובר במערכת מתח נמוך שאפשר לשלב בה מערכות בטיחות. במקרים רבים אביזרי הביטחון האישי השונים, כולל האינטרקום, הם אפילו חלק מובנה בה. הודות למצלמות שמשולבות במערכת בית חכם, ניתן למשל לראות אם התחוללה פריצה בבית או שמדובר בקריאת שווא, ניתן לתעד את המתרחש, ועוד. האינטרקום שמשולב במערכת מסוג זה מאפשר לפתוח מתוך הבית או מרחוק את שער החצר לגנן או שליח ועוד. 
מחירי מערכות האינטרקום השונות וחלקיהן תלוי בכמה גורמים. בהחלט קיימים שמות ומותגים ידועים בתחום, שמחיריהם גבוהים יחסית לכאלה שאינם ממותגים. כמו כן יש שאלה של מספר הרכיבים שמשלבים במערכת, סוג הנעילה, קיום מצלמה וכדומה.

המשך קריאה