פרטים

כמה מילים על העסק
תביעות נגד בנקים
בניגוד לענפי משפט אחרים, ענף הבנקאות דורש ידע משפטי מקיף כמעט בכל ענפי המשפט על מנת להגן על הלקוח.
הגנה על נפגע בשל רשלנות בנקאית מחייבת גם ניסיון בניהול תיקי ליטיגציה בבתי המשפט, הכרה של הרגולציה הבנקאית והבנה מעמיקה של הליכי הוצאה לפועל ודיני חדלות פירעון.
נשאלתי רבות האם די במידע ובידע הקיים ברשתות החברתיות ובאינטרנט (פורומים וכד') על מנת להתמודד בהצלחה עם המערכת הבנקאית. אודה שאכן ברשת האינטרנט קיים מידע רב אודות ענף הבנקאות. אך רק בעל מקצוע מנוסה ומיומן יוכל למקד ולנתב את הידע העצום למקרה המסוים על פי הידע והניסיון האישי שצבר בתחום.
בכדי להעניק שירות מקצועי, על עורך הדין לדעת כיצד להתמודד עם נושאים שונים כגון פינויי דירות בגין מימוש משכנתא, ביטול הגבלות חשבון בנק בגין שיקים ללא כיסוי, הושטת סעד זמני של צווי מניעה, ניהול תביעות והגנות בבתי המשפט נגד תאגידים בנקאיים ועוד.
על עורך הדין להכיר ולדעת כיצד להתמודד עם מערכת דירוג האשראי החדשה בבנק ישראל וכיצד להגן על דירוג אשראי תקין ושמו הטוב של הלקוח או הערב .
במשך 20 שנות עבודתו, עורך דין אייל כהן הצליח לגבות עבור לקוחותיו בתביעות נגד בנקים עשרות מיליוני שקלים ומחק וביטל חובות בהיקף של כ-150 מיליון ש"ח בהסדרים אל מול המערכת הבנקאית.
כאמור, עורך דין אייל כהן עוסק מאז שנת 2000 בהגנה על זכויות הלקוח הבנקאי והחייב בהוצאה לפועל ובחדלות פירעון. במשך תקופה זאת, השתתף עו"ד כהן באלפי דיונים בכל הערכאות המשפטיות, בניהול תיקי הוכחות ובניהול הסדרים ומשאים ומתנים מורכבים.
המשרד מייצג גופים עסקיים, חברות ולקוחות פרטיים במידה ונתבעו על ידי הבנקים, או לחילופין, במידה והלקוחות תבעו את הבנקים.

כל פנייה זוכה ליחס אישי ולייעוץ וליווי משפטי צמוד.

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים