פרטים

כמה מילים על העסק
"בכל אחד ואחת מאתנו קיימת היכולת וקיים הידע העתיק לטפל ולרפא את עצמו ואת האחר ולשפר את איכות חיינו"

אביגיל פורת מטפלת בכירה בעיסוי רפואי ושיקומי בטכניקות מגע ותנועה כגון: עיסוי רפואי, שיאצו, טווינה, דיקור מערבי, הנעה ותנועה. בעלת קליניקה לעיסוי רפואי ביפו ומנחת סדנאות מגע לזוגות ולקבוצות.

אל טיפולי המגע הגעתי דרך מחלתה המתפתחת של אימי והצורך למצוא פתרון מידי לעצור את המחלה ולהפחית את הכאב. במהלך אותן שנים בהם טיפלתי בה נחשפתי לעולם עשיר של ידע והבנה חדשה (עתיקה) על יכולות הגוף לשקם את עצמו ולהביא מרפא ורוגע. הבנתי שמחלה הינה יצירה של האדם ומתוך הקשבה והתבוננות פנימה, גוף ונפש (תפיסות, אמונות, רגשות) ויצירת שיתוף פעולה עם הגוף, ניתן לחולל תהליכים מרפאים.

מגע עבורי זו חוויה של סקרנות, יצירתיות ולמידה עצמית. דרך מגע אני מאפשרת לעצמי להתבונן ולהכיר את הגוף טוב יותר. לומדת להכיר את הרגשות והתפיסות היוצרות דפוסים מקבעים ואזורים מכווצים בגוף. לומדת להכיר ולהתידד עם האזורים הרגישים והכואבים ומעצימה באמצעות כך ריפוי, רוגע ושלווה. לומדת להכיר מהותו של תהליך ריפוי, לפתח סבלנות וסובלנות לגוף ולעצמי.

אני מאמינה בקשר ההדוק בין גוף ונפש ועוסקת במגע כדרך לריפוי וביטוי עצמי. החזון שלי הוא לקדם ולטפח מודעות והקשבה לגוף אצל כל אדם ואדם, מתוך מרחב של חופש, שמחה וקבלה עצמית. עיסוי רפואי ושיקומי, עיסוי הריון, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי באבנים חמות

חוות דעת

מה דעתך על העסק?

מידע נוסף

קופון מתנה

250 ש"ח בלבד לעיסוי 60 דקות לספורטאים, הריון או רפואי. בריא בשוק הפשפשים יפו.
250
זה העסק שלך?לעדכון פרטים