(צילום: באדיבות העסק)

 

לידה היא סיפור מורכב. אך מי אמר שלבחור מתנה ליולדת הוא דבר פשוט? במידה ואתם מחפשים מתנה ליולדת טרייה - זה הרגע לפנק במתנה מושקעת, שתשמח אותה ותשמש עבורה ועבור התינוק התחלה קלה יותר.

אז איך תדעו להתאים את המתנה האולטימטיבית, עם ערך מוסף ומיוחד יותר? בשביל לשמח את היולדת, טל פנר בעלת ‘TULIZ BABIES’, עסק למתנות ומארזים ליולדת, נותנת טיפים למתנה המושלמת.

למה פתחת את העסק?

חשבתי הרבה זמן על הרעיון הזה, אבל תמיד היססתי. לאחר המון מחשבה, דווקא בתקופת קורונה שהסיכון להקים עסק הוא גדול יותר – החלטתי ללכת על זה בכל הכוח. אז פתחתי אותו ממש לאחרונה. העסק שלי הוא אונליין, יש לי עמוד פייסבוק ואינסטגרם, עוד מעט יפתח גם האתר.

איך לבחור מתנה ליולדת והאם יש שוני בין תינוק/תינוקת?

בטוליז זה לא כל כך משנה אם מרכיבים מתנה לתינוק או לתינוקת. אני לא מתמקדת בביגוד אלא יותר במוצרי תינוקות, כמו מגבות ושמיכות. לכן כל המוצרים הם זהים לשני המינים.

יש בפלטה שלנו גוונים כמו ורוד בהיר, תכלת, אפור ולבן, הרעיון הוא להשאיר את הצבעים עדינים ונקיים. הדבר שהכי חשוב לי זה שהתוצאה תהיה עדינה ואלגנטית, אבל עדיין מתוקה כדי שתתאים לתינוקות.

אפשר לעשות גם מארזי יוניסקס, מי שאוהב ומתחבר לצבע ורוד אפשר במארז לבת, אבל זה לא משנה הם יכולים גם לקחת תכלת לבת.

מתנות ליולדת
צילום אילוסטרציה: Shutterstock

במה מומלץ להתחשב כשעושים מתנה ליולדת בהרכבה עצמית?

אני ממליצה תמיד לחשוב על מקבלי המתנה. יש הורים שיותר יהנו מלקבל מארז שמורכב ממעט מוצרים "גדולים" ושהם יהיו הדבר העיקרי, כמו שמיכה או מגבת. יש הורים שיותר יהנו לקבל מארז שמורכב מהמון מוצרים קטנים ויותר אישיים.

לדוגמא מחזיקי מוצץ, שמיכי, רעשנים או גרביים. בנוסף, צריך לקחת בחשבון את התקציב של מי שנותן את המתנה. בזכות כך שיש לנו מגוון מארזים בכל רמות התקציב, כולם יכולים לצאת מרוצים.

יש לך רעיונות למתנה מקורית ליולדת?

מבחינתי כל מוצר שאני מוכרת בטוליז הוא מקורי. יש מחשבה מאחורי כל המוצרים שלנו, כדי שיהיו מושלמים להורים ולתינוק. לדוגמא, יש אפשרות להוסיף רקמה אישית שהופכת כל מוצר לסנטימנטלי ומיוחד.

אני אורזת את כל המארזים עם המון תשומת לב. אני יכולה להבטיח – המתנה שהלקוחות שלי נותנים היא ייחודית ואישית, לאף תינוק לא תהיה מתנה זהה.

מתנה ליולדת
צילום אילוסטרציה: Shutterstock

מה כדאי להביא בתור מתנה ליולדת מהבעל?

מנסיוני האישי, לפני הכל הכי חשוב לתת ליולדת המון עזרה והבנה. כבעלת עסק אני חושבת שכל מתנה עם ריקמה אישית, יכולה להיות מרגשת עבור האם. אני מפתחת כרגע תעודות לידה רקומות ואני חושבת שזו יכולה להיות מתנה מאוד מיוחדת.

בנוסף, הייתי ממליצה כל דבר שיכול להיות שימושי. זה היופי, גם לילד שלישי או רביעי מוצר שהוא עם השם של התינוק עם הקדשה אישית, יכול להיות מאוד סימלי ומיוחד.

ממה מורכב התמחור?

קודם כל חשוב לי להסביר קצת על המוצרים של טוליז, הכל מיוצר כחול לבן, מחומרים אורגנים ואקולוגיים. אני משקיעה מחשבה מאחורי כל דגם וצבע. למשל, המגבת שלנו היא לא סטנדרטית, יצרתי אותה מצורך אישי שהיה לי והאמנתי שהיא תהיה הרבה יותר נוחה עבור רוב ההורים. ואכן, המגבת היא אחד המוצרים הכי נמכרים שלנו והתגובות עליה טובות מאוד.

את הפרצופים של השמיכי שלנו ציירתי לבד ופיתחנו להם הדפס. אני רוקמת על חלק מהמוצרים ולאחר מכן אורזת את כל המארזים בעצמי, אז כל הדברים האלה נכנסים לתמחור. יחד עם זאת חשוב לי שהמחירים לא יהיו גבוהים מידי ועדיין אטרקטיביים ללקוחות.

טיפ חשוב לגולשים שלנו שיעזור להם להחליט איזה מתנה?

אני חושבת שהטיפ הכי טוב הוא להבין שאנחנו נותנים את המתנה ולא מקבלים אותה. כדאי לחשוב על ההורים הטריים שמקבלים את המתנה, ממה הם הכי יהנו, איזה צבעים הם הכי אוהבים ואיזה מוצרים באמת ישמשו אותם. אפשר להשאר בתקציב ועדיין לתת מתנה מושלמת שתשמח את ההורים.

 

טל פנר היא בעלת עסק למתנות ליולדת TULIZ BABIES'. כל המידע במאמר מטעמה בלבד.