חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

פירוק רכבים באזור אשדוד והסביבה

(5 תוצאות)
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
סויסה שירותי גרירה וחילוץ
סויסה שירותי גרירה וחילוץ
טלפון: 076-8025050
פתוח עד השעה: 08:00
״לא מכיר אישית אבל קיבלתי שרות מעולה שמשון עושה עבודה טובה ומהירה״
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
סנטר ג'יפ בע"מ
סנטר ג'יפ בע"מ
טלפון: 076-8023642
נותן שירות באזור אשדוד והסביבה
בתיאום טלפוני
״כבר עשרה ימים מחפש חלק לטרופיר שלי רק התקשרתי וקבלתי תשובה חיובית שיש את החלק שחסר לי עם במחיר הכי זול כולל שליח עד אליי אחלא שירות קיבלתי עד עכשיו״
חמודי קונה הכל קונה רכבים בלי טסט מורדיםחמודי קונה הכל קונה רכבים בלי טסט מורדים
אשדוד רחוב או כרוזין 253, אשדוד
אהובי קונה הכל, מכוניות ללא בדיקה, עובדי תאונות, או כוויות או שקעים, קונה נחושת, אלומיניום, מצברים מגוררים, מצברים הרוסים, צי
קונה רכבים לפירוקקונה רכבים לפירוק
יבנה צריף 23, יבנה
פתוח עד השעה: 00:00
קונה רכבים לפירוק-הגרר עלינוקונה רכבים לפירוק-הגרר עלינו
אשדוד 1, אשדוד
פתוח עד השעה: 23:00חברת HS-CARS קונה רכבים לפירוק, מתמחה ברכישת כלי רכב ישנים, כלי רכב שעברו תאונות או יצאו מכלל שימוש. אנחנו נתמכר את הרכב במחי
אתראתר
גלריהגלריה
תשלום מינימלי לרכב לפירוק 300 - 500 ₪
תשלום ממוצע לרכב לפירוק 1,000 - 1,500 ₪
תשלום גבוה עבור רכב לפירוק 1,500 - 2,000 ₪
תשלום עבור גריטה התכנית אינה פעילה ב- 2018מ- 3,000 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

יש לכם מכונית ישנה, שכבר לא שווה לתחזק ולתקן? מצד שני, אולי אתם מחפשים חלק לתיקון של מכונית כזו או כל רכב אחר? מגרשי פירוק רכבים באזור אשדוד והסביבה עשויים לספק לכם מענה לשני הצרכים. 
מחירי החלפים בישראל הם מהגבוהים בעולם. עם כל הרפורמות שנעשו והניסיונות להוריד את מחירי החלקים, הם עדיין גבוהים. לעיתים די קרובות יש אפילו מי שנמנעים מתיקון המכונית שלהם ונוסעים באוטו פחות מתוחזק, רק בגלל שעלות חלק חדש היא גבוהה מאוד. 

 

מגרש רכבים לפירוק באזור אשדוד והסביבה- מקור מצוין לחלפים זולים

על מנת לחסוך בעלות חלקי חילוף לרכב, ניתן לרכוש חלקים חדשים שאינם "מקוריים" אלא חלופיים. חלקים כאלה יכולים להיות זולים עד כדי 50% ממחירם של חלקים מקוריים אך עדיין יקרים. חלקים כאלה גם קשה להשיג לדגמים שאינם פופולריים או שהם מאוד ישנים. 
אופציה נוספת היא קניית חלפים משומשים, שמקורם במכוניות שפורקו: מדובר בשני סוגי רכבים שנמכרים לסוחרי גרוטאות וחלפים. הסוג הראשון כולל רכבים שהתיישנו והורדו מהכביש בגלל שווי נמוך (וחוסר כדאיות לתחזוקה). הסוג השני כולל מכוניות שעברו תאונה קשה והורדו מהכביש על ידי חברות הביטוח, שהכריזו עליהן כ"טוטאל לוס". 
מגרשי גרוטאות באזור אשדוד והסביבה קונים מכוניות מחברות ביטוח, מארגונים גדולים (כמו המשטרה ומשרד הביטחון) וגם מאנשים פרטיים. בעבר הייתה בישראל תוכנית גריטת רכבים, אבל נכון לשנת 2020, היא לא מופעלת. תוכנית זו דרשה שבעת הגריטה, למכונית יהיה רישיון בר תוקף ("טסט") ושהיא תהיה בעלת כושר תנועה ותגיע לסוחר בנסיעה. 
בהעדר תוכנית פעילה, אם יש לכם מכונית מיושנת שכבר לא שווה להחזיק או לתחזק, אתם עדיין יכולים למכור אותה לסוחר גרוטאות או למגרש. סוחר גרוטאות ייתן לכם מחיר ששווה פחות או יותר לשווי המתכת שיש במכונית, בעוד שמגרש הפירוק עשוי לתת לכם מחיר קצת יותר גבוה; כזה שמשקף את "אוצר" החלפים שגלום באוטו הישן שלכם. 

המשך קריאה