חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

קייטרינג כשר למהדרין בשילת

(4 תוצאות)
נותן שירות באזור שילת
מעדני הלב- קייטרינג מזרחי
מעדני הלב- קייטרינג מזרחי
טלפון: 076-8119734
האדמו"ר מרוז'ין 3, ביתר עילית
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00
חוגגים אירוע? מזל טוב, הגעתם למקום הנכון. תפריט עשיר, מגוון ומורכב מסלטים טריים, בשרים ועוד. אנו נספק שירותי קייטרינג בשרי, כשר מהדרין ומקצועי, לאירועים קטנים וגדולים, אוכל ביתי בסגנון מזרחי, אוכל מוכן לשבת, מבחר סלטים ופשטידות, ארוחות שף פרטיות עד בית הלקוח, סניפים נוספים: בית שמש וירושלים. טלפון ראשי - 025806644 טלפון אשר - 0504125573 טלפון נוסף וואטסאפ - 0584125573
נותן שירות באזור שילת
סופיה קייטרינג אירועים וכנסים
סופיה קייטרינג אירועים וכנסים
טלפון: 076-8605800
הר הצופים 2100, ירושלים
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00
סופיה קייטרינג אירועים וכנסים - אולם אירועים וקייטרינג בהשגחת הרבנות הראשית. ניתנת האפשרות לקייטרינג למהדרין. בנוסף מבצע שבתות חתן, אירוח למגזר הדתי ועוד. שירות אדיב, מקצועי ולשביעות רצונו של כל לקוח ולקוחה.
נותן שירות באזור שילת
לומיטו - מעדני בשר הטעם שנשאר
לומיטו - מעדני בשר הטעם שנשאר
טלפון: 076-8017335
המלך חסן 6, קרית עקרון
ייפתח ביום שני בשעה: 09:00
״אוכל טעים ביתי וטרי״

עסקים נוספים נותני שירות באזור שילת

נותן שירות באזור שילתשידוכים בהתאמה אישית ומקצועיתשידוכים בהתאמה אישית ומקצועית
ייפתח בשעה: 21:30משרד הכרויות הפונה לכל העדות והגילאים. למגזר החרדי, חובשי כיפות סרוגות, חוזרים בתשובה, גרושים, גרושות, אלמנים, אלמנות ועוד.
אתראתר
גלריהגלריה

חוגגים אירוע עסקי או פרטי? שבת חתן או בר מצווה? מזל טוב. יש לכם אורחים שמקפידים על כשרות מהדרין? הזמנת קייטרינג כשר למהדרין בשילת היא פתרון הסעדה מצוין לכולם.

לצד הרכב מוזמנים נכון, עיצוב נעים ומיקום יפה ואטרקטיבי, הצלחתו של כל אירוע תלויה לא מעט באיכות הכיבוד והתקרובת. ובשעה שאנחנו לא תמיד יכולים לשלוט במספר ואפילו בהרכב המשתתפים והמוזמנים, עדיין אנחנו יכולים לקבוע מה יהיה בתפריט האוכל שיוגש למי שמגיעים.

קייטרינג כשר למהדרין בשילת – פתרון לכל, אבל לא זול

ישראל מורכבת מאוד מבחינה דתית: יש כאן הרבה בני דתות שונות ומגוון עדות. כמעט לכל דת או עדה יש דרישות קולינאריות ומנהגים משלה. אפילו בין מי שאוכלים אוכל כשר יש מי שמקפידים על צורת הכנה ובישול כזו או אחרת, על בשר שנשחט, נוקה ונוקר בצורה מסוימת ועוד.

חלק מהמקפידים אומנם יאכלו אוכל צמחוני או דגים גם ללא הידור, אבל פתרון זה לא נחשב נכון או מקובל על הכול. היות ואנחנו רוצים שכולם יוכלו ליהנות באירוע ללא חשש, לאכול ולשתות, הפתרון לנושא הכשרות הוא כשרות מהדרין.

זהו סוג הכשרות המחמיר ביותר, ולכן יהיה מקובל על כולם, מלבד במקרים קיצוניים או נדירים ביותר. מסוג זה, קייטרינג חלבי הוא הנוח והפשוט ביותר, כיוון שקל מאוד למצוא עבורו מרכיבים ורכיבים בעלי כשרות מהודרת. בנוסף, בניגוד למה שנעשה בבשר, אין כמעט מחלוקות בין החצרות החסידיות השונות, באשר למה כולל ההידור ובמה יש להחמיר יותר.

קייטרינג למהדרין לאירועים עשוי להיות יקר למדי. בגלל ההחמרה בבחירת המרכיבים השונים, יש פחת גדול, בעיקר בבשר. היות וכך והיות והמטבח, הבישול והאפייה צריכים להיות כל הזמן תחת פיקוח של משגיח, העלויות שלו גבוהות מזה של אוכל בעל כשרות רגילה.

המשך קריאה