חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

פאות בצפת

(8 תוצאות)
נותן שירות באזור צפת
פאות הרצליה דיין
פאות הרצליה דיין
טלפון: 076-8021129
שכ לוי יצחק 491, כפר חב"ד
ייפתח מחר בשעה: 16:00
״מצויינים״
נותן שירות באזור צפת
פאות כבי מונטג
פאות כבי מונטג
טלפון: 03-6394342
ז'בוטינסקי 9, בני ברק
ייפתח מחר בשעה: 09:00
״שיער מדהים, מקצועיות מס 1!״
נותן שירות באזור צפת
סטודיו דקלה בוסקילה
סטודיו דקלה בוסקילה
טלפון: 076-8108667
אנה פרנק 10, חיפה
ייפתח מחר בשעה: 09:00
״דיקלה אישה נדירה ומיוחדת!!! איכות הפאות שלה ברמות על חללל ושירות מושלםםם!! שווה להגיע לראות, לחוות, להרגיש ולהנות!״
סלון פאות - איטה בויםסלון פאות - איטה בוים
(56 המלצות)
אלקבץ 21, צפת
בתאום מראשאישה מדהימה נותנת שירות מקצועי, חם, אמין הן מבחינת נראות הפאה והן מבחינת המחיר, והכל בצורה סבלנית ונעימה. עזרה לאמא שלי לבחור

עסקים נוספים נותני שירות באזור צפת

נותן שירות באזור צפתפאות איטה פישר - Fischer Wigsפאות איטה פישר - Fischer Wigs
(7 המלצות)
פארן 14, ירושלים
פתוח עד השעה: 08:00מקום מושלם לקניית פאה ולתוספות שיער בגלל הנוחות הפאה לא מסורבלת אלא נוחה מאוד ובגלל היחס המדהים השירות החוויה
סלון לפאות - איטה בויםסלון לפאות - איטה בוים
(8 המלצות)
אלקבץ 21, צפת
איטה מאוד מנוסה בתחום הפאות, מבינה בכימייה של השיער, בצבע, ולא תמכור סתם פאה בשביל הרווח. אני אישית רכשתי אצלה כמה וכמה פאות,
פאות אסנת מרכז הפאות בצפוןפאות אסנת מרכז הפאות בצפון
כ"ב ילדי מעלות 6, צפת
בתאום מראשמחפשת פאנית באזור הצפון? פאות אסנת קירנברג זו הבחירה הטובה ביותר. אין צורך להיטלטל לאזור המרכז! מתמחה בייצור פאות יוקרה בהתאמ
גלריהגלריה
סלון פאות חדויסלון פאות חדוי
(1 המלצות)
ירושלים 106, צפת

מי לא אוהב מראה ראש יפה, מלא, ושופע? אנחנו מייחסים חשיבות רבה מאוד למראה השיער שלנו, ואין פלא לכן שכאשר הוא דליל או חסר, אנחנו מחפשים פתרון שיחפה על הפגם. פאה היא פתרון מצוין לבעיה של הידללות או  התקרחות מסיבות שונות. בנוסף, היא מקובלת גם למטרות אחרות, ובישראל בעיקר לנשים במגזר החרדי.

סוגי פאות בצפת

בארץ ובעולם מבדילים בין סוגי הפאות השונים על פי הסיב ממנו הן עשויות ועל פי השימוש שלהן. שיער טבעי הוא היקר ביותר ומשמש הן לנשים והן ליצירת פאות טבעיות לגברים. הוא מגיע ממקומות שונים בעולם, ונבדל על פי האופי שלו, הצבעים והאורכים וכן על פי הטיפול שהוא עובר.

לדוגמא, שיער שמגיע מאסיה הוא יחסית כהה, עבה, וחלק. מה שמגיע מהודו הוא כהה, דק, וארוך ודורש לרוב - אם לא תמיד - טיפול כימי, סירוק, והפרדה שפוגעים באיכות שלו. שיער אירופאי – לרוב מרוסיה או אוקראינה - יהיה דק ואפילו דק מאוד, גלי עד חלק ובהיר או לכל היותר חום. הוא איכותי ולא דורש טיפול או צביעה.

בחירה והתאמת פאות בצפת

כאשר בוחרים פאה משיער טבעי או כאשר בוחרים תוספות שיער, מתאימים את מה שבוחרים למי שישתמש בפאה או בתוספת; לגוונים שלו, לעובי הטבעי ולאורך, כמובן. אפשר לבצע התאמות ולשנות צבעים או גוונים, אבל בכל מקרה כדאי להתחיל כבר עם משהו דומה ככל האפשר לתוצאה הסופית הרצויה.

אופציות נוספות הן פאות שעשויות מסיבים סינתטיים. יתרונן הוא במחירן, שהוא נמוך יותר. מצד שני, מתקבל מראה פחות טבעי, ולמרות שאפשר, באמצעים של עיצוב שיער, להתאים אותן למראה הכללי הרצוי, הן לעולם לא תיראנה טבעיות.

פאות, במיוחד אלה שנקראות "קאסטם" ונחשבות יקרות או יוקרתיות, לא נמכרות במספרות. ברוב המקרים, ובמיוחד במגזר החרדי, הן נמכרות אצל פאניות שזה המקצוע שלהן. המחירים עלולים להיות די גבוהים ויכולים להגיע לאלפי שקלים ויותר.

המשך קריאה