חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

עורך דין דיני עבודה בבית שמש

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור בית שמש
עו"ד יוסף בן יאיר
עו"ד יוסף בן יאיר
טלפון: 076-8023403
בן יהודה 10, ירושלים
פתוח עד השעה: 23:30
משרד עורכי דין המתמחה בתחום משפט פלילי, דיני משפחה, דיני עבודה ונזיקין. מגשר ובורר מוסמך. בעזרת ידע רב שנים וניסיון בתחום אנו מטפלים בכל הלקוחות שלנו בקפידה והגינות. אנו בוחנים כל תיק לגופו ומבצעים עבודה יסודית, נשמח לעמוד לשרותכם!
נותן שירות באזור בית שמש
רוני חייט ושות, עורכי דין
רוני חייט ושות, עורכי דין
טלפון: 076-8007659
ייפתח מחר בשעה: 09:00
רוני חייט הוא עורך דין ותיק, העוסק בעריכת דין במשרד פרטי כבר למעלה מארבעים שנה, משנת 1977. עו”ד חייט עוסק בעיקר בתביעות אזרחיות, דיני עבודה, מקרקעין,ירושות ודיני ביטוח. עו”ד חייט הוא בעל ניסיון רב ועשיר, לרבות הופעות בבתי המשפט למיניהם, לפרטים תכנסו לאתר הבית שלנו או תחייגו לפרטים
נותן שירות באזור בית שמש
עו"ד עוזי עמית-כהן
עו"ד עוזי עמית-כהן
טלפון: 076-8606502
הגן הטכנולוגי, ירושלים
ייפתח מחר בשעה: 09:00
עו"ד עוזי עמית-כהן מציע מגוון שירותים משפטיים בתחום המשפט האזרחי, מסחרי ושירותי נוטריון. המשרד מייצג בעלי עסקים ואנשים פרטיים ועוסק במגוון נושאים ביניהם: תאונות עבודה, נזקי גוף, תאונות דרכים ותאונות אחרות, תביעות מול חברות ביטוח שונות, רשלנות רפואית, עסקאות מסחריות, חוזים אחרים ועוד.

עסקים נוספים נותני שירות באזור בית שמש

נותן שירות באזור בית שמשעו"ד עוויד נאדיה-סבטני אורית משרד עורכי דיןעו"ד עוויד נאדיה-סבטני אורית משרד עורכי דין
דרך חברון 101, ירושלים
ייפתח מחר בשעה: 08:30משרד עורכי דין עוויד נאדיה - סבטני אורית - מתמחה בדיני עבודה, רשלנות רפואית, ביטוח ונזקין, תאונות עבודה, תאונות דרכים, ביטוח
נותן שירות באזור בית שמשמשרד עו"ד - מלול אלי ושות'משרד עו"ד - מלול אלי ושות'
(17 המלצות)
הנשיא וייצמן 7, עפולה
ייפתח מחר בשעה: 08:00מענה מהיר של בית העסק
נותן שירות באזור בית שמשפרל מנצור משרד עורכי דיןפרל מנצור משרד עורכי דין
השילוח 4, פתח תקווה
ייפתח מחר בשעה: 08:00פרל מנצור משרד עורכי דין.מתמחים במשפט אזרחי מסחרי. אזרחי מסחרי: הוצל"פ, משפחה, מעמד אישי, מקרקעין ומיסוי, רשויות מקומיות, חוז
אתראתר
תביעות כספיות בבית דין לעבודה עד 28,403 ש"ח מ- 855 ₪
עולה על 28,403 ש"ח ואינה עולה על 115,463 ש"ח מ- 4,268 ₪
עולה על 115,463 ש"ח מ- 11,546 ₪
עולה על 1,134,660 ש"ח מ- 53,157 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

עורכי דין לענייני עבודה בבית שמש עוסקים במגוון תחומים רחב, שנוגע ביחסי עובד מעביד ונושאי תעסוקה באופן כללי.
במקומות עבודה ובארגונים שונים, נושאי ותחומי העיסוק של עו"ד אלה כוללים בין השאר, מעורבות בקבלת ובגיוס עובדים לעבודה, וגם בכל מה שקשור בחוזים: הם אלה שאחראיים על ניסוח חוזים והסכמי עבודה והעסקה. יש מקומות עבודה בהם יש הסכם קיבוצי או התארגנות עובדים (הסתדרות או גוף ייצוגי אחר) וגם כאן יש לעורכי דין אלה תפקיד, במיוחד בשלבי ההתארגנות של העובדים אל מול ההנהלה.
בנוסף עוסקים עורכי דין לענייני עבודה בבית שמש גם בנושאים שקשורים בפיטורים, לרוב בפיטורין שלא כדין. כאן מדובר בזכאות העובד לשימוע לפני פיטורין, בדיקת זכאות ומימוש פיצויי פיטורין וגובה הפיצויים ועוד. 
לא רק במקום העבודה יש חשיבות לעורכי דין אלה: הם מייצגים בכלל בבית דין לעבודה, גם בתביעות מול רשויות ציבוריות, כמו הביטוח הלאומי או רשויות המס. בנוסף באה מומחיותם לכדי ביטוי כאשר יש צורך בבוררות בענייני עבודה או שכר או בשלבי מימוש הסכמים מול רוכשי חברות או גופים מפרקים.

 

שכר טרחה של עורך דין דיני עבודה בבית שמש

שכרו של עורך דין לענייני עבודה נקבע לעיתים קרובות על פי המומחיות, המומחיות ושנות הוותק שלו. 
בנוסף, כפי שניתן לראות במחירון, שכרו ייקבע גם על פי סוג המשימה שמוטלת עליו: מבדיקת מסמכים פשוטה, דרך ישיבת בוררות או הופעה מול בורר, ועד ייצוג בשימוע. נושאים מורכבים, שדורשים גם ניסיון בליטיגציה הם ייצוג בבית הדין לעבודה או בית הדין הארצי לעבודה. 
כמובן שכאשר הדברים פשוטים מאוד – כתיבת מכתב התראה או הכנת תצהיר למשל – העלות להתייעצות או פעולה לא תהיה גבוהה. אם מדובר בנושאים מסובכים ומורכבים, כמו ערעור לבית הדין הארצי, השכר יהיה גבוה יותר, בהתאם. 
 

המשך קריאה