חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

משתלות באשדוד

(7 תוצאות)
נותן שירות באזור אשדוד
פרחי חן
פרחי חן
טלפון: 08-8535599
שבי ציון 3, אשדוד
פתוח עד השעה: 20:00
עיצוב וסידור פרחים לכל הלקוחות. פרחים עם בלונים, פרחים עם שוקלדים, צמחים מלאכותיים ורגילים. שירות אדיב עד בית הלקוח ותמיד עם חיוך.
נותן שירות באזור אשדוד
פרחי חן
פרחי חן
טלפון: 08-8535599
שבי ציון 3, אשדוד
כל סוגי הפרחים והצמחים לבית, מתנות סידורי פרחים ומשלוחים. תצוגה מרהיבה של פרחים טריים... מחירים הגונים ושירות ללא תחרות. פרחים, מתנות, משלוחים
נותן שירות באזור אשדוד
משתלת ענפי יהודה
משתלת ענפי יהודה
טלפון: 076-8619383
אמונים 2, אמונים
פתוח עד השעה: 17:00
משתלת ענפי יהודה נמצאת על כביש 3711 במושב אמונים בין אשדוד לאשקלון. המשתלה שלנו מציעה מגוון רחב של פרחי העונה, תבלינים, עציצים, כדים מכל הסוגים: מפלסטיק ועד עץ, מזרקות מים בכל הגדלים והמינים, דשא סינטטי בהזמנה ועוד רשימה ארוכה של כל טוב. נשמח שתגיעו אלינו, שירות מעולה מובטח, מחכים לכם!

עסקים נוספים נותני שירות באזור אשדוד

נותן שירות באזור אשדודרואים ירוק בע"מרואים ירוק בע"מ
(1 המלצות)
שתולים 1, שתולים
בתיאום טלפונישירות מדהים מקצועי מהיר והכי חשוב פרחים ועציצים טריים ויפים מרוצה מאוד ממליצה
גלריהגלריה
נותן שירות באזור אשדודמשתלת אהובהמשתלת אהובה
(1 המלצות)
החרוב 2, גאליה
פתוח עד השעה: 17:00נהניתי מהשירות, קיבלתי שירות נעים, קיבלתי שרות מצוין, המחיר היה מצוין, קיבלתי תמורה לכספי, מקום נעים, מוצרים טובים, נהניתי לק
עיריית אשדוד , משתלה עירוניתעיריית אשדוד , משתלה עירונית
הגדוד העברי 10, אשדוד
עיריית אשדודעיריית אשדוד
הגדוד העברי 10, אשדוד
צמחים לבית המחיר לשתיל צמח פשוט בגביע קטן2 - 10 ₪
פקעות ובצלים המחיר לשקית המכילה כ-6 פקעות10 - 20 ₪
זרעים לשתילה המחיר לשקית זרעים של צמחים ביתיים5 - 16 ₪
עציץ פרחים פרחים רב עונתיים מותאמים לגידול ביתי. המחיר משתנה בהתאם לגודל העציץ10 - 60 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

בין אם יש לכם גנן ובין אם לא, תמיד כדאי שתהיה משתלה קבועה, שאת המגוון שלה אתם מכירים ושבעליה או העובדים שלה מכירים אתכם. למה? מיד נבין.

משתלות באשדוד מציעות מגוון גדול של צמחים לבית ולחצר ואביזרים שונים לגינון, כאשר הגדולות והוותיקות שבהן מציעות גם הדרכות וקורסים שונים לצד שירותי עיצוב ותכנון גינות או תחזוקתן. זאת, בין אם על ידי אנשי מקצוע שלהן ובין אם על ידי בעלי מקצוע המומלצים על ידן.
בארץ קיימות כמה משתלות מתמחות, שלא מציעות מגוון צמחים כללי, אלא התמחותן היא בסוגים של עצי פרי לגינה. משתלות אלה מוכרות עצים מסוגים שלרוב לא יימכרו במקומות אחרים, שאינם מתמחים בנושא הזה. הן גם יציעו עצים בגדלים שונים – מכאלה שהם יחסית צעירים וקטנים ועד עצים בוגרים של ממש, בני כמה שנים.

מכירים את המשתלה, את המגוון ואת העובדים

בין אם אתם מחפשים עצי נוי או צמחי תבלין חד שנתיים, תמיד כדאי לקנות במקום קבוע ולקבל ייעוץ ממי שמכירים. אם תהיה לכם משתלה קבועה שאתם קונים בה לעיתים קרובות, יכירו אתכם ויכירו את מה שאתם קונים לעיתים קרובות ויוכלו לתת לכם ייעוץ בהתאם.

שעות פתיחה ומחירי משתלות באשדוד

התמחור נעשה בעיקר על פי גודל, אך גם על פי מידת הנדירות של הצמח. פרחים חד שנתיים, שמגיעים במכלים קטנים, יימכרו לעיתים קרובות בשקל או שניים. עציצים או שיחים בגודל בינוני יימכרו במחירים של 50-25 שקלים, כל עוד לא מדובר בצמח מאוד נדיר. ורדים יעלו יותר כסף וכך גם עצים נושאי פירות: כאן המחירים עלולים להתחיל ב- 100 ש"ח, ולהגיע לכמה מאות שקלים לעץ יחסית בוגר, בן שלוש או ארבע שנים.
מתי הן פתוחות? היות ורובן נמצאות מחוץ לעיר, הרבה עובדות לאורך כל השבוע, כל עוד יש אור טבעי. לא תתקשו בכלל למצוא משתלה פתוחה בשבת.

המשך קריאה